• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
TW-DB je super máte aj banner? Rád by som si ho dal na svoju stránku o TW
 

DeletedUser

Guest
Kalkulator opraveny. Zmazte prosim cache predtym, nez ho znovu pouzijete. AK by sa vyskytla chyba, tak nam prosim dajte vediet (malo by to vsak byt bez chyb uz)
 

DeletedUser

Guest
krásný ! :) díky moc už se těším až to bude i u nás na našich světech..:)
 

DeletedUser8870

Guest
Páni, se nezastavíte. :D Co chystáte dále a proč nefunguje na indexe Ukazatel úkolů podle data a času? :(
 

DeletedUser11309

Guest
Ahoj,mohl by mi někdo poradit jak na tom publikovat inventář ? Už jsem zkoušel vše a pořád nevim co dál...Díky
 

DeletedUser5767

Guest
Páni, se nezastavíte. :D Co chystáte dále a proč nefunguje na indexe Ukazatel úkolů podle data a času? :(
Quest Reminder by fungovať mal... Aký prehliadač, čo sa vlastne deje (nedeje)?
Chystáme napríklad takú vlastnú obdobu flow chart zobrazenia úloh... Zatiaľ je asi priskoro ísť viac do detailov... :)
Ahoj,mohl by mi někdo poradit jak na tom publikovat inventář ? Už jsem zkoušel vše a pořád nevim co dál...Díky
Skús mi povedať prehliadač, pre ktorý to chceš rozchodiť, potom ti snáď budem vedieť pomôcť viac.
  • Pokiaľ používaš Firefox, dôrazne odporúčam nainštalovať si GreaseMonkey a potom nainštalovať moje tlačítko importu priamo do hry (tam klikni na to zelené Install). Inak by si sa tam vždy musel trápiť so zadávaním scriptu cez konzolu, no brrr. Takto vždy len klikneš na to jedno tlačítko a dostaneš link.
  • Pokiaľ Google Chrome, znova odporúčam to moje tlačítko importu priamo do hry, tentokrát netreba inštalovať žiaden plugin (len inštaláciu potvrdiť dakde dole v okne).
Pre ostatné prehliadače by som špecifikoval až vtedy, keď budem vedieť, že to má zmysel :). Mimo to, odporúčam sa u nás aj zaregistrovať a mať trvalé prihlásenie, potom budeš mať nad publikovanými inventármi trochu väčšiu kontrolu.
 

DeletedUser8870

Guest
bugdh.png


Takto to vidím.
 

DeletedUser5767

Guest
Aha, prestalo to fungovať, ako používateľ nie je prihlásený (a zaregistrovaný). Dakedy opravím, diky :).
 
mam takovou drobnou nezaludnou otazecku : je TW-DB skutecne nezavisly server a muze (a bude) zverejnovat veskere informace o hre (ktera uzna za vhodne) ?
 

DeletedUser

Guest
Musim priznat, ze este som toto vlakno o TW-DB necital. To bola chyba. Dozvedel som sa napriklad to, ze si mozem v inventari aktivovat predmet, ktory nemam a kalkulator mi ho zahrnie do vypoctu. To je spica! Alebo naopak, nechat si tam len Sviatocnu sadu a podobne. TW-DB pouzivam odkedy Weststats akosi zaspal (cize tak pol az 3/4 roka dozadu). Bola to fajn stranka, ale na TW-DB sa nechyta ani zdaleka. Klobuk dole pred vasou pracou a obrovskym usilim a casom, ktory do toho vkladate. Stranka je spickova. Som nadseny. Skutocne vzhliadam s obdivom na toto majstrovske dielo (mozno to znie pateticky, ale vobec si nemyslim, ze prehanam).

Dakujem vam!

P.S. Mam este otazku k ulohe Cerne hory. Poduloha Musí to být rovné (id 1016) sa mi javi ako nesplnena, a tym aj cela uloha Cerne hory. Je naozaj mozne, ze som ulohu nesplnil a ulohu Cierne hory aj napriek tomu dokoncil, lebo som mal lopatu?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
ak si lopatu napr kupil na trhu alebo mal v invente v case ked si ulohu mal ist plnit, tym padom si asi len splnil predoslu ulohu. Ja som osone niektore tie ulohy tiez neplnil a radsej som kupil produkty na trhu, potom samozrejme mozes len ignorovat pozadovanu seriu ;) a nesplnene ulohy sa skryju zo zoznamu, takisto mozes znovu serie odignorovat avsak u charakterovych ulohach to je zbytocne, kedze raz ked si dokoncil poslednu ulohu uz predosle nesplnis. hadam som to nenapisal zlozito :D
 

DeletedUser

Guest
Takze je to vlastne tak, ako som pisal. Inak vtedy, ked som tuto ulohu dokoncoval este trh neexistoval, ale rozumiem. :) Dik za info. A este raz dik za skvelu pracu.
 

DeletedUser13138

Guest
Umí tw-db vypočítat nejlepší věci na danou práci nejen z mého inventáře ale ze všech věcí?
 
Nahoru