• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
Rozsiahlejsi vypocet mas na tw-db. Scoobydo planuje pridat dalsie veci, ako je moznost pridat vlastne vypocty atd, ale neviem kedy to bude kedze je velmi zaneprazdneny, tak ako aj zvysok teamu. :/
 

DeletedUser

Guest
Je mi jasný že všechno nejde hned a že se neflákáte, ale i kdyby jste se nakrásně flákali, je to váš čas ;)
Díky za odpověď.
 

DeletedUser

Guest
medaile neviem naco su, resp ako ich ziskat. myslim, ze je to nahrada v pripade ze niekomu treba vratit nejake premium, ako sa to stalo po vianociach 1 strateny den, tak mu iba daju medailu do inventu a hrac ju moze pouzit hocikedy mu to pride vhodne.
 

DeletedUser

Guest
viem, ze na de to bol pripad ked medaila bola pridana hracom ako odskodnenie, ale mozno to bude neskor dostupne aj v shope, kto vie ale pochybujem z dovodu, ze by tymto krokom prisli o zisky z predaja premii.
 
pokud by to bylo prodejne v obchode, tak bych naopak cekal, ze ta cena bude 'nelogicka' (proste se musi vyplatit koupit premium za nugety a to vyrazne). jinak dik za odpovedi
 

DeletedUser

Guest
Zdravim twdb :D napadla me takova vec,jestli by se nedalo udelat neco jako zebricek treba 10 nejhodnotnejsich inventaru westu,importovanych u vas :) psal jsem to i na facebook TWDB.Ale takovou mozna skomolenou anglictinou takze mi na to nikdo neodepsal :) co na to rikas :) ? mohl by jsi to nadhodit? :)
 

DeletedUser8870

Guest
Nezní špatně, třeba hráč, který má nejvíce bodů schopností, či největší prodejní cena inventáře, apod., ale museli by s tím souhlasit hráči daných inventářů, prostě dát možnost jestli ho chci či nechci zveřejňovat. :)
 

DeletedUser4876

Guest
Tohle se mi ukaže temněř pokažde když mi někdo pošle inventař: Tato postava neexistuje, případně jí odmítl majitel zveřejnit.
Dokonce i když si exportuju inventař tak se mi ukaže a když kliknu na odkaz tak mi to napiše že neexistuje ale jinym to jde, tak v čem je chyba?
Tak pokud ale tu adresu zadem do vyhledavače tak se mi to ukaže normalně vpohodě ale pokud kliknu na chatu na odkaz tak to napiše že neexistuje.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Inno nieco zmenilo a odkazy vlozene do chatu su neplatne ked na ne kliknes, odstran z odkazu amp; a link bude fungovat. Bohuzial, s tym nemozeme nic robit
 

DeletedUser4876

Guest
Aha tak to pak jo. Ja myslel že s tim mám něco ja. Tak dik za upřesněni :)
 

DeletedUser

Guest
Za nekřesťanský prachy jsem už sehnal všechny ty recepty a teď už jen vyhnat našeho staronového sedlaře ať může dělat ty třmeny a začnu to vyrábět ve "velkém" :)

Jinak díky za vylepšení stránek s craftem, konečně nemusím přepínat na další řemesla a zjišťovat co je potřeba za materiál.
 

DeletedUser11464

Guest
Taky jsem už využil při výrobě produktů pro alianci... Kdo to má jinak počítat? :D
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,
aktualizoval se mi script ClothCalc na verzi 0.5, bohužel jsem se nedočetl jaké jsou zapracovány změny. Ale při prvním pohledu jsem si všiml, že se nyní na záložce "Vlastní atributy" zobrazují u jenodnotlivých prací i statistiky (body, zdraví, hodnota útoku, nebo obrany...), což je super. Přibylilo i tlačítko settings, kde u mám jednotlivých položek tlačítka "Delete" a "Edit". Delete funguje a po odstranění "práce" se objeví nové tlačítko s jehož pomocí mám pak možnost přidat jiné vlastní nastavení.

Ovšem nejde mi žádnou z prací modifikovat, ani přidat. Zkoušel jsem při modifikaci i vložení nového nastavení upravit hodnoty, zkoušel jsem přes schránku vložit vygenerovaný kód z bitevního kalkulátoru na TW-DB.info, ale vždy to skončí hláškou "the inserts you have done are incorrect: wrong kód".

Prosím, dělám snad něco špatně a jde o chybu na mojí straně, nebo snad není funkce ve scriptu dokončena... ?
 

DeletedUser5767

Guest
Prosím, dělám snad něco špatně a jde o chybu na mojí straně, nebo snad není funkce ve scriptu dokončena... ?
Bola vykonaná nejaká oprava (script by si mal vypýtať update), skús to teraz znovu. Ak by to stále hádzalo chybu, skús ten kód, čo tam dávaš, postnúť sem na fórum či mne do PM.
 

DeletedUser

Guest
Děkuji za bleskovou reakci a nápravu, nyní bez problému funguje editace i vkládání nového nastavení. :good:
 

DeletedUser1756

Guest
Ahoj,mám problém-Nejde mi import věcí,schopností atd na TW DB INFO neporadíte někdo???Prohlížeč mám Firefox...Díky za každou informaci..
 
Nahoru