• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Valentýn 2015

DeletedUser2164

Guest
Jo jo, souhlasim, jakekoliv trhuly nemaj zadnou cenu. Aby mi z Premiove truhly (1500 nuggetu/dluhopisu) padnula Lovecka capka Johna Daya to si muzou za tu cenu nechat. A to byla truhla z minulyho roku. Jsem zvedavej, co v ni budu mit letos.

Kazdopadne na Romeovu truhlu jde v pohode dosahnout bez toho, aniz by clovek kupoval ten pytel za 750 dluahcu. Jediny, co jsem si koupil, bylo premko na 14 dni na vice energie a to za nuggety, ktery jsem nasetril z denni aktivity a to jsem to ani nemusel kupovat (protoze mam dostatek energy boosteru). Momentalne mam 110k srdci a pokud to tak pujde dal, budu mit s koncem akce cca 3 obalky dluhacu navic.

Jediny, co me stve, je to, ze nebudu mit tu barmanovu sadu. Na jinych svetech mam 2-3 kusy ze sady a na mym hlavni serveru mam jen jeden a jediny, co dostavam, jsou penize a nebo srdicka... :ireful:
 

DeletedUser9371

Guest
Tak abych jen na ty truhly nenadával, protože mi z nich opravdu padají jen šunty, co jdou běžně koupit v obchodech po mapě, na Eldorádu včera jedinečná truhla za srdíčkla a v ní atrapa zlaté pušky. První věc po dlouhé době, která není v podobě železné kulky, hnědého koženého kabátu a podobně.
V každém případě už bedny nikdy nekoupím. Buď padne, anebo je oželím. Utrácet Kč, UPD za ty předměty v nich to opravdu nestojí .
:)
 

DeletedUser9350

Guest
Stejná zkušenost procento dobrých předmětů je minimum, padá jen šrot. Z obdržených premiovek mě zatím nepadlo nic slušného, jen blbiny...
 

DeletedUser7239

Guest
Jinak akce pěkná, ale bohužel nejedu 24 hodin nonstop, odměna se srdíčkami malá a pro nenugeťáka jsou ceny vysoko. Vloni týden před koncem se mi pokazil počítač a už jsem měl aspoň na nějakém světě Set milovníka. No každopádně asi nejlepší akce v roce (jen jsem loni nehrál ne Velikonoce a Dni nezávislosti). :) Teď jsem prodal pár stejných itemů i když po updatu bych z toho mohl mít "superitem" (úroveň itemu byla stejně malá), ale nejdřív chci toho Zlatého oslíka. :D
 

DeletedUser

Guest
Truhly bohužel zaspaly dobu, padají z nich věci, které byly zajimavé před 5 lety.
Chtělo by to kompletní revizi truhel, aby z nich padalo něco co má nějakou hodnotu = části setů, unikátní zbraně.
Vše ostatní je trash...
 
Truhly bohužel zaspaly dobu, padají z nich věci, které byly zajimavé před 5 lety.

A proč myslíš, že je rozdávaj zadarmo :D

Revize truhel je hezká věc, nicméně je třeba si říc, že doba, kdy 'ocelovka' byla vyslovována skoro s božkou pokorou dávno minula a většina truhel je opravdu šunt a je třeba se na ně koukat spíše jako na dopis s 1-5k. Nicméně, furt je to většinou o 1-5k lepší než nic :-) a jednou za uherskej rok sedne štěstí i na vola... A hezké truhly tu jsou na vánoce, holt si musíš 10 měsíců počkat. Btw. kdyby masivně rozdávali truhly s zajímavými itemy, tak ty itemy z principu tak zajímavé být nemůžou, protože jich bude hodně ...
 
Naposledy upraveno:
Určitě by pomohlo, kdyby kromě atributů dali k těm nejlepším předmětům sekundární vlastnosti, jako regenreaci rychlost, větší výdělek a podobně. To by pak hned bylo jiné, zase by to mělo cenu i sady by to předčilo...
 

DeletedUser7239

Guest
Určitě by pomohlo, kdyby kromě atributů dali k těm nejlepším předmětům sekundární vlastnosti, jako regenreaci rychlost, větší výdělek a podobně. To by pak hned bylo jiné, zase by to mělo cenu i sady by to předčilo...

No ale tím by se zase znehodnotily sady. :( Tedy pokud přidat tak minimálně. Sady by měly být vždycky lepší. Výjimkou je snad Hasičský kbelík (což vlastně ani nesplňuje podmínky sady... sada neboli set by měl být složením minimálně dvou kusů). lol No i ty ostatní starší sady jsou dobré spíše pro začátečníky. Ale to přichází s každým novým vylepšením, že to, co kdysi bylo nejlepší už je zastaralé. Ale Mastičkářskou sadu používám hlavně kvůli rychlejšímu cestování i teď. :) Nejvíce se osvědčuje v práci Sada Mýdlové opery. Taky občas přijde vhod Sada Velikonočního zúčtování s kombinací Sady z Oktoberfestu. Tak už čekám, co nového zase přijde na Velikonoce. Spíše to, co mi chybí je přidání PB k jednotlivým pracem (podobně jako je to u Indiánského setu). :indián: Zcela nevyužitelné pak pro mně ve vyšších levelech jsou Farmařská a Mexická sada. A na tu Romeovu bohužel nedosáhnu. :(
 

DeletedUser

Guest
Zcela nevyužitelné pak pro mně ve vyšších levelech jsou Farmařská a Mexická sada. A na tu Romeovu bohužel nedosáhnu. :(

Zrovna Mexičans se používá furt, protože kdo nechce složitě kompletovat Indiána, tak má za hubičku druhou nejlepší cestovatelskou sadu.

