• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser5767

Guest
Dnes prebehol update kódu (v podstate jaksi neplánovaný, nahrala sa nám tam pracovná verzia), takže opravy vzniknutých chýb sa robili za behu... Je dosť možné, že tam ešte chyby budú. Tvoj problém vidím, skúsime sa na to pozrieť.

//update:

Chybu, ktorá sa prejavovala v kalkulátore naládovanom tvojím inventárom (súviselo to s vecami s dočasným effektom - buffs, neviem, ako sa tu tomu hovorí), scoobydoo už opravil (pár hodín dozadu), už by ti to malo ísť.

Ak ešte niekomu kalkulátor nejde, prosím dajte vedieť (a tiež i váš nick v hre a svet, pre ktorý to nejde).
 

DeletedUser

Guest
ahoj, máte v položce inventáře při překladu do češtiny chybku, která dovede zmást :-). Viz obrázek
63d994be6d.f.jpg

http://www.2i.cz/63d994be6d

Má tam být Veřejnost odkazu: pokud je deaktivované, na tento odkaz se dostaneš pouze ty.

V angličtině a slovenčině to máte správně.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
opravené.. aktualizovať by sa to malo najneskôr do 24 hodín
keby ešte niečo najdeš napíš
 

DeletedUser3338

Guest
Analyser Scriptu TW-DW

Co vlastně znázorňuje graf po rozkliknutí práce v analyseru skriptu TW-DB?

arx1350812878r.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
cloth calculator je podle mě nejužitečnější skript do hry-klobouk dolů a pocta tvůrcům :klubun:
jej jedna maličkost-nešlo by udělat,aby se při kalkulaci nejlepších věci na práce nezobrazovala jen zlatá šavle? jsem na střelné a tak si vždy musím najít manuálně zlatý kolt v inventáři-vím,že to není žádný velký nedostatek,ale mně by se to tak líbilo :angel:
 

DeletedUser5767

Guest
Už sme nad tým koumali, bude to trošku technicky náročné (urobiť tak bez toho, aby sme narušili logiku kódu). Ale je to niekde na zozname, mňa to štve tiež ;)

Co vlastně znázorňuje graf po rozkliknutí práce v analyseru skriptu TW-DB?
Úprimne povedané, ja ani neviem, že tam také dačo scoobydoo dal :D, u mňa sa to zrejme nechová ako by malo. Skúsim sa na to niekedy pozrieť a zistiť, kde je u mňa chyba a čo to vlastne robí :).
 

DeletedUser

Guest
Zdravim,
mel bych otazku. A to ohledne zobrazovani zlatych a stribrnych praci... ze zacatku to jelo na bete (jako vcera) ale behem odpoledne se to nekam podelo.

Tak by me zajimalo kde je chyba :D
 

DeletedUser13471

Guest
Ty stříbrné a zlaté kolečka se mění a jak jsem zpozoroval tak i vícekrát za den.. např. teď mam zlaté u oplocování ostnatým drátem a stříbrné u závlah..
 

DeletedUser

Guest
to vim. Jde mi o to, ze moznost zobrazovani tech kolecek na mape mi nefunguje... dnes jsem byl i na linuxu a tam to jelo bez problemu taky, pote jsem nainstaloval aktualizaci scriptu a uz to nejede ani tam.
 

DeletedUser5767

Guest
Táto funkcia bola globálne zakázaná InnoGames a museli sme ju zo scriptu okamžite odstrániť, inak by hrozilo zakázanie scriptu samotného a blokovanie jeho používateľov (vyhľadávanie týchto prác je možné zo strany InnoGames ľahko detekovať, takže neodporúčam snažiť sa používať akékoľvek verzie scriptu, ktoré tú funkciu ešte stále majú).
 

Pawn

Člen týmu
A je někde ke stažení ta verze bez těch "koleček" nebo možnosti je zobrazovat na mapě? Zkusil sem odinstalovat stávající a nainstalovat novou, ale je to tam stejně tak... :/
 

DeletedUser

Guest
Prave, slo to - neslo to a ted jsem prisel dom a uz to tam zase mam :D
 

DeletedUser

Guest
Nazdar bratmms z tw-db..
Hosi kalkulator mi pise dajake bludy co sa tyka dolarov.. pise mi, ze za prace dostanem cca 5x viac dolarov nez skutocne, napr. mi ukazuje na stavat kostol ze dostanem za jednu odrobenu pracu az 3400 dolarov.. coz je kravina samozrejme... takto mi to hovadi vsetky prace na vsetkych svetoch cez ktore pouzivam kalkulator (jedna sa o ten kalkulator ktory je priamo na stranke tw-db a treba sa kvoli nemu na stranku regnut a importovat postavu)
[SPOIL]
7712032cdd9e4cd6af3dfe1.png
[/SPOIL]

