• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis za hráče české komunity pro Inno

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Upozornění: Příspěvky neobsahující žádný důležitý komentář budou odmazány.


  • Celkový počet hlasujících
    439

DeletedUser11464

Guest
Po mobilní verzi hry toužím už dlouhou dobu a kdyby to teď vyšlo, byl bych opravdu rád! :)
 

DeletedUser

Guest
Začínal jsem s touto hrou, když byla ještě v plenkách. Byl pouze svět 1 a byl jsem v něm cca 2000cí hráč. Celkem na tomto světě bylo přes 9500 hráčů, dnes, něco málo přes 3500 a z toho je polovina neaktivních účtů. S dopisem absolutně souhlasím a fandím v boji. Boužel, mé osobní zkušenosti s INNO jsou velmi špatné. Pokud tě ve Tvém dopise nepodpoří tým TWCZ (GM, GA a otatní), nebude asi žádná odezva.
 

DeletedUser

Guest
do dopisu jsou přídány dvě části:

Duely a west přes mobilní telefon

- jsou přidány, protže je tu někteří z vás zmínili, jenže já na duely nechodím takže v tomto ohledu s nimi zkušenosti nemám. Jenom to že ted dle vše duel ovládli jen dvě schopnosti přesnost a uhýb a ostatní poslali zase do kytek :( No a připojit přes mobil jsem se nezkoušel.

mám dost práce s věcmi od darling :-D

takhle jsem to nemyslel. na to ti skutecne mohou odpovedet, ze muzes udelat reskill a jet to taky.
me vadi to, ze slibovali kompletni predelani duelu, dokonce s konkretnimi vlastnostmi (pohyb behem duelu, nejaky sance na specialni uhyby, kdyz mas X bodu atd.) a nakonec to odflaknou zmenami parametru. at udelaj puvodni slibovany system. nebo at udelaji jiny jemu podobny. system, ktery je ted, je v podstate ten puvodni s jinymi parametry:)

Anebo at nic neslibuji.
 

DeletedUser11063

Guest
takhle jsem to nemyslel. na to ti skutecne mohou odpovedet, ze muzes udelat reskill a jet to taky.
me vadi to, ze slibovali kompletni predelani duelu, dokonce s konkretnimi vlastnostmi (pohyb behem duelu, nejaky sance na specialni uhyby, kdyz mas X bodu atd.) a nakonec to odflaknou zmenami parametru. at udelaj puvodni slibovany system. nebo at udelaji jiny jemu podobny. system, ktery je ted, je v podstate ten puvodni s jinymi parametry:)

Anebo at nic neslibuji.
Však proto jsem říkal, že k tomu sám nic napsat nemůžu když nechodím na duely :-D Já se přiznám, že jsem na duely nikdy moc nechodil, takže jakékoliv změny či sliby v tomto ohledu jsem zrovna moc nesledoval :-)

zkus to trošku rozepsat, co vadí coslibovali a přídá se to tam :-)
 

DeletedUser

Guest
Podľa mňa najlepsie by bolo spýtat sa niekoho kto dueloval pred a aj po zmene duelového systému. Ja som sa tomu dosť venoval pretože som reskilloval na duelanta ale napriklad take veci ako specialne ubyby aalebo pohyb behom duelu som sa dozvedel az teraz od SmokeKing :D Ale myslím že by nebolo zlé aj do duelov zapojiť nejaké kritické zásahy ako sú napriklad v bitvách. A mozno aj su ale su velmi ojedinelé :) Určite by to bolo spestrenie aj toho duelu
 
Ale myslím že by nebolo zlé aj do duelov zapojiť nejaké kritické zásahy ako sú napriklad v bitvách...

To budou hráči "rádi", za takovéto nápady. Hráči si přejí aby duely byli přiměřené, vyrovnané s ohledem na schopnosti a ne náhodně losované. Nějaké kritické zásahy by do toho vnesly ještě větší zmatek a nerovnováhu.
 

DeletedUser

Guest
Nějaké kritické zásahy by do toho vnesly ještě větší zmatek a nerovnováhu.

Podla mňa by sa to dalo urobiť aj inak... A nebolo by to len o 2 schopnostiach ale napriklad aby si nedostal kriticky zasah musel by si mať niečo aj v reflexoch alebo v huzevnatosti :) tym by sa podla mna zmenilo to na čo sa vsetci stazuju ze si da niekto vsetko do uhybu a ma vyhraty duel... A zase ked by si chcel davat kriticke zasahy musel by si mat niečo aj v strielani. :lovec: Dá sa tak pekne rozšíriť okruh schopnosti pre duelanta a nie iba vsetko v uhybe :střelec:
 

DeletedUser15978

Guest
S dopisem absolutně souhlasím a fandím v boji. Boužel, mé osobní zkušenosti s INNO jsou velmi špatné. Pokud tě ve Tvém dopise nepodpoří tým TWCZ (GM, GA a ostatní), nebude asi žádná odezva.


