• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2015

DeletedUser9350

Guest
Mám tu jednu reklamaci ;) Proč nebyly zase udělány dvě sady? Jedna pro mužský profil Romeo a druhá pro ženský profil Julie. Na podzim to bylo pěkné La Catrina se mě líbí víc než pánská sada :D
 
rómeova sada mi přijde trochu nanic... nepřijde mi v ničem výhodná. jediné, co jde brát jako dobrá věc, tak je puška, která se hodí do dobrodružství (při 150lvl přidává 6 síly) jinak je ta sada prakticky nanic...
 
Ruku na srdce, edai, loňská valentýnova sada snad byla v něčem dobrá? Myslím, že se poměrně snaží udržovat trend a vypouštět do světa v opakujících se akcích poměrně stejně kvalitní věci. Viz. zkopírování Junkinse a Eatona do Deadwooda resp. Jamese o posledním octoberfestu.
 

DeletedUser7239

Guest
Ještě by mně zajímalo jak to bude s tou Valentýnskou úlohou. Myslel jsem, že to stačí jen do 1.3. přijmout první úkol a jinak to bude podobné jako u Scarlet, že to můžu dělat po celý rok. Ale ten Lakota Chatan zmizel. :( To už není šance to splnit ? :klubun:
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm nikde nebyla ani zmínka o časovém omezení pro ten úkol...
 
Nevím jak to je s tímto úkolem, ale obecně by se úkoly, pokud mají časové omezení, měly plnit během tohoto období.
 

DeletedUser

Guest
Úkol je dopodrobna rozpracován na Wiki, kde je časové omezení samozřejmě uvedeno.
 

DeletedUser2164

Guest
Tak tohle je me posledni vyjadreni k tehle akci. A zaver? Nejhorsi akce ze vsech, co kdy INNO vymyslelo.
Romeova sada, je naprosto k nicemu a je dobra maximalne k jedne praci, takze me nakonec mrzi, ze jsem se zatim tak hnal, jel prace 24/7, natahoval si budik a pouzil cca 200 pecenych fazoli na doplneni energie.
Dalsi naprosto iritujici vec je kolotoc a barmanova sada. Barmanova sada je, co se tyce praci, daleko lepsi a pouzitelnejsi. A kolotoc? Ten me (doplnte sproste slovo) jak jen to slo! Zbyvali posledni 3 dny a stale mi chybel barmanova burinka. Tak jsem si rekl, okay, mel jsem vic srdicek, dostal jsem par obalek, tak to trochu potocim a snad mi to bude stacit 5-10× potocit a padne to. Ale ani (vy vite co doplnit)! Utratil jsem na tom pres 1500 dluhacu a hadejte co? Stale ho nemam! Kdyz si vezmu, ze na jinym serveru, kde mam level kolem 10 a tam jsem musel pouzit jen 150 dluhacu, tak je mi z toho na bliti! Takze jediny, co jsem dostal za tech 1500 dluhacu, je par tisic dolaru, ktery jsou me NAPROSTO k nicemu! Kdyz si vezmu, ze za takovou castku jsem mohl mit se stestim 2 jiny soupravy...

50 dluhacu za jedno protoceni a clovek dostane 1000 $?! VELEBNOSTI, JDU BLEJT! Po tehle akci mam tak nejak chut to tu, po vic jak 5 letech, zabalit a uz se nikdy nevratit.

Chapu, ze INNO se chce taky napakovat penezma jako jejich kolegove z BIGPOINTu, kteri pred nekolika lety zaradili do svych her taky tyhle random sance na dostani neceho dobryho. Ale u nich clovek aspon dostane utratove odpovidajici utesujici odmenu, kdyz mu nepadne jedna z hlavnich veci.
 

DeletedUser17809

Guest
Ale ne :( Já trdlo si taky myslel, že to bude jak u Scarlet :(
A mimochodem na wiki je

  • Tento úkol můžeš přijmout pouze od 12.02.2015 10:00 hodin do 01.03.2015 23:59 hodin.
čili i to svádělo k tomu, že to bude jako Scarlet, být tam jasně uvedeno plnit tak je mi to jasné.
 

DeletedUser9350

Guest
Nevím jak to je s tímto úkolem, ale obecně by se úkoly, pokud mají časové omezení, měly plnit během tohoto období.

Sorry ale...

Dosažená úroveň 10
Mít splněno Zachraň salón, část 2.
Nasbírání dostatečného počtu srdíček na serveru
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 12.02.2015 10:00 hodin do 01.03.2015 23:59 hodin.

VČERA BYLO PRVNÍHO A UŽ TO NEŠLO PLNIT!
 

DeletedUser

Guest
Sorry ale...

Dosažená úroveň 10
Mít splněno Zachraň salón, část 2.
Nasbírání dostatečného počtu srdíček na serveru
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 12.02.2015 10:00 hodin do 01.03.2015 23:59 hodin.

VČERA BYLO PRVNÍHO A UŽ TO NEŠLO PLNIT!


Tak v tom máš pravdu, presne toto sa mi stalo včera na Arizone. Prídem k zadávateľovi, splním jeden úkol, ktorý som už mal rozrobený z predvčera a ten išiel splniť, ale ďalšie úkoly sa nezobrazili. Pravdepodobne ide o chybu a popýtam sa na to.
 
Akce celkem povedená, a ne kvůli tomu že by mi to padalo. Všude jsem došel do finále a kromě Eldoráda vytočil celou barmanovu sadu. Bylo by fajn, kdyby někde byl občas bazar, kde by se dali koupit zbytky sady. Jednou za rok o vánocích je málo. Romeova sada se bude hodit, obvzlášť pro nováčky, sám nemám všude dost oblečení a předchozí sada všechno nepokryje.
 

DeletedUser

Guest
Chapu, ze INNO se chce taky napakovat penezma jako jejich kolegove z BIGPOINTu, kteri pred nekolika lety zaradili do svych her taky tyhle random sance na dostani neceho dobryho. Ale u nich clovek aspon dostane utratove odpovidajici utesujici odmenu, kdyz mu nepadne jedna z hlavnich veci.

Člověče, nikdy mě nenapadlo že když vsadim sportku, měl bych čekat útratově odpovídající odměnu, asi sem se hlupák nechal vokrást...
A nebo jsi ty nepochopil smysl loterie - vyhrát, nebo prohrát...

Ale abych tě utěšil, mě nepadlo ani lejno...

....jo, ale vlastně sem za to neutratil ani dluháč:D
 

DeletedUser7239

Guest
Akce celkem povedená, a ne kvůli tomu že by mi to padalo. Všude jsem došel do finále a kromě Eldoráda vytočil celou barmanovu sadu. Bylo by fajn, kdyby někde byl občas bazar, kde by se dali koupit zbytky sady.

Tak jsem si taky koupil na Eldorádo nugety... a nepadlo mi to tam. :( Tam asi barmany nepotřebují. :O Ale jinak mi to padlo asi na 5 normálních světech + na betě. Jinak ten bazar by byl fajn, zvláště po tom, kdy si můžeš věci upgradovat. Vyzkoušeno na betě a z třech pokusů 3 úspěšné. :) Ale co by mně nejvíc zajímalo je to jestli bude ten úkol z Valentýnské tomboly ještě splnitelný. :klubun:
 
Nahoru