• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
Ano, dokaze. Musis si cez polozku Inventar, ktora sa nachadza v Kalkulatore oznacit vsetky veci cez ikonku "Aktivuj vsetky predmety v tejto kategorii" (ale predtym kliknes na poslednu ikonku s nazom "Vsetky" uplne v pravo). Potom sa opat prekliknes na polozku Prace a kalkulator ti vsetko zrata so vsetkymi moznymi vecami v The-west. Bolo to zrozumitelne? :)
 

DeletedUser

Guest
Mohli by jste u craftu dát rozmezí, kdy je náročnost receptů zelená a kdy žlutá? Člověku by to mohlo pomoci při plánování a pomoci jiným.
 

DeletedUser

Guest
Mozne to je, lenze nemame potrebne udaje, v hre to totiz nie je uvedene.
 

DeletedUser

Guest
Neporadí nějaký zkušený crafter? Já tuším jen pár zlomů
 

DeletedUser

Guest
ak by to bolo vzdy 50% z rozsahu tak neni problem, ale myslim, ze to tak nie je vzdy.
 

DeletedUser5767

Guest
Povŕtal som sa v zdrojáku, je to divné... Za normálnych okolností je tá obtiažnosť skutočne počítaná podľa toho, či k minimu bodov človek pridáva viac než polovicu rozsahu. Niektoré recepty (zatiaľ viem iba o Nabroušení čepele) však majú nastavený akýsi override, ktorý spôsobí, že kým je človek v rozsahu, má tam vždy preddefinovanú farbu, teda už sa netestuje, či je pred alebo za polovicou. Až sa mi podarí získať nejaký čas navyše, pokúsim sa tie dáta vytiahnuť a updatnúť sekciu.
 

DeletedUser

Guest
Duely

Ahoj všichni,
nevím jestli se na to už někdo ptal, ale chci si najít nejlepší věci vhodné na duely. Myslím tím, že zadám schopnosti, které chci (duelové, ale bez síly úderu a taktiky) a vyjede mi seznam věcí rozdělený na typy (pokrývka hlavy, kalhoty, ...), které dávají všem schopnostem dohromady nejvíce bodů.

Například: Zadám schopnosti: Uhýbání, Přesnost, Zdraví, Vystupování, Střílet, Reflexy a Houževnatost, a v kolonce oblečení uvidím, že nejvýhodnější pro tyto schopnosti je Hnědý plášť (+25)

Přesně tak jak to je u prací, ale u duelů, nebo ještě lépe s volitelnými schopnostmi. Na starém tw-db mi to šlo normálně a ještě jsem si mohl zadat hodnotu schopnosti.

Například: Pokud chci Uhýbání 2x více než Houževnatost a Střílet nastavím u něj hodnotu 2 a u Houževnatosti a Střílení 1. Potom se bude počítat jeden bod Uhýbání jako 2 v celkovém hodnocení (Hnědé holinky by neměly +33, ale +45).
 

DeletedUser

Guest
urob import a klikni na kalkulator v menu, ktore sa ti zobrazi ked je import hotovy, potom chod do sekcie duely a tam si navol potrebne nastavenia. ak chces pouzit vlastne skilly, tak je tam taktiez sekcia kde si zadas vlastne hodnoty.
 

DeletedUser

Guest
Jo to jsem zkoušel, ale až teď jsem si uvědomil, že mi to ukazuje věci na všechny atributy dohromady a ne jen na ten na který kliknu aby se mi to zobrazilo :D
Díky moc
 

DeletedUser13138

Guest
kde na těch strankach najdu a nastavim aby se mi zobrazovali nejlepsi veci ze vsech na danou praci,bitvu atd
 

DeletedUser

Guest
lave menu/nastroje/kalkulator, urob import a potom si mozes menit nastavenia, skusat rozdelenie skillov a pridavat veci.
 
Používám je skoro denně už sem to tu psal asi dvakrát, ale jsou to vážně skvělý stránky, hodně štěstí.
 
Naposledy upraveno:
jak to máte s řemeslem to ještě doděláváte nebo nevíte ? jsem kovář a už jsem dcla daleko třeba není to geoda ale drúza na brusný kámen jse potřeba 2 kameny 2 bizoní kuže a 2 ropy :)

mohu dodat i překlady pokud nevíte :)
 

DeletedUser

Guest
Super práce! Kéž by i Inno reagovalo tak rychle a spolehlivě na reakce fanoušků
 
je to kalkulátor prací otevřeš ho vybereš práci a ani nemusíš otevírat inventář a při kliknutí na věc ti ji změní sám kalkulátor :)
 
Jo už jsem ho zkoušel, dal jsem si ho na bitvu a tak moc jsem mu věřil že jsem to ani moc nekontroloval. Přišel jsem s kosou místo Winchstrovky :D.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, měl bych připomínku ke scriptu clothcalc. Script u obchodníka značkou "NEW" označí i věci které vlastním, ale mám je na sobě oblečené.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli je v plánu obdobná funkce jako v TW Pro, která vyfiltrovala v inventáři věci které při výpočtech nebyly použity pro žádnou práci. A u obchodníka zas funkce která označí věci, které jsou lepší než ty z inventáře, co byly vybrány jako nejlepší pro některou práci.
 
Nahoru