Co takhle zkusit oslovit hráče i servrů zahraničních aby to mělo dostatečnou váhu? A postaví se za nás tým TWCZ (GM, GA a ostatní)?????
 

DeletedUser11464

Guest
Přeložit do AJ a nacházet to na jiný fora. Němci, angličani apod. Jejich názor je taky důležitý, jenomže neni tam napsané: na českých serverech?
Jasný, jiný názory by se taky hodily, jenomže tohle je čistě za nás. ;)
 

DeletedUser13667

Guest
Tak už to nemohu vydržet a musím k tomu něco napsat.

1) Nový inventář není vůbec špatný, pro hráče se špatným připojením dokonce "luxusní". To že jste konzervativní a nejste schopni přistoupit na změnu, která mimochodem v těchto hrách je potřeba, tak je to váš osobní problém.

2) Trh, opěk se jedná o novinku, která byla ve hře potřeba. Mně osobně trh tak i inventář vyhovuje. V trhu se daleko lépe orientuji a pokud někdo dá na trh balík věcí, tak stejně jako v reálném životě si koupím ten balík. Ne že si z balení sušenek vemu jednu sušenku a budu se snažit na pokladne protlačit, že chci jen jednu sušenku.

3) Skript není výtvorem autorů hry a proto se do hry neimplementuje, proto se vše řeší samostaně (např. vyzvedávvání z trhu aj.).

4)Proč stavět kostel? Aby se ve tvém městě něco dělo, abyste měli možnost stoupat v žebříčku, aby si na něm sbíral zkušenosti, aby si vyzkoušel co největší lvl a zkoumal co ti modlení přinese, aby si měl nějaké uplatnění pro dělníky v pozdější fázi hry.

Nový zákazník
A tady právě je ten největší omyl. Inno k přilákání nový lidí potřebuje změny. Stejně jako změny udělali i jiné hry tak se thoto trendu musí držet west. Je tu mnoho lidí co west někdy zkusili a nebavilo je to, popř. se jim to nelíbilo. Proto se dělaj nové změny aby lidi co to po půl roce zkusili znovu tu zůstali. Je to naprosto logický a chytrý krok. Když začala arizona, bylo tam přes 40K lidí. Teď když začne nový svět bude tam lidí mnohem méně. Proč bylo tolik lidí na arizoně? Protože Arizona přišla s něčím novým. Pokud tu bude taky nějaký další nový svět, tak tam bude taky deleko víc lidí, protože dost lidí to bude chtít zkusit od začátku s dluhopisama (do 70. lvl nasbírají tolik dluhopisů, že zlatá puška bez nugget bude úplně normálka) a pak s denníma úkolama.

5) Dělník. Tak s tímto také nemohu souhlasit. Hrál jsem za dělníka (nehrál jsem akorát za dobrodruha) a dělník byla pro mě ta nejlepší postava. Ano dělník do útoku je na prd, ale v obraně ho sejmout je velice těžké. Sám jsem měl 6K hp jako dělník a k tomu 118 obranu. Pravidelně každou bitvu jsem byl mezi prníma třema s úhyby a mezi prvními pěti s poškozením. Pak má dělník zkušenostní bonus, který je ovšem jen do 120 lvl využitelnej, ale jak by se mi teď hodil na jiných postavách. Navíc teď se můžou 120 dělníci prosadit ve stavbe kostela (na mnoho serverech je kostelová "válka", aneb kdo bude mít větší level a které město bude díky tomu první v žebříčku).

6) Bitvy ano ty jsou o HP, ale nevidím na tom nic špatného. A nebo se dá na to koukat takto vojáci můžou maximální HP, co je v tomhle hodně zvýhodňuje, ale na druhou stranu tu jsou duelanti, kteří to hodně srovnávají nazpět, neboť kritik dokáže každého tanka pořádně naštvat. A zas tak úplně celé o HP to není, musíš mít ty schopnosti rozložený tak, abys měl vysoké HP ale zároveň slušný bonusy. Je potřeba si uvědomit, že west není jen o bitvách. Je také třeba o řemeslu, na které je zvýhodněno o proti ostatním charakterům dobrodruch aj.

7) Různé newesternovské věci no k tomu nemám co říct. Mně to nevadí, přijemně to zpestřuje hru. Pokud to někomu vadí, kupovat si to nemusí.

8) Náhodné události při cestování. Tak to se omluvám, ale .... no raději nic. Jen si uvědomte, že cestuješ za každou prací. Já denně udělám přes 20 cest a z těch oznámeních bych se asi zblbl.

9) Verze přes mobil. Ano toto bych uvítal. To každopádně, ale lidičky toho se bojím, že se jen tak nedočkáme. Velký problém do mobilu by dělali bitvy a nevím jak by se to vyřešilo.

