• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser8870

Guest
Mě teda jak kdy. Něco mi naskočí téměř okamžitě, ale při rozkliknutí např. prací, nedej bože kalukalačky bych se málem nedočkal :)
Stránky navštěvuju náhodně každý den a nemůžu říct, že by to pořád stabilně frčelo. Stabilitu bych viděl tak 80% max.
A kdyby chtěl někdo rýpat, že bych si měl pořídit lepší net, tak mám 25Mbit a dobrou odezvu :)
Jenom jsem chtěl podotknout, že stránky by si zasloužily lepší hosting :)

Podle mě je důvod k pomalému načítání stránky více a více návštěv, myslím si, že minule se párkrát řešilo ještě když abedy začínal a měnil hosting. Bylo tam tehdy moc velké omezování na Trafficy tehdy? či velká zátěž funkcí. Jednotlivé sekce také jsou podle mě náročné volání hodně dat z mysql třeba různé počítání tedy tvoje informace co by nahraného inventáře, potom informace profilu, položky a různé funkce na výpočty. Tedy 4 a více funkcí a myslím si, čím více věcí v nahraném inventáři tak tím více zátěž pro server na kterém se stránka nachází.

EDIT: Pamatuji si ještě ten ajax chat, který bohužel musel abedy dát pryč, že byl velice náročný na tehdejší hosting.
 

DeletedUser5767

Guest
Mě teda jak kdy. Něco mi naskočí téměř okamžitě, ale při rozkliknutí např. prací, nedej bože kalukalačky bych se málem nedočkal :)
Stránky navštěvuju náhodně každý den a nemůžu říct, že by to pořád stabilně frčelo. Stabilitu bych viděl tak 80% max.
A kdyby chtěl někdo rýpat, že bych si měl pořídit lepší net, tak mám 25Mbit a dobrou odezvu :)
Jenom jsem chtěl podotknout, že stránky by si zasloužily lepší hosting :)
No jo, pravda, v dobách najväčšieho vyťaženia tá stránka nefrčí tak úplne podľa predstáv. Bývalo to aj horšie, než som asi pred týždňom urobil dosť zásadné zmeny v konfigurácii. Potom stránka bežala úžasne, avšak za ten týždeň sa návštevy skoro zdvojnásobili a sme skoro tam, kde sme začali...
Mám však prisľúbenú výpomoc od nejakého týpka, čo vraj spolu-spravuje infraštruktúru tisícok serverov, buď nahodíme nginx alebo rekompilujeme apache, takže snáď to znova trochu zrýchlime...
 

DeletedUser

Guest
ahoj zadal jsem si nejlepší oblečení na práci lovec odměn aby mi to vypočítalo a hodilo mi to camel (velblouda) kterého vůbec nemám
 

DeletedUser

Guest
ak ti to vypocitalo velblouda tak si pravdepodobne aktivoval predmety v invente , ktore nevlastnis, ine vysvetlenie nemam bohuzial.

Oprava: SKusal som teraz kalkulaciu a mam tu istu chybu. :/
 

DeletedUser

Guest
ne nic prostě sem přišel na stránku otevřel nástroje -> kalkulátor -> práce -> lovec odměn -> klik a camel jak jezdecké zvíře
 

DeletedUser

Guest
nechal som odkaz scoobymu, ktory robi na kalkulatore. dik za nahlasenie..:hoj:

Uprava: Vypocet by mal znovu fungovat po zmazani cache a cookies :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ahoj našle jsem novou zbraň na vaší stránce jmenuje se Sam Hawken´s knife a kde se dá sehnat ? jelikož není mezi "extra předměty" tak předpokládám že dá nějak získat díky :)
 

DeletedUser8870

Guest
a jak získám 1 bod přátelství ?

