• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o stránkách TW-DB

DeletedUser16495

Guest
Zdravím, mám problém s TWDB ... Mám tam přez 100 Inventářů, Jak mohu nějáký smazat? A ještě, když se chci pohybovat mezi inventáři, mi to nejde... Najedu na nick, a dám ten čudlík s inventem, a dá mě to na úvodní - prvorozený účet ...
 

DeletedUser

Guest
chod do UserArea, klikni na schopnosti a tam sa daju mazat rozne importy. Pri zmene postavy musis kliknut na tu ikonu vedla aby nahralo data z db :) Potom uz su dasie odkazy priradene k tomu patricnemu importu
 

DeletedUser16495

Guest
Díky :)

Když si chci stáhnout TW-DB script, tak si dám Nástroje -> Rozšíření, a tam ten soubor přesunu, ale místo toho to zobrazí textovou tabulku typu 833d>34Forbidden ...
 
Když si chci stáhnout TW-DB script, tak si dám Nástroje -> Rozšíření, a tam ten soubor přesunu, ale místo toho to zobrazí textovou tabulku typu 833d>34Forbidden ...

Určitě jsi už dříve stahoval tentýž script jen starší verzi. Vymaž všechny z místa kam se ti ukládají a stáhni si to znovu, už by to mělo jít.
 

DeletedUser13140

Guest
znáte nějakej skript nebo stránku, která ti vypočíta nejlepší vybavení (jak tvoje, tak vůbec) pro praci i se sadami? Protože tw-db.info ti najde bez sad a to je celkem k ničemu.

Diky moc lidi
 

DeletedUser

Guest
tw-db to najde i se sadami. Něco děláš špatně.
Nepoužíváš náhodou ten kalkulátor od Inna při prémiu automatizace?
 

DeletedUser3338

Guest
tw-db to najde i se sadami. Něco děláš špatně.
Nepoužíváš náhodou ten kalkulátor od Inna při prémiu automatizace?

On myslel výpočet nejlepšího vybavení ze všech dostupných věcí ve hře, ne pouze z věcí, které vlastní :). Byla by to pěkná funkce ;-)
 

DeletedUser13140

Guest
Jak hledam, jak můžu, tak nemohu najít i se sadami. Můžeš mi to prosimtě ukázat?
 

DeletedUser3338

Guest
Jak hledam, jak můžu, tak nemohu najít i se sadami. Můžeš mi to prosimtě ukázat?

Tak koukám, že jsem minule odpověděl napůl, tak to teď napravím :). Ze všech dostupných věcí ve hře (možná) zatím ještě TW-DB nejlepší věci vypočítat neumí. Z věcí, které vlastníš to však jde. Musíš k tomu mít založený účet na TW-DB a importovaná data (invetnář, schopnosti). Poté výpočet nejlepších věcí najdeš v oblasti "kalkulátor". Určitě doporučím také script, který ti mimo mnoha jiného vypočítá nejlepší vybavení přímo ve hře :).
 

DeletedUser

Guest
Ze všech dostupných (i nevlastněných) věcí ve hře to taky jde. Jen musí použít kalkulátor přímo na stránkách tw-db
 

DeletedUser

Guest
Ono je to užitečné pokud chceš třeba spočítat oblečení při hledání zlatého koltu, kdy musíš mít nasazený nějaký produkt na sobě (třeba tu látku). Prostě si v tom inventáři vyškrtneš raketku, vycházkovou hůl, tequilu a podobně a ono ti to vypočítá bez toho.
 
Nahoru