• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser13514

Guest
Pokud se vám akce nelíbí, tak není nic jednoduššího, než jí prostě a jednoduše ignorovat. Nikdo vás ke koupi čehokoliv nenutí :) Jistě se najde někdo, komu se tato akce zalíbí. Pokud ne, tak se využije zpětná vazba, která se přímo nabízí. Já bych si počkal, jak to bude celé vypadat, pak bych soudil.
 
podle me INNO je chce stahnout cast penez z obehu - oni naprosto presne vedi kolik hraci maji na konte, popr. v inventari. Z naznaceno je jasne, ze ty darky budou v nejake cenove skale, kde na horni hranici asi bude vice ci mene extremni suma, ale znacna cast dolni spektra bude podle me za cenu dosazitelnou po vetsinu hracu (muj nastrel : 2k, 5k, 10k, 20k, 75k –USD, dale 10, 20, 50, 100, 300 nugget)
 

DeletedUser11033

Guest
no, nato ze ty darecky jeste nedorazili uz je nekdo otviral??? zvlastni...
 

DeletedUser11005

Guest
Zdravím

Takže další zvýhodnění bohatých a mi chudí si můžeme nakašlat nebo udělat innu radost a cpát do nich nuggety :-).Bude ta hra někdy ve fér míře??s 200 dolckama asi díru do světa neudělám :-)
 

DeletedUser

Guest
Máš pravdu, taky bych to udělal spravedlivé, máš 200 dolarů a za ně si zasloužíš poskočit rovnou na 120 lvl, doživotní reskill zdarma, všechny druhy vzácných zbraní a unikátních předmětů atd. :D
 

DeletedUser

Guest
tak ja myslim ze s normalnima 200 dolarama by opravdu mohl hrat nejakou chvilku na velmi vysoke urovni, neverim tomu ze v ceskych podminkach do nugetu narval nekdo vic nez 200 dolaru :)
 

DeletedUser

Guest
:D no neviem, ale napríklad ja sám som dal do nuggetov už viac ako 300€ tu na cz*V15*
 

DeletedUser9530

Guest
Je to tam! No slušně přemrštěný pálky teda :D.

Btw, víme do kdy ta akce bude trvat?
 
Zdarec, tak čekal jsem slušný pálky, ale že budou takhle závratný mě teda opravdu ani ve snu nenapadlo, rozhodně budu dávat za železnou truhlu půl mega, přitom to prodávám na trh za 15 tísíc, INNO chce mít očividně pěkný vánoce, ale pokud tu někdo logicky přemýšlí, tak dávát do hry před vánocema 2000 reálných peněz abych si mohl koupit truhličky mi přijde obvzlášt u nás jako dost slušná ...... radši :D to by zas nápad tohle :(
 

DeletedUser9530

Guest
Pokud někdo neví, co s prachama a půjde do toho, tak chci vědět, co mu vypadlo v případě těch truhel za tisíce nugettů, jasný! *V3*

Osobně, z těch nejlevnějších za pár tisíc dolarů mi vypadla Indiánská čelenka, kůže z pumy a bonbónek...
 

DeletedUser

Guest
hm tak jsem si skusmo koupil krabici za 1000 a tam jeden marcipan, no z meho pohledu je to hodne onicem a u toho ostatneho to bude zrejme podobne vecsi nakupni cena nez efekt, neco jako loterie pouze pulka vybranych penez se vraci spatky na vyhry
 

DeletedUser10447

Guest
Ja mel dosud v tech zakladnich nejlevnejsich z hvezdicek - vanocni susenku, klic 1 a listek c.3...
A co sem mel v tech dvou oceovkach ani nebudu psat, bo ych se zase zbytecne rozcilil. :(
 

Pawn

Člen týmu
Klikaři kdo jste na Coloradu , mrkejte na hráče Gathriel ... opasek , zbran na pevnosti :) to je Klikař? ... osobně se mi tohle nelíbí protože ta puška dá větší ránu než zlatka skoro už , a ten opasek ... no comment :)
 

DeletedUser

Guest
Ty dárečky se budou každý den opakovat, nebo je to akce jednou a máš smůlu?
 

DeletedUser

Guest
Klikaři kdo jste na Coloradu , mrkejte na hráče Gathriel ... opasek , zbran na pevnosti :) to je Klikař? ... osobně se mi tohle nelíbí protože ta puška dá větší ránu než zlatka skoro už , a ten opasek ... no comment :)

Ja len cakam ako o mesiac zmenia tie bonusy. Davajte si na to pozor, mozu to urobit. Mne to urobili s nozom.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
lol

tak semsi koupil jen tak ten 1 za $1000 dolacu a dostal sem oves tak aspon kun :kobylka:
bude mit dobre vanoce :-D

piste distak dal co nachazite docela zajimave akorat uz v tom fakt pokracovat nebudu *V12*
 
Nahoru