• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

Zkusmo jsem si taky koupila 3 věci - dvě za peníze (tam v jedné jsem našla věc pro poutníka, ve druhé běžně získatelný produkt) a za 25 nugget jsem dostala marcipán.

Bude to znít ode mne, jako člena týmu blbě, ale doporučuju si pořádně rozmyslet, zda do toho investujete nuggety, ať nejste zbytečně zklamaní a naštvaní.

musím ti dát za pravdu....jestli INNO očekávalo jak mooc hráče potěší...tak dosáhlo pravého opaku...napříč všemi světy se čím dál více lidí přidává po této akci k tomu že INNU už nevěří ani to že má v názvu 4 písmena...
 

DeletedUser

Guest
Ide o to, ze jedine co by pomohlo ak by vsetic hraci prestali kupovat premium , potom by mozno Inno zareagovalo. Je jedno akokolvek sa tu stazujeme, nic to nezmeni :)
 

DeletedUser

Guest
Jak to tady čtu,tak se mi dělá zle s toho co se nachází za hovadiny.Ráno jsem taky pokupoval co šlo za doláče a na závěr mi už muselo úplně hrábnout,protože jsem vpálil INNU 1000 nugetů za 1 prémiovou truhličku.Zatím nevím co všechno jsem dostal za cetky,protože tady v práci mi nefunguje krom jiného otevřít inventář,takže jak dorazím domů hned to jdu pootvírat a pak dám vědět co v těch pixlách bylo za krámy.
 

DeletedUser

Guest
tak uděláme, nějaký celočeské projekt na získání těch bodů, ne? :-)

Darling založí na fóru nějaké téma a všichni se tam budeme povzbuzovat :-)
Až otevrřou nový svět, tak se všichni budou povině registrovat přes darling, to naskočí ty nugety hned :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Obávám se, že nebudu ta pravá osoba, nepoužívám nuggety a odměnu za práci jsem odmítla. Aby se ta suma dala dokupy, bude potřeba utratit dost nugget, což po nikom nemůžeme chtít. Jen říkám, že by bylo fajn mít svět, kde bychom si zakázali prémia a hráli všichni v klídečku. :)

PS: Stejnak se vsadím, že by takový svět Inno nechtělo a všemožně by se tomu snažili zabránit..
 

DeletedUser

Guest
tak, akce přesně splnila má očekávání, takže jsem vlastně v klidu :-D

i když pořád nechápu účel té akce, vzhledem k budoucnosti celé hry *V1*
 

DeletedUser

Guest
Vidím že takové názory mají všichni, včetně členů týmu. Opravte mě, ale u Lilly Redbutterfly na Coloradu jsem zahlédl pár pro mě nezvyklých předmětů, zda je nemohla získat přes dárky: jedná se o Howdah pistoli a Rudolfa. :)

Zaráží mě hlavně ten Rudolf. :)
 

DeletedUser9530

Guest
Z jakých cen předmětů se počítá, co bude v truhlách? Nákupcí cena, externí cena? V těch okovaných ocelových truhlách by měly být itemy nad 10 tisíc a já tam našel jeden za sedm a druhý za pět a půl, jako wtf? *V9**V9**V9*

A jinak bando, přeju vám poklidný Vánoce a úspěšný vkročení do novýho roku!
 

DeletedUser

Guest
Z této diskuse mi zůstává rozum stát. To se může stát opravdu jen v Česku, že lidé mající něco zadarmo nadávají, že jiní lidé, kteří platí, mají něco navíc.
Mám pocit, že to jsou jen děti, kteří vůbec neznají hodnotu peněz. Zeptejte se rodičů, proč chodí do práce? Nejspíš proto, že za to dostávají peníze, které jsou dobré k tomu, aby život byl jednodušší a příjemnější než u lidí, kteří do práce nechodí a peníze tudíž nemají.
Pak se nedivte, že to v tomto státě vypadá tak, jak to vypadá, když takto uvažuje většina lidí - zadarmo mám právo mít to samé jako za peníze.
 

DeletedUser

Guest
Spíš by to chtělo jinou věc *V3* 500 000 bodů přátelství

Založili bychom si svět zcela bez prémia a hráli všichni se stejnými možnostmi..

pracujem na tom, neboj sa :D zatial mam 19k

Tak na to rovnou zapomeňte, za odměnu si ten svět maximálně pojmenujete, a možná budete mít nějaká menší práva řídit ten svět, ale co se týče prémia nebo jiných zásahů do hry o tom si můžete nechat zdát, zas tak štědrá ta odměna nebude *V7*
 

DeletedUser

Guest
Urcite ziadne prava ohladom premii alebo pridavanie predmetov do inventu. Ale aj tak je to jedno, 500k nedosiahne nikto.
 

DeletedUser

Guest
Zkusmo jsem si taky koupila 3 věci - dvě za peníze (tam v jedné jsem našla věc pro poutníka, ve druhé běžně získatelný produkt) a za 25 nugget jsem dostala marcipán.

Bude to znít ode mne, jako člena týmu blbě, ale doporučuju si pořádně rozmyslet, zda do toho investujete nuggety, ať nejste zbytečně zklamaní a naštvaní.

Za tento prispevok mas u mna velke plus. Klobuk dole darling za uprimnost a "odvahu". Prajem vsetkym pekne vianoce*V15*
 

DeletedUser14240

Guest
Mě to spíš připadá jako aprílová než vánoční akce ... za 1000 herních dolarů dostat vlnu , nebo lístek na vlak , to ať si strčí tam kde slunce nesvítí *V5*
 

DeletedUser

Guest
Obávám se, že nebudu ta pravá osoba, nepoužívám nuggety a odměnu za práci jsem odmítla. Aby se ta suma dala dokupy, bude potřeba utratit dost nugget, což po nikom nemůžeme chtít. Jen říkám, že by bylo fajn mít svět, kde bychom si zakázali prémia a hráli všichni v klídečku. :)

PS: Stejnak se vsadím, že by takový svět Inno nechtělo a všemožně by se tomu snažili zabránit..

Souhlasím se vším, co si napsala!!! ... I já bych byl pro, ale bohužel INNO se nás moc neptá a pak také přichází o hráče.
 
Nahoru