.....................

Celé toto píši z pohledu obyčejného hráče. Na jednu stranu všude píšete jak vás štve, že inno dělá různé blbosti aj. Napiště pořádný dopis o chybách, které chcete aby byly upravené. Jak je v dopisu zmíněno, padání hry. Aby šla dokončit pustina. Až dopis se bude chtít rvát o opravu většiny chyb budu pro, ale dokud je to o tom,že se mi něco líbí a něco ne, tak musím být jen z principu proti.

Prvně opravit všechny zásadní chyby a pak třeba začít pracovat na vývoji telefoní verze (i když na tom by dělal stejně úplně jinej tým).

Tak teď se do mě pusťte, rád své názory obhájím a produskutuji s vámi.

Upozornění: Vše co jsem napsal, je z mého pohledu. Vy máte pohled jiný. Smysl tohoto textu je napsán dole pod tečkami. Jde mi o to aby se řešili chyby a ne vaše osobní problémy s novou grafikou aj.
 

DeletedUser1318

Guest
Celé toto píši z pohledu obyčejného hráče. Na jednu stranu všude píšete jak vás štve, že inno dělá různé blbosti aj. Napiště pořádný dopis o chybách, které chcete aby byly upravené. Jak je v dopisu zmíněno, padání hry. Aby šla dokončit pustina. Až dopis se bude chtít rvát o opravu většiny chyb budu pro, ale dokud je to o tom,že se mi něco líbí a něco ne, tak musím být jen z principu proti.

Prvně opravit všechny zásadní chyby a pak třeba začít pracovat na vývoji telefoní verze (i když na tom by dělal stejně úplně jinej tým).

Tak teď se do mě pusťte, rád své názory obhájím a produskutuji s vámi.

Upozornění: Vše co jsem napsal, je z mého pohledu. Vy máte pohled jiný. Smysl tohoto textu je napsán dole pod tečkami. Jde mi o to aby se řešili chyby a ne vaše osobní problémy s novou grafikou aj.
Z mého pohledu, proč bychom měli prosit dopisem o řešení chyb, které jsou už dávno známé?
Jaký smysl má piplat se s novou grafikou? Ta sama o sobě nic nezrychlí.
K obchodu, ten příměr se sušenkou nemyslíš úplně vážně, viď? Můžu koupit jednu, prodat jednu, nabídnout celý balík, tak proč ne koupit jen jednu z toho balíku. Když budu mluvit třeba o balení limonády, dělám to tak běžně. A nikomu to nevadí.
Přilákat nové hráče,... Daří se to? Já mám subjektivní dojem, že na světech je čím dál tím míň hráčů, tudíž matematicky mi to vychází, jestli někdo přichází, není schopen ani dorovnat počet těch, co odešli. Jestli někdo úplně nový přijde na již rozjeté světy, asi tu dlouho a vydatně cálovat za nugety nebude. Alespoň já o nikom takovém nevím. Možná máš k dispozici jiné údaje, možná budou součástí tvé argumentace, jsem zvědavv.
 

DeletedUser11464

Guest
Novcek, k tý mobilní verzi hry.

Tak by tam ty bitvy hold nebyly a vydala by se ona app bez ní a časem by se to dodělalo třeba. U jedné hry to takhle taky funguje s mobilní verzí. :)
 

DeletedUser13667

Guest
Myslel jsem to tak, pokud dotučný chce prodat balík tak prodává balík a nebudu si z toho vyndavat jednu věc. Na trhu je možnost prodat větší množství na jednou, tak ať využije toto.

K těm hráčům, pokud je tu mín a mín hráčů znamená to, že hráči, kteří tu hráli z nějakého důvodu skončili. Nejvíc těch hráčů co skončilo, je těch, který to přestalo bavit a proto se tu dělají nové věci, aby se ty hráči znovu chytli až příjdou po půl roce nebo tak. Chápu, že takový inventář je tu neudrží, ale Union pacific shop už třeba ano. Nebo nové denní úkoly.

Jak všichni můžeme vidět nahlášené chyby se jen tak neopravujou, proto bychom se mohli připomenout. Psát jim ať změní nedávno novou grafiku nemá totálně smysl.
 

DeletedUser13667

Guest
Novcek, k tý mobilní verzi hry.

