• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vánoční akce - Místnost plná dárků

DeletedUser11005

Guest
Máš pravdu, taky bych to udělal spravedlivé, máš 200 dolarů a za ně si zasloužíš poskočit rovnou na 120 lvl, doživotní reskill zdarma, všechny druhy vzácných zbraní a unikátních předmětů atd. :D

Trochu mimo ne??Jde vidět že budeš asi ten "bohatý" co si hraje na machra.Já jen říkám že hra by měla být fér a né hned vše dát těm milionářům
 

DeletedUser

Guest
Chapsy Buffala Billa :D v tých ostatných aj ked sú ocelové samé blbosti...oplatia sa iba prémiové truhlice...
 
dopis ježíškovi

Milý Ježíšku...

Já si ty dárky od tebe teda koupím, ale jak mi tam nepodsrtčíš hodnotné ceny, tak se nas..., přál bych si třetí klíč a opasek Ala Švancenegra a nějakou pořádnou ganu.

tvůj Bracey

Ps: celý rok jsem vzorně papal...
 

DeletedUser6989

Guest
Hm,dárky mě stály 40 000 a našel jsem věci za 5000.Ty obsahy beden by měly být nějak cenově omezené a ne že dostanu předmět v rozměru 200 - 25 000$
 

DeletedUser

Guest
Náhoda?

Vím, že tyto "bedničky" obsahují náhodné věci, ale...

Koupil jsem si dáreček za 1000$ - 1 lékořice
Koupil jsem si batoh za 1000$ - 1 KŮŽE!

To je na mě už moc. Koupím si za 1000$ kůži.

Jaký je váš názor a co jste měli v truhličkách vy?
 

Pawn

Člen týmu
Misho co dostal, já tam nehraju, ta pro zajímavost ;)


9213c366263048bfa90b556.png

:)
 

DeletedUser

Guest
V baliku za 1000 som mal pascu na bobrov, v dalsom baliku za 1000 som mal sklenenu gulicku a v batohu za 5000 som mal aztecke zlato. Nazor na to si kazdy spravte sam, ja uz svoj mam :)
 

DeletedUser

Guest
lol

lol ta sniperka a ten pasek. Az se tahle ta akcia ponecha a itemy ktore znej tyhle ty donatory ziskali ponechaji v obehu, ukoncuji hrani westu jednou pro vzdy. Osobne sama podoruju innogames koupi nuggetama ale tohle je k***a MOC. jak se maj citit hraci kterej to hraji pro zabavu ,popr novi hraci kdyz uvidi tyhle ty itemy na lidech ? ! ? Spravili ste stoho hru "Kdo da vic $$$ ten to vyhra"

diky .
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Pawn

Člen týmu
Mě se to taky nelíbí .. nemluvě o tom, že já na stupidní 3.klíč vyhodil 200 000 na reskill ,a ted ho dostane snad polovina westu za 5 000 ... , Sniperka má větší Dmg než zlatka , hlavně že je od úrovně 1 , Opasek je silnej jako "sviňa" .. :) a nemluvim o tý zbrani 100-200 dmg . No , je to nemilé tyhle předmě ty by jsem fakt nečekal .. to už je trošku moc :)
 

DeletedUser

Guest
koupil sem si skvělý černý šortky za 25 tisíc...

A teďka žlutý chapsy za 5 tisíc. škoda že už jedny mám
 

DeletedUser11464

Guest
Fazole za 1000, džbán za 5000, za 1000 sušenku.... Trošku to INNO nedomyslelo.
 

DeletedUser

Guest
Tak, teď jsem si aspoň koupil Žlutý opasek s přezkou buvola za 5000.

(Vydělal jsem 1825$)

Bylo to v dřevěné bedně, tu vám z těch nejlevnějších doporučuji nejvíc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Rekneme, ze ta puska na bitvy neni zas tak "moc" prehnana, preci jen ma vetsi dmg, ale ma i vetsi rozptyl, nedava bonusy do utoku a obrany na pevnosti, nedava staty, neni ve zlate sade atd.., ta puska opravdu neni tak drsna jak se muze zdat.
Zato ten opasek, to je ulet tezkej. +50PB na vsechny prace jen to hvizdne a to nemluvim o duelech a bitvach..
 

DeletedUser11464

Guest
No hele!!! Díky :D

Najednou mi z dřevěé truhly padly Černé vojenské kalhoty! 10k cena 5k hodnota! :)
 
ty predmety vypadaj zajimave, az skoro nebezpecne, nicmene jste prece nemohli cekat, ze vam za 5k budou padat sviti
ci predmety jak na bezicim pase ..

ad puska - je horsi jak zlata, jeji vyhody jsou jen lvl k pouziti a moznost nejakeho max zasahu
ad pasek - oproti beznemu to je jen 4*4-5 atributu navic, to si je za ty nugety mohl koupit rovnou (ano to na starych svetech nejde)

Me celkem mile INNO prekvapilo ruznorodosti predmetu, ale trosku me zaskocila USD narocnost (nikoliv vsak nemile), ale ta ma v principu taky kouzlo ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser14171

Guest
:D

Já jsem si koupil 2 ocelky a v nich Drahý žaket a Drahá kožená bunda nechápu jak jsem i mohl myslet že z toho bude něco dobrýho. *V9*
 

DeletedUser14192

Guest
2 truhlicky za 100 000 v prvej Kozesinove chapsy Buffalo Billa a v druhej Drahy kaba.
Tak neviem ci mam byt spokojni.

V prvej a najlacnejsej som nasiel Maslovy keksik.
 

DeletedUser

Guest
no, pokusne som minul za darčeky asi 40 000 a získal som veci asi za 200 dolarov*V5* ako napr. falošný nugget, sušenka a tak... a ked mi z tašky so "vzácnym" predmetom vypadol krumpáč tak sa mi chcelo zvracať... s takou akciou nech si upchajú kakaové oko...
 
Nahoru