• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser

Guest
Ahoj, dneska jsem chtěl znova importovat schopnosti, ale napsalo mi to: "Import script čeká na odpověď serveru... (cz13.the-west.cz). Včera vše šlo normálně. Pomůže někdo?

EDIT: Tak v 19:00 jsem to zkusil znovu a šlo to normálně, pokud se vám staně něco podobnýho tak jenom počkejte :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak, je to normální. Hlavně v prohlížeči Google Chrome. To trvá i půl dne. Stejně tak jako když chceš nahrát obrázek do pevnosti. Ten se objeví kolikrát až druhý den. V jiném prohlížeči hned. :)
 

DeletedUser5767

Guest
No, normálne to teda nie je, ak všetko funguje ako má, import by mal vždy skončiť úspešne a v rozumnom čase (pár sekúnd). Problém, aký opisuješ, teda že script ostal čakať na odpoveď herného serveru, môže mať dve príčiny - buď bolo niečo naozaj zle s herným serverom (čo sa stať môže a vtedy naozaj treba len počkať a dúfať, že to je len dočasné), alebo došlo v scripte ku chybe pri spracovaní odpovede - v tom prípade by bolo dobré zistiť, čo presne sa stalo a script na ten prípad lepšie pripraviť. Ale ak sa to po čase rozbehlo, zrejme to bol ten prvý prípad...

Inak to, že sa nahratý obrázok iste nezmení, nie je chyba prehliadača... Je to spôsobené cache prehliadača, čo je iba dobre, ak sa používa. InnoGames by malo dať jaksi vedieť prehliadaču, že sa obrázok zmenil, čo teda z nejakého dôvodu jednoducho odignorovali.
 

DeletedUser3338

Guest
Ahoj, na světě Colorado (jediný svět, kde hraju) mi nejde otevřít script na nejlepší věci pro práci. Když kliknu na symbol žárovky, tak se nic nestane.
Zkusil jsem spustit script na Dakotě a zde vše funguje normálně.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, mám ten samý problém jako Vencju, akorát že na světě 3. Na buffalu mi vše funguje jak má.
 

DeletedUser3338

Guest
Tak promazání historie internetu, ani přeinstalování scriptu nepomohlo.
Pohomlo, když jsem obojí zkombinoval - odinstaloval script, pak vymazal historii internetu a script znovu nainstaloval.
 

DeletedUser

Guest
ak mate problem, zmazanie cache a znovu nainstalovanie by malo pomoct.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel, pořád mi to nefunguje :( To jsem na westu jako bez rukou :D
 

DeletedUser3338

Guest
Bohužel, pořád mi to nefunguje :( To jsem na westu jako bez rukou :D

Mě už to šlape, zkus to takhle. Nejprve odinstaluj script ve správě uživatelských scriptů (u Firefoxu v Greasemonkey). Pak kompletně vymaž celou historii internetu. Znovu nainstaluj script ze stránky TW-DB a mělo by to fungovat.
 

DeletedUser

Guest
To jsem udělal, smazal sem cookies, cache i historii internetu a prostě to nefunguje. :(
 

DeletedUser

Guest
Když kliknu na žárovku, což je tedy spuštění kalkulátoru, tak se prostě nic nestane a když se podívám do konzole, kde se vypisují přesné body děje, tak je tam hromada chyb...
 

DeletedUser

Guest
otvor si import a potom chod do nastavenia, v pravo dole v rohu je ikonka, 2 sipky cervena a zelena, klikni na to.
 

DeletedUser2677

Guest
Zdravím, dnes jsem si všiml, že váš kalkulátor ještě nepočítá nový set při výpočtu nejlepšího oblečení, zkoušel jsem to podle vás a když jsem nasadil daný set, tak byl lepší než předchozí věci, zřejmě jste ho ještě nepřidali nebo nevím :)
 

DeletedUser

Guest
Zdravím, dnes jsem si všiml, že váš kalkulátor ještě nepočítá nový set při výpočtu nejlepšího oblečení, zkoušel jsem to podle vás a když jsem nasadil daný set, tak byl lepší než předchozí věci, zřejmě jste ho ještě nepřidali nebo nevím :)

aky set? a kde je chyba?
 

DeletedUser

Guest
pridava, sorry, nemal som cas pridat zvysny bonus pre duelovy set. Ak vyjde cas tak to dnes nahodim, ale mam toho nehorazne vela.
 

DeletedUser3338

Guest
Nevím, jestli to (vy)řešil minulý příspěvek, ale Nattyho sada při oblečení všech 6 předmětů přidává bonus +3 obranu a +3 útok :).
 

DeletedUser

Guest
Zdarec.Hledal jsem ale nenašel,jestli existuje nějaký script na zobrazování věcí z trhu,tak jako to bylo ve starší verzi TW.Prostě seznam měst a v nich zakoupené věci k vyzvednutí,díky za odpověď.K.
 
Nahoru