Tak by tam ty bitvy hold nebyly a vydala by se ona app bez ní a časem by se to dodělalo třeba. U jedné hry to takhle taky funguje s mobilní verzí. :)

To mi příjde trochu divné, vydávat něco co není ještě 100% hotové. Určitě by se ty bitvy dali vyřešit, to každopádně. Ale na tomhle west nestojí. A myslím si, že mí INNO priority někde jinde s mobilní verzí. Za pokus to ovšem stojí...
 
trh pred updatem byl sam o sobe nefunkcni - update tuhle vec napravil. Sice ted funguje jinak (ne lepe, ne hure, ale proste jinak) nez ve skriptove verzi pred tim - chyba INNA je pouze to, ze na tohlu vec dlouho kaslali a lidi si mezitim zvykli na jiny zpusob (standard) fungovani trhu (nicmene mam zkusenosti primarne z S6, kde koncetrace lidi co zahlcuji nesmyslne trh asi neni takova jako na novych svetech).
Me osobne na te nove verzi vadi zejmena fungovani inventare, kde mi prekvapive nevadi prtave ikonky, ale obrovske neukotvene popisy veci, protoze kdyz se chci prevliknout, tak proste nevidim moji postavu a nevidim ani svuj inventar.
 

DeletedUser11464

Guest
To mi příjde trochu divné, vydávat něco co není ještě 100% hotové. Určitě by se ty bitvy dali vyřešit, to každopádně. Ale na tomhle west nestojí. A myslím si, že mí INNO priority někde jinde s mobilní verzí. Za pokus to ovšem stojí...

To možná ano, ovšem u jedné hry to takhle podobně je. A neni tu zdaleko to, co lidem vadí, že tam není. A pokud by to nebylo jednoduché to tam k tomu udělat, nevadilo by to. A TW neni od toho, aby se hrál hlavně na mobilu ;)
 

DeletedUser1318

Guest
K těm hráčům, pokud je tu mín a mín hráčů znamená to, že hráči, kteří tu hráli z nějakého důvodu skončili. Nejvíc těch hráčů co skončilo, je těch, který to přestalo bavit a proto se tu dělají nové věci, aby se ty hráči znovu chytli až příjdou po půl roce nebo tak. Chápu, že takový inventář je tu neudrží, ale Union pacific shop už třeba ano. Nebo nové denní úkoly.
Já tedy nevím, jak kdo jiný, ale kdybych s tím už jednou seknul, tak třeba na Arizoně na levelu 120. A to bych asi odešel proto, že by z nějakého důvodu pominula moje chuť hrát. Pokud se domníváš, že by třeba zavedení možnosti koupit si aprílové blbosti, (omlouvám se za ten výraz, jinak to nazvat neumím) obnovila chuť hrát jsi vedle. Začít zase znovu od nuly? Ani náhodou.
Jak všichni můžeme vidět nahlášené chyby se jen tak neopravujou, proto bychom se mohli připomenout. Psát jim ať změní nedávno novou grafiku nemá totálně smysl.
Že se chyby neopravují, samozřejmě vidíme všichni. Úplně stejně si nás asi většina myslí, že urgovat jejich brzké odstranění není věcí dopisů od hráčů. A pokud si myslíš jako člen týmu, že jediná naděje na nápravu je nějaký hráčský dopis, pak je něco ale velice špatně.

A k těm "sušenkám", to je pouze jedna z drobností, které nám úplně zbytečně otravují hru. Já osobně si nemyslím, že by to vyžadovalo nějaký extrémně složitý zásah do hry a několikaměsíční zkoušení. Nicméně se domnívám, že nemá cenu se tím dál zabývat.
 

DeletedUser

Guest
dle mého je jeden z důvodů že nejsou noví hráči je to, že nikde nevidím reklamu na tuto hru. Skyrama nebo Farmerama má reklamu na všech serverech nebo vyhledávačích.....
 

DeletedUser11464

Guest
Pamatuju si, když jsem hrál na s6, jak bylo nějakých 70 - 80.000 hráčů a ubývalo to taky. A ani tehdy nebyla nijak extra reklama po internetu. Možná na to INNO zapomnělo nebo zapomíná. Co takhle jim to dopsat jako návrh do dopisu, aby si pro zvýšení hráčů také nastrkali reklamu na TW?! Možná si teď myslí, že když je facebook, že to bude mít větší ohlas, ale já osobně spíš kliknu na reklamu na internetu, než někde na facebooku. :)
 

DeletedUser1318

Guest
Pamatuju si, když jsem hrál na s6, jak bylo nějakých 70 - 80.000 hráčů a ubývalo to taky. A ani tehdy nebyla nijak extra reklama po internetu. Možná na to INNO zapomnělo nebo zapomíná. Co takhle jim to dopsat jako návrh do dopisu, aby si pro zvýšení hráčů také nastrkali reklamu na TW?! Možná si teď myslí, že když je facebook, že to bude mít větší ohlas, ale já osobně spíš kliknu na reklamu na internetu, než někde na facebooku. :)
Otázka je, jestli je principálně lepší udržet zájem stávajících hráčů,nebo vsadit na kartu nově příchozích. Pokud obsazenost světů klesá, odcházejících je víc, než nově příchozích. Alespoň tak mi to vychází.
 
Nahoru