• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2015

A myslíš, že se vyplatí bitvy ? Nebo duely ? Prostě nejvíc srdcí se vydojí na hodinových pracích a jelikož, je úplně jedno na kterej, tak všichni mohou stejně, a je zde úplně zbytečné, si stěžovat na to, že bych rád, ale vlastně nechci ..
 
Zdarec všem, nechtěl jsem nic psát, ale nakonec jsem si řekl, že si ulevím srdíčku alespoň tady, i když vím, že je to bez jakéhokoliv možného efektu - na INNO nic psát nebudu (prostě si myslím, že to nemá smysl). Že nedokončím tu Valentýnskou akci na srdce jsem věděl hned při spuštění, i když bych klidně nějaký nuget pustil, pokud bych věděl, že je reálná šance. Je to z důvodu, že mám vše ve stavění a stavím. Jasně, až to možná někdo dočte, tak si řekne, vybodni se na stavění a dělej práce - ale prostě nechci, chci stavět a tečka. No a jde o to, že za 24 energie dostanu při 100% motivaci např. 320 srdcí, pak už není ani těch 300. Není to pravidlo, ale něco kolem. Tu novou sérii úkolovou plním a třeba za obyčejnou práci - prodej novin jsem dostal 443 srdcí - takže za 12 energie dvojnásobek toho, co dostanu za 24 energie.
Jak píšu nahoře, pokud někdo máte známého v INNU a je možnost, že s tím může něco udělat, tak mu to sdělte, aby šance na dokončení měli i stavaři, díky :-)

Nevím na co si vlastně stěžuješ, já jsem (nevím jak tomu tady říkají) tank, vše mám ve zdraví, normálně dělám jen denní úkoly a bitvy, ale nestěžuju si na co? za to že kdybych se držel toho co dělám normálně a většinu westového času tak neudělám truhlu? Blbost, když chci truhlu, musím pro to něco udělat, dělat hodinovky a věci na energii a mám velkou šanci. to co tady říkáš ty je blbost na pátou. Stavaři mají uplně stejnou šanci jako bitevníci, duelanti a obchodnící, jenom je to o ochotě pro to něco udělat...kdo pro to nic neudělá, nic nemá. :klubun:
 
Tak za prvé o stesky nejde, chyba písemného projevu (i když připouštím, že po přečtení se lze domnívat, že si můžu stěžovat). Za druhé - domníval jsem se, že jde o diskuzi, do které se se svým názorem může zapojit každý a že alespoň zde na fóru nejsou hráči, jako v samotné hře, kteří jakýkoliv příspěvek, který se jim zdá směšný, okoření komentářem, ze kterého je cítit jejich nadřazenost na pisatele. Za třetí si z tohoto důvodu vážím administrátorů fóra, že i když si v duchu říkají, "ten Billy Kidd je vůl, proč to sem píše, takový nesmysl", tak odpovídají stylem, kdy to danému hráči nedají znát. Za čvrté, ve hře už mám vše, smazal jsem všechny světy, nechal si jen jeden a hledal motivaci, která by mě udržela zde zůstat, no a přišla v poddobě dobrodružství, které mě baví více než bitvy. Proto nemám komplet sady ze žádné předchozí akce a nepotřebuji ani tuto. Mylně jsem se domníval, že bych mohl pomoci budoucím stavitelům, např. těm, kteří staví město na začátku světa a nechtějí od tohoto upustit, protože přišla nějaká akce (zde je odpověď na tvé, tak co tu řešíš). Za páté končím s diskuzí, protože i zde vidím, že nejde o normální diskuzi, ale samozřejmě reakce k tomuto si přečtu, nenechám si ujít komentáře ve stylu jaký mám mindráky apod. :-D
 
Tvá starost o budoucí stavaře je opravdu dojemná, nicméně INNO už tenhle problém vyřešilo: na budoucích světech stavaři na tom budou daleko lépe, protože 2h výstavby běží už jen na starých světech a budou se tedy trápit jen hoďku :-).
 
