• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě buffalo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Docela mě mrzí, že se spustil v době kdy jsem byl na klimatickém pobytu... :)
Tak nic, to abych si zase pár let počkal, že?... :D
I když možná že v té době se na to vykašlu, proč hrát na světech kde někdo kvůli svému reálnému majetku postoupí o desítky lvl denně...
 

Pawn

Člen týmu
Docela mě mrzí, že se spustil v době kdy jsem byl na klimatickém pobytu... :)
Tak nic, to abych si zase pár let počkal, že?... :D
I když možná že v té době se na to vykašlu, proč hrát na světech kde někdo kvůli svému reálnému majetku postoupí o desítky lvl denně...

tak to promin ale já sem do toho ty nugety vrazil a jdu max. o 2 úrovně denně..
 

DeletedUser

Guest
Ano o5 výpadek serveru

Je to vždy jen chvíli ale pravidelně je to z mé strany nebo z hry :
" Svět je momentálně nedostupný "
 

DeletedUser

Guest
je nejaka zmena mezi svetem Buffalo a Arizona v rychlosti pohybu na mape? Nemohl jsem to nikde najit.
Jestli neni, ma nekdo zkusenost s tim, ze se zvysovanim lvlu roste rychlost po mape?
 

DeletedUser

Guest
zapomnel jsem na set zlaty tak uz to je jasny. Diky, nastaveni jsem nasel.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7836

Guest
To sa určitosťou nedá povedať. Ale zatiaľ sa to neplánuje.
 

DeletedUser

Guest
:kobylka: mám to tu rád :-) Buffalo je zajmavej svět , Kdysi sem hrával na Světě 6 ale tady mě to velice baví :-)
 

DeletedUser

Guest
Já bych ani sektorový chat nechtěl, bez lagů chatu by se to na rychlých serverech asi neobešlo a ten děsnej spam obchodu atd..pff jsem rád, že jsem toho ušetřen, jinak server je to fajn, jen by to chtělo větší duelovou kvalitu, ale za to ovšem admini nezotpovídají :) :)
 

Pawn

Člen týmu
Převod peněz sem chcete ale sektorák ne? Já bych pro sektorevej chat teda určitě byl :)
 
Nahoru