• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser8870

Guest
abedy, prosím vás vím, že se to zde už několikrát řešilo, (české fórko), ale máte nějaké nové informace o TW-times produktu, jak by se dal získat? Něco málo aspoň :)
 

DeletedUser

Guest
TW times bola iba akasi odmena pre clenov nemeckeho tw times. Nebola to ziadna odmena v sutazi ani nic podobne. Proste ludia, ktori pracuju na ich novinach to dostali
 

DeletedUser

Guest
Chci se jenom zeptat. Kam zmizel nástroj na určení nejlepšího vybavení na atributy? Sice je tam přehled, který ukazuje, jaká věc kolik bodů atributů přidává, ale už nepočítá bonusy ze sad a sady to vůbec neukazuje. Ten nástroj, co byl dřív, byl lepší, dle mého názoru.
 

DeletedUser

Guest
Veci z kalkulatora nezmizli, len Petee vcera nahral novu vylepsenu a optimalizovanu verziu kalkulatoru, kde uz netreba robit vypocty kazdy krat ako ho pouzijete, len docasne bli zvysne kategorie ako duely, pevnosti atd vypnute kedze tam treba par veci doladit :) Nepotrva to ale dlho (dufam)
 

DeletedUser

Guest
ahoj chci se zeptat k čemu je ta registrace regnu se tam a kliknu na vybrat server a nic mi to nenabízí má to nějaké výhody nebo je to teprve ve vývoji díky moc :)
 

DeletedUser

Guest
musis si importovat udaje z hry, mozes si potom prepinat medzi servermi, sledovat splnene ulohy atd.
 
Na dvě věci bych se chtěl zeptat;
1) V seznamu řemesel sedláře máte u receptu na kožený váček uvedený v potřebách pro výrobu srp. Nač tam je, při výrobě mi žádný neubyl?

2) V úloze "kočovný cirkus je u poslední úlohy upozornění že pro zobrazení nesmím dokončit úkol č. 633, nevím sice o tom úkolu, nicméně by mě zajímalo který to je a jak se mu mám vyhnout?
 

DeletedUser1318

Guest
Na dvě věci bych se chtěl zeptat;
1) V seznamu řemesel sedláře máte u receptu na kožený váček uvedený v potřebách pro výrobu srp. Nač tam je, při výrobě mi žádný neubyl?

2) V úloze "kočovný cirkus je u poslední úlohy upozornění že pro zobrazení nesmím dokončit úkol č. 633, nevím sice o tom úkolu, nicméně by mě zajímalo který to je a jak se mu mám vyhnout?

Srp nepotřebuješ a č.633 je úkol "Nový kůň", bez něj by ses dál nepohnul :)
č.663 by měl být ten "zapovězený"
 

DeletedUser

Guest
jedina zmena u remesiel su niektore produkty sa daju otvorit a ziskas tak novy predmet, ale je to iba do zbierky v novych uspechoch, fyzicky nie je nic v invente pridane po otvoreni. kolekcia ma 5 rozdielnych produktov ale po otvoreny napr olovenej figurky mnozes ziskat jednu z tych 5 ,nie vzdy vsak najdes rozdielny produkt. hadam si to pochopil :D
 

DeletedUser

Guest
Znovu sme spristupnili vypocet rychlosti, duelov a custom v kalkulatore. Stale pracujeme na vypocte pre pevnosti.
 
když se tu bavíme o řemeslu tak by jste mohli jako další pod tema řemesla udělat téma kde se budou možné druhy sloučení výrobku které něco přidávají např.: amulet a bajonet atd :) dost lidí v tom má zmatek mě nevyjímaje :) předem děkuji aspon za zamyšlení nad tím :)
 

DeletedUser

Guest
ahoj když v tom mém inventáři je u toho předmětu TOP tak to asi bude nejlepší oblečení na nějakou práci a u čeho není TOP tak to klidně můžu prodat chápu to dobře ?
 

DeletedUser

Guest
ANo, predmety oznacene top, potom co urobis vypocet su predmety ktore su najlepsie pre prace, ktore nemaju top maju mensi bonus pre pracu takze ich nepotrebujes :), ovsem ak nie si zberatel. Produkty vsak nedoporucujem predavat, kedze tie maju aj ine vyuzitie. Hadam raz bude cas a doplnime aj info kde zapocitame produkty ktore sa mozu predat a nie su potrebne na ulohy, stavbu pevnosti a crafting.
 
Nahoru