+ Takisto ked zadam do searchu v kalkulatori nazov prace po tom, ako som oznacil ze chcem skryt prace ktore nemozem robit tak to je nejake bugnute lebo vyhlada prace uplne odveci
[spoil]
756e7fb56f7d4cd8b0455f2.png
[/spoil]
++ Nie su prelozene dolare a pracovne body, ked sa na ne postavim myskou vidim tam ?wages a ?laborpoints
+++ Stavanie je tam nejak bugnute..
[spoil]
f57ad404c1ea4f08bb5a834.png
[/spoil]
++++ Pardon za double, pomylil som sa a namiesto upravit som dal citovat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5767

Guest
A je někde ke stažení ta verze bez těch "koleček" nebo možnosti je zobrazovat na mapě? Zkusil sem odinstalovat stávající a nainstalovat novou, ale je to tam stejně tak... :/
Ak máš na mysli to vyznačenie strieborných/zlatých prác, tu je moja odpoveď na rovnakú otázku na SK fóre:
Z tých farebných ikoniek v minimape sa desiť nemusíš. Tá vyhľadávacia funkcia je odstránená, ale aby scoobydoo nemusel zahodiť *všetkú* svoju prácu, tak tam aspoň nechal takú slabú verziu, ktorá vyhľadávanie (teda to, čo sa InnoGames nepáčilo) nemá. Táto funkcia ti proste len na mapke vyznačí tie strieborné a zlaté práce, ktoré si už ty sám našiel - rozklikol skupinu práce. Ak nemáš revíziu 55, tak script môžeš v pohode používať.
Nazdar bratmms z tw-db..
Hosi kalkulator mi pise dajake bludy co sa tyka dolarov.. pise mi, ze za prace dostanem cca 5x viac dolarov nez skutocne, napr. mi ukazuje na stavat kostol ze dostanem za jednu odrobenu pracu az 3400 dolarov.. coz je kravina samozrejme... takto mi to hovadi vsetky prace na vsetkych svetoch cez ktore pouzivam kalkulator (jedna sa o ten kalkulator ktory je priamo na stranke tw-db a treba sa kvoli nemu na stranku regnut a importovat postavu)
[SPOIL]
7712032cdd9e4cd6af3dfe1.png
[/SPOIL]
Tie doláre máme všade zle. Dôvod je, že zo všetkých tých nových vzorcov na odmeny a nebezpečenstvo sa mi jedine tie doláre nepodarilo zlomiť. Skúšal som to vydrankať od InnoGames, ale po dni sa rozhodli, že to z nejakého (zrejme neexistujúceho) dôvodu chcú nechať tajné. Niekedy neskôr sa pokúsim ten vzorec prelomiť znova, či aspoň aproximovať (ten súčasný je úplná hovadina).
+ Takisto ked zadam do searchu v kalkulatori nazov prace po tom, ako som oznacil ze chcem skryt prace ktore nemozem robit tak to je nejake bugnute lebo vyhlada prace uplne odveci
[spoil]
756e7fb56f7d4cd8b0455f2.png
[/spoil]
++ Nie su prelozene dolare a pracovne body, ked sa na ne postavim myskou vidim tam ?wages a ?laborpoints
+++ Stavanie je tam nejak bugnute..
[spoil]
f57ad404c1ea4f08bb5a834.png
[/spoil]
++++ Pardon za double, pomylil som sa a namiesto upravit som dal citovat
Vďaka, postupne v nejakom konečnom čase poopravujeme... :)
 

DeletedUser

Guest
Petee mladý žrebec pridáva už 100% rýchlosť, na stránke máte ešte 25% ale to je po starom :)
 

DeletedUser

Guest
No nevím, jak by se na to tvářili v Německu, ale vymyslel jsem dvě věci na ty zlaté a stříbrné práce.
1) Když někdo rozklikne bonusovou práci, automaticky pošle zprávu na všechny chaty (nebo extra chat, je-li možné něco takového vytvořit) a všem, kterým taková zpráva přijde, se pozice bude ukazovat v minimapě.
2) Když někdo rozklikne bonusovou práci, automaticky se její pozice uploaduje na tw-db. Pak to bude buď k vidění na tw-db, nebo to půjde zase odtamtud stáhnout pro všechny.
 

DeletedUser5767

Guest
Myslím, že InnoGames by nemalo až taký problém s tým, ako tá funkcia bola implementovaná (vyhľadávanie na mape), ale to, čo robila, takže toto by dosť možno zakázali znova. Ak by sa to spravilo tým druhým spôsobom, bolo by to možné napísať tak, aby to bolo ťažké odhaliť, ale takým smerom sa my uberať nebudeme :).

Angelf1re: myslím, že to si videl ešte na starej verzii stránky (1.36), vo verzii 2.01 to vyzerá byť korektné. Mimochodom, prednedávnom som 2.01 verziu nastavil ako predvolenú... Nejaký čas to takto na dve verzie asi ešte necháme, aby ste mohli spomínať na staré (dobré) časy :).
 
Nahoru