• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze o světě buffalo

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9890
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Zdá sa mi to alebo sú naozaj všetky aliancie na Buffale už tak zúfalé že sa spájajú proti A4O?
 
Co by na tom mělo být zoufalého? Pokud se to děje, tak je to jen přirozený vývoj. Spíše by bylo zbabělé od aliancí a měst, pokud by se k nějakému hegemonovi přidali. Takhle vytvoří protiváhu a adekvátního soupeře. Prostě docela smyslupně reagují na situaci, nic víc, standartní hra...
 

DeletedUser14443

Guest
no je to celkem zajímavé :-) nějakých cca 2000-3000 proti 540.
 

DeletedUser

Guest
Ja nehovorím aby sa pridávali k nám ale je zaujímavé že všetky aliancie bojujú proti A4O a nie aj medzi sebou...a počty čo vidíš vyššie ja fakt skvelá protiváha :p tak tu nekecaj že je to standard hry... :D
 
Já neřekl že počet hráčů je přiměřený. Řekl jsem že shromaždování menších aly proti silnějšímu nepříteli je standartní postup. I kdyby jich bylo desetkrát tolik, jde o to aby měli adekvátní ancábl. Je třeba uvážit kolik jejich hráčů je schopných solidně bitvařit. Jestli jich dvě třetiny z počtu 3000, jezdí na oslíkovi v nějakých hadrách s úrovní pod 40, tak je jasné že s tím nic neudělají. A účast na Buffale jde dolů, takže lepší to už nebude. Je třeba se houfovat, pokud chtějí něco urvat, společně jim to půjde lépe.
 

DeletedUser14927

Guest
ahoj , když píši do chatu tak to píše v místnosti------nemáš povolení mluvit, nevíte někdo jak to zapnout ??? jde mi jen šeptat !!!
 

DeletedUser12821

Guest
Tu je živo :D
Tak jak je lidi na tom Buffalo? :D
Hele mám takový návrh menší, jen nevím jak to vytvořit, jak to dát na vědomí všem... Návrhy vítám jakékoli. Takže o co jde: Nějakým způsobem vytvořit síň legend (je víceméně jedno o který svět jde). Jednalo by se o hráče, kteří se nějakým způsobem na daném světě pozitivně zapsali do paměti části hráčů. Vytvořit jim prostě památníčky, když už nehrajou.

Příklad: Traper73 - pozvedl město Conclave of Shadovs na 1.místo v žebříčku měst na dlouhou dobu, dovedl nás do aliance ALL 4 ONE. ... nějaký epitaf vždy někdo vytvoří, třeba hráči co ho znali (samozřejmě u Trapera by nesměl chybět obrázek s rumem).

Takže, nějaké návrhy jak toto zprovoznit? Jestli formou fóra, nebo by to šlo nějakým způsobem přímo ve hře?
 

DeletedUser13514

Guest
Ve hře to bohužel nepůjde. Jediné, co mohu poradit je sepsat to, přeložit a vložit na de nebo net forum jako návrh. Na foru by se taková síň dala vytvořit (v sekcích jednotlivých světů). Je to zajímavý nápad. Bylo by dobré vytvořit téma v salónu, kde bys téma mohl více rozepsat (nebo představit), kde by se k tomu mohli hráči vyjádřit a možná i více rozvinout tuto myšlenku. Určitě tu myšlenku nezavrhuj. Sám jsem zvědavý, co z toho vzejde :)
 

DeletedUser12821

Guest
Ve hře by byla asi jediná možnost v profilech měst, nebo pevností. Takto jsem to taky zamýšlel, ale chtělo by to asi nějaké výraznější a sledovanější místo.
 

DeletedUser16386

Guest
Zdravím jelikož netuším kam to mám tady napsat tak to napíšu sem :D... kamarádovi chybí 1 nugget do premka.. a já bych mu chtěl ten 1 nugget poslat ptám se jak?
 
Nahoru