• V úterý 6.8. proběhne aktualizace na verzi 2.106. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Dny mrtvých 2019

Já si to osobně počítal a dle mých výpočtů, které si vedu, mám dost žalostnou statistiku, která činí pouhou 36,84 % "úspěšnost", dostání se do druhého kola. Přičemž šanci na postup ze druhého do třetího kola mám ještě menší a to 28,57 %. Moje celková úspěšnost, dostání se z prvního kola až do třetího je v současnosti pouhých 10,53 %, což znamená, že se tam dostanu jednou za deset her. Má to někdo podobné ? :-D

Já si myslím, že je úplně jedno na jakou kartu kliknete, protože šance se propočítá až v době kliknutí zda zrovna na té kartě bude smrtka/slunce a vidím to tak 40/60 nějakým sestupným způsobem do dalších kol. Takže záleží čistě na systému co vylosuje.

A nejste tu všichni zbytečně paranoidní ? V prním kole nic není a už zde je to 50/50, v dalším u klobouků a šátků jste na 25% (tj jen v jednom vytočení ze 4 se dostanete zde cenu) ... O patro víš je to už jen 1/8 a opravdu neveřím tomu, že zde máte správný-rozumně velký statistický vzorek.

Mám vlastní statistický vzorek, hraju na třech světech, mám 4 točení free denně. Jakmile mi padne první item ošacení, tak ho beru, dál netočím. Na všech světech mám celkem 4 itemy ošacení.
A historicky (hrál jsem prakticky na všech světech s přestávkami) mám úspěšnost ještě menší. Hraju bez kupovaných nugetů, jen na Eldu jsem na začátku zakoupil za 500 korun, jako poděkování za hru.

PS: skořápky nejsou 0:100, prvních několik sázek te aspoň malou výhrou navnadí.

Ale to tu motáš dvě věci dohromady: karty jsou 50/50, ale jejich výhra už může být už trochu nefér směrem k hadrům (ve prospěch obálek a pod..).
Jinak podle tvé strategie, je šance na výhru zhruba 20% a já to hraju stejně, jen s dvojím točením a hadry mám 3 a jednou jsem to ještě prolosoval dál, takže 4 a podle toho jsem jsme uváděl bych to teoreticky bylo skoro pět ... já si přijdu v pořádku a průměru :)

To ještě někdo posílá kytky jo?
Ahá to jsou ti na salónu mee mee a nebo hledám přátelé..
Že to lidi ještě baví mít kvůli tomu script a zabívat se ještě hlídáním kdo mi poslal kytičku a kdo ne, pak psát jak vůl mee mee nebo že "promazal jsem neposílače, mám volno" to se člověk jen směje co jsou lidi schopni dělat za pár kytek. :D
Ztráta času tady to..Ale pobaví to číst na salónu někdy hehe.

EDIT:
Jo a top je hláška "přidejte si mně, posílám kytky poctivě každý den přesně v 19 hodin" :D

Nejde o kytky, ale posíláním prostě získáváš cca 20% čehokoliv a tyhle akce jsou min 4 do roka, takže pool 100 aktivních "přátel" se prostě hodí a resp. když už to posílám já, tak chci pokud možno stejného magora na druhé straně :)