Zde máš popis a názor od veny(ho).
S tím systémem přátel s náma pěkně vymetli.Je vidět,že INNO zajímají jen zisky.Nejen že body přátelství (mj. víte že za 5 000 bodů dostanete nejlepší duelovou zbraň ve hře - Dmg 110 - 190 ? ) lze získat jen od nově pozvaných hráčů (to jsou ti,kteří začnou hrát west jakmile jim pošlete např. na mail odkaz),ale body dostanete pouze pokud tito přátelé utratí nugety.
http://img163.imageshack.us/img163/1144/dsdsdsh.jpg a pokud jsou ty odměny zkutečné,tak už nevim ...

Hráči které pozveš přes mail třeba a utratí nugety. Tedy tak to zřejmě funguje....
 

DeletedUser

Guest
Dobrej vecer.Ted jak tu koukam na Forum jsem si vzpomel ze mi pri importovani inventare sem tam ***nou pocty.Mel jsem ve hre jeden pytel s koristi ale u vas mi to ukazovalo 2.A jeste neco ted si uz nevpominam.Me je to celkem jedno neni to nic hrozneho.Ale pak mi nekdo pise ze chce neco koupit treba svitici vec a ja ji mam jen jednou.Ale u vas to vypada ze 2x :D tak nevim.vite o te chybe?
 

DeletedUser

Guest
A koukam ze se tu bavite o bodech za pratelstvi.tak vam nevim pozval jsem asi 10 znamich.7 z nich se reglo.A ukazalo se mi to v oznameni.vsech 7.Ale pricetlo se mi jen 3.A myslim ze jen ti 3 to po registraci a najeti do hry potvrdily emailme.Tak jako kdyz si zakladate novi ucet.Takze vam nevim jestli s tim maji co docineni Nugety.
 

DeletedUser5767

Guest
... Ale u vas to vypada ze 2x :D tak nevim.vite o te chybe?
Ako dlho dozadu sa ten problém objavil? Mohol by si to skontrolovať teraz? Ak by to stále b​l​b​o, tak mi do PM hoď kontakt cez nejaký instant messenger a dačo vyskúšame... :)

Mimochodom, za registráciu dáke body sú, ale o skutočných číslach sa dá hovoriť naozaj až keď ide o nuggety.
 

DeletedUser

Guest
Ako dlho dozadu sa ten problém objavil? Mohol by si to skontrolovať teraz? Ak by to stále b​l​b​o, tak mi do PM hoď kontakt cez nejaký instant messenger a dačo vyskúšame... :)

Mimochodom, za registráciu dáke body sú, ale o skutočných číslach sa dá hovoriť naozaj až keď ide o nuggety.

obevuje se mi to skoro porat.dneska,vcera....pokusim se dat to nejak ukazkou i kdyz to pujde tezko :)
 

DeletedUser8870

Guest
Já mám chybu v kalkulaci na práci (mám tam velblouda i když ho v inventáři nemám) už zde bylo jmenováno od někoho a abedy říkal, že scoobydoo se na to mrkl a po smazání cache by mělo jít vše ok, ale není tomu tak stále tam toho velblouda mám.
 

DeletedUser

Guest
K těm bodům přátelství ... funguje to tak, že jakýkoliv vámi pozvány přítel postoupí o level tak dostane bod ...takže bod za level

Aspoň u mě to tak funguje.
 
dotaz (resp. takove pranicko): zalozka ukoly, neslo by tam pridat jeste jednu kolonku a to Naposledy pridane (kde by bylo poslednich 5-10 ukolu), uz ta takle tam je tech ukolu strasne moc a podle me dost hracu zajimaji jen tech par poslednich a zbytek to jen zneprehlednuje .. dik moc
 

DeletedUser

Guest
Ighasi: Víš o tom, že je možnost si skrýt splněné úkoly, když se přihlásíš? Je to trošku něco jiného než chceš, ale alespoň ti to počet úkolů v nabídce zmenší na ty, co tě zajímají.
Možná by nebyla marné přidat možnost řadit úkoly podle data přidání
 
Nahoru