Na práce oblékám mix, Ludvíka, Barta, Barmana a Doolina.

Ad truhly a setové věci. Já je tam chtěl hlavně kvůli tomu, že pro ně člověk najde využití při pracích. Nesetové věci při práci skoro nikdy nevyužiji, protože jsou všechny slabší než setové...
 
No ale tím by se zase znehodnotily sady...(

Za chvíli tu bude ta avízovaná; specializující kvantitativně-kumulativní úprava věcí a ty tu strašíš s nějakým znehodnocením?! Vývoj prostě jde po hřbetech předchozích událostí jak splašená a hráče pranic nezajímá zápletka prvního aktu...:D

Co víc, předměty z truhel prostě musí mít nějakou cenu a oproti losovaným, relativně snadno pořízeným předmětům musí být efektivnější. To že pak různé předměty mají vyšší ceny na trhu, právě od toho jak jsou přínosné je jiná věc. Důležité je aby to za těch 175/500/1500 nugetů stálo.
 
Mastičkář na cestování? :unknow: Já teda používám Zlatou sadu, to nejrychlejší zvíře co mám a zbytek Indiánskou sadu, dokud jsem neměl ind. oblečení tak mi to ukazovalo košili Franka Jamese :D

asi tak, co se týká cestování, tohle je docela dost zapomenutá sada. Hlavně s opaskem a lukem...

-----------------------------------------------------------

Mně už ta tombola leze na nervy, to je hrozná věc, furt klikám jak mimoň, budu rád až to skončí!
 

DeletedUser9350

Guest
Hmmm obsah truhel z valentýnské akce? Slušně to nikdo nenazývá! Drop samého svinstva co je v obchodech...
 

DeletedUser9371

Guest
Srdíčka posílám, nevynechal jsem. To je jediné, co mě baví, abych někoho neošidil. O truhlách jsem už psal. Padly a v nich opravdu jen věci, běžně sehnatelné v kterémkoli městě. Otevřel jsem si "Analyzátor truhel" a tam mi to ještě připomíná, sakra.
Vypadá to, že zmáknu toho "kocoura" na rychlost (labuť) a to bude strop, čeho dosáhnu.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mě tak nějak došla trpelivost se srdíčky, taky se těším na konec a na "normální" Colo život

Mě zas tohle přijde jako nejpohodovější akce za rok, stačí si jen jednou denně zatočit, bez toho, abych čekal na nějakej proměnlivej timeout a člověk si přijde na jednu sadu a bezmála 500 UPD, fórum není přetapetované výkřiky 'dám tady, chci jinde' a přibyly jen dvě sady. A taky jsem prodal pár nábojnic za nekřesťanskou sumu :-). Jo trochu mě vadí klikací orgie u přeposílání srdíček, ale beru to tak že když to pošlu v průměru každej druhej den, tak mě nikdo určitě nezabije a navíc je tu ten script. Ale nic není dokonalé, že :-)
 

DeletedUser7239

Guest
Srdíčka posílám, nevynechal jsem. To je jediné, co mě baví, abych někoho neošidil.

Tady u toho mi vadí dvě věci. Jednak to, že můžeš odesílat srdíčka a nazpět ti nemusí dojít. A taky to, že je pevně stanovená doba a když se do¨ní netrefíš čas se posouvá třeba i na druhý den, což už se mi taky stalo. :( Ale jak píšeš... taky se snažím zdatně plnit ani se nedívám jestli mi někdo moji snahu vrací. :D
 
Mě zas tohle přijde jako nejpohodovější akce za rok, stačí si jen jednou denně zatočit, bez toho, abych čekal na nějakej proměnlivej timeout a člověk si přijde na jednu sadu a bezmála 500 UPD, fórum není přetapetované výkřiky 'dám tady, chci jinde' a přibyly jen dvě sady. A taky jsem prodal pár nábojnic za nekřesťanskou sumu :-). Jo trochu mě vadí klikací orgie u přeposílání srdíček, ale beru to tak že když to pošlu v průměru každej druhej den, tak mě nikdo určitě nezabije a navíc je tu ten script. Ale nic není dokonalé, že :-)

To je fakt, nedražitelnost sad má taky něco do sebe. A krom toho, díky tomu, že se vyplatí dělat kvůli srdíčkům hodinovky jsem ušetřil taky nějaký ten čas :D :D jen u otvírání pytle se člověk občas naštve, když na to třeba nějakou tu hodinu zapomene a protáhne se mu to na blbý čas.
 
Nahoru