Necítím se být nadřazený nad tebou a nemyslím si že by byl tvuj přispěvek směšný., tím co jsi napsal nechápu ten příspěvek před tím. Taky nemám a nepotřebuji mít vytočené všechny sady, ale například u této, pokud bych jí chtěl, tak pro to musím něco udělat...najít v sobě tu motivaci a tupě klikat jednu hodinovku za druhou :D A asi jen tak, taky jsem stavěl město od začátku, ale pustil jsem to k vodě protože nevidím smysl v kostelu lvlu 159, asi nejsem ten správný honibod lol
 
Dceři se stalo, že v úkolu jeden pošetilý Rómeo, jak se má koupit Mustang, tak na něktrých světech i když měla Mustanga v inventáři musela ho koupit. Na jiných světech to šlo oběma splnit hned. Stalo se to i někomu jinému?
 
Dceři se stalo, že v úkolu jeden pošetilý Rómeo, jak se má koupit Mustang, tak na něktrých světech i když měla Mustanga v inventáři musela ho koupit. Na jiných světech to šlo oběma splnit hned. Stalo se to i někomu jinému?

Já ho nemusel kupovat ani jsem ho neměl v inventáři...ale dřív jsem ho určitě měl :kobylka:
 
musíš mít koupeného, nezávisle na tom kolik jich získáš jinak, dneska jsem si s tím trochu zaotraval support (kterému tímto děkuji)
 

DeletedUser1334

Guest
asi se jim tam opět vloudila chybička :D na 4 světech jsem nic kupovat nemusela a na jednom ano :)
 

Nikdo tě nepéruje, jen je třeba vědět, že každá věc chce své. Tady to není o názoru, ale o přístupu, možnostech a okolnostech obecně. Jak chceš získat/splnit valentýna, tak je třeba dělat práce a to ty náročné, pěkně dokola co nejvíce a každou jinou. Tak získáš nejvíce srdcí. Jak se upíchneš jen na stavbu, tak mnoho nezískáš a je liché chtít za toto takové množství srdcí.


A niezapomeňťe že oslavy Valentýna prišli zo Zemplína, lebo tam vela lááásky...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser9371

Guest
Jsem hňup. Zařekl jsem se, že do letošního Valentýna nestrčím ani korunu. Nedalo mi to a na každém světě jsem si koupil jenom po padesáti korunách nuggety, na energii a automatizaci.
Takže jsem s tím trochu pohnul. Jsem u "jedinečných truhel" a z nich vypadla zlatá kulka, hnědý kožený kabát ...
Tak to je hnus. Obyčejné tretky, které jdou koupit v každém městě na mapě. Při představě, že bych si koupil v shopu jedinečnou truhlu za 500 nuggetů ? A z ní vypadlo tohle ? Tak mě asi trefí. Kdo chce víc, nemá nic, jak praví pranostika.
V každém případě se nedivím hráčům, co do hry nestrkají, anebo přestali strkat peníze. Takže ať se INNO nediví, jestli mají celkový pokles platících hráčů. Co nová akce, to perla. No a když už to naštve i hráče, jako jsem já a dříve hodně platícího ? Je to opravdu k zamyšlení.
:(
 
Takže jsem s tím trochu pohnul. Jsem u "jedinečných truhel" a z nich vypadla zlatá kulka, hnědý kožený kabát ...
Tak to je hnus. Obyčejné tretky, které jdou koupit v každém městě na mapě. Při představě, že bych si koupil v shopu jedinečnou truhlu za 500 nuggetů ? A z ní vypadlo tohle ? Tak mě asi trefí. Kdo chce víc, nemá nic, jak praví pranostika.

Tohle není v duchu té pranostiky! Každopádně se Inno nemůže divit, že za to nikdo nugety nedá, když padá tohle. A může mi kdo chce jak chce "vysvětlovat" že to je v pořádku - není. Neodpovídá to vynaloženým penězům! A když uvážím že by z toho padaly nějaké cenné kousky, tak i tak je to vlastně k ničemu, dneska už to prostě nemá cenu. Při dnešních sadách už ty "vzácné" kousky ani nepotřebuješ. Máš štěstí když to za slušnou cenu prodáš. Protože trh je nasycený, mimo jiné díky podloudným nízkolevlovým kšeftařům a čorkařům.
 
Naposledy upraveno:
bohužel ano.. :(

docela by mě zajmalo, jak by vypadal projekt, kde by se vše vrátilo na dobu před zlatými zbraněmi. kdy nejlepší zbraní v pevnosti byla přesná winchestrovka, na duel se scháněli svítící zbraně (a bylo jich jen pár a měli na tu dobu hodně slušnou hodnotu 600K) a při pevnostech byl tank 3000 hp. kdo měl 100K v bance, ten byl boháč..
 
Nahoru