• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser

Guest
Milý Ježíšku...

Já si ty dárky od tebe teda koupím, ale jak mi tam nepodsrtčíš hodnotné ceny, tak se nas..., přál bych si třetí klíč a opasek Ala Švancenegra a nějakou pořádnou ganu.

tvůj Bracey

Ps: celý rok jsem vzorně papal...

Pekne napisane :D Jeziskovi treba platit za darceky. Skoda, ze nie som multimilionar v Beverly Hills.
 

DeletedUser10597

Guest
Koupil jsem si ocelky a padlo mi z nich Drahý žaket a Drahé chapsy, takže teď nějak nevím, jestli mám ty 2 miliony dávat za ty "truhy".
 

DeletedUser

Guest
Velice výchovné pro děti - podplácení vánočních skřítků. Aby takové podplácení pak neaplikovali v dospělosti s tím, že jako malý podpláceli vánočního skřítka. :D

Nicméně, na co si stěžovat, že? Za 5000 jeden marcipán...
[SPOIL]
nicbk.jpg
[/SPOIL]

EDIT 1: Ale hlavně že za levnější dárek za 1000 dolarů získám balíček. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5175

Guest
Nehoráznej vánoční zmetek.
Na trhu se daj koupit věci levnějc než co se dostávaj v této hloupé místnosti.
Jen svíticící zbraně jsou supr,ale na to zas musí být člověk milionář a chtít peníze vyhodit z okna ven.
Totální vánoční hloupost a mě napadá jen přání k Novému roku.

SMAZAT SVŮJ ÚČET NA WESTU.
 

DeletedUser

Guest
Ja som si kupil tu brasnu so vzacnym predmetom za 5000$ a mal som tam obraz, ktory mozete ziskat pri vykradani domov. Grc!
 

DeletedUser

Guest
Velice výchovné pro děti - podplácení vánočních skřítků. Aby takové podplácení pak neaplikovali v dospělosti s tím, že jako malý podpláceli vánočního skřítka. :D

Nicméně, na co si stěžovat, že? Za 5000 jeden marcipán...
[SPOIL]
nicbk.jpg
[/SPOIL]

Mas pravdu, ale zase na druhej strane kolko deti to tu hra, ktrore nevedia uz same ako to v zivote chodi? :)
 

DeletedUser

Guest
Doporučuji všem nekupovat vůbec nic..... Ať z toho nemají ani groš..... Hrozná zlodějina..
 

DeletedUser

Guest
Místnost z dárky

*V5*no stálo mě to přez 60 000 a v dárkách se mě vrátilo tak možná 5 000 sou tam hřebíky,oblázky a takový ptákoviny *V3*



 
Raději ty nugety dám do prémka kdy můžu něco najít. I když zrovna mi na jednom světě jede prémko na vyšší příjem ale nálezy se vůbec nehrnou. A to nemám nálezy ani cenné a ni běžné/lacinější.
 

DeletedUser

Guest


*V25*
No když to vemu tak utratit 1 500 000 za past na bobry tak je pomě ještě že sem chudej voják*V26*
 

DeletedUser

Guest
Tyhle krásné dárečky co pro své živitele připravilo INNO, ty jsou opravu úžasné.....
Otázka je, kdo bude mít ty krásné šťastné a veselé, myslím že hráči budou mít spíš zatrpklé a kyselé...
Za sebe můžu s čistým svědomím říci - ode mě INNO za prémiové truhličky nedostane ani floka... Trhněte si, vážení nenažranci :)
 

DeletedUser

Guest
No já taky už nekoupím nic.Stálo mě to 5000 a našla sem tam bobří kožešinu za par dolarů.To byla nejdražší kožešina.Ani na trhu snad neni její cena tak vysoká!
 

DeletedUser11033

Guest
Jsem nadmiru spokojen - vzdy jsem si myslel, ze jsem jeden z bohatsich lidi na S1, ale koupit si premiovou truhlicku bych mohl tak maximalne 1 a to se me za tu pekelnou cenu opravdu nechce... a kupovat ty dalsi obycejne truhlicky ktere na trhu sezenu levneji a stejne v nich nic nenachazim...dekuju INNO za krasne vanoce :-(
 

Deleted User - 31870

Guest
Zkusmo jsem si taky koupila 3 věci - dvě za peníze (tam v jedné jsem našla věc pro poutníka, ve druhé běžně získatelný produkt) a za 25 nugget jsem dostala marcipán.

Bude to znít ode mne, jako člena týmu blbě, ale doporučuju si pořádně rozmyslet, zda do toho investujete nuggety, ať nejste zbytečně zklamaní a naštvaní.
 

DeletedUser

Guest
xG2Mt.jpg
\
jak vubec maj normal lidi hrat proti lidem kteri si donatli takove to itemy? top 20tka se zaplnuje s retardovanymi Howdah gunamy .... Inno strati vic hracu nez ziska $$ ......
 
Nahoru