• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis za hráče české komunity pro Inno

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Upozornění: Příspěvky neobsahující žádný důležitý komentář budou odmazány.


  • Celkový počet hlasujících
    439

DeletedUser9371

Guest
Dal jsem také ANO. Pisateli přeji ať se mu "zadaří". Cením si jeho snahy. :)
 

DeletedUser

Guest
Já souhlasím vrátení ze starou grafikou, tohle je moc přehnaný, takjisto souhlasím i z ostatními návhry.
 

DeletedUser12837

Guest
S nahodnými událostmi při cestování mám následující problém.
Jedu bojovat do pevnosti přes celou mapu, přijedu a zjistím, že jsem:
něco našel
naštěstí nic neztratil (leda peníze)
přišel o zdraví - pokud o podstatnou část, tak můžu zase jet zpět, protože v bitvě nepomůžu.
 

DeletedUser

Guest
S nahodnými událostmi při cestování mám následující problém.
Jedu bojovat do pevnosti přes celou mapu, přijedu a zjistím, že jsem:
něco našel
naštěstí nic neztratil (leda peníze)
přišel o zdraví - pokud o podstatnou část, tak můžu zase jet zpět, protože v bitvě nepomůžu.

No samozřejmě, ne? Nemůžeš mít jen výhody. :klubun:
 

DeletedUser

Guest
pokud by se k tomu mohly pridat i nase ohlasy tak bych se vsim souhlasil: po tomto budu hlasovat..

velice se mi libi moznost opravovani a niceni budov jak ve meste tak i v pevnosti...

Jednu věc mám s tímto společnou o které jsem polemizoval...: Kdyz casto chodite na bitvy tak musite zbran promazat olejem (ktery je za UP) a tak dale.. prece nemuze vydrzet vecne.. Takže bych obchod ZBROJIR rozsiril o moznost opravit zbran.
To same bych udelal s oblecenim. : Pri praci se ti roztrhla kosile a ztraci -3 body v zacházení se zvířaty s tím že v obchodě by zase byla možnost OPRAVIT.
Nebo pri duelu : protihrac ti prostrelil klobouk ztraci -1 střelba a tak dale

Velice to nahrava te moznosti nahodnych udalosti, ktere mohou stat a stavaji se (stavaly se)... Moc pekne cteni a taky nechci aby west se ubiralo k horsimu ale priznejme si.. inventare sou asi nejvetsi tragedii, libilo se mi jak to bylo pred updatem 1.35

edit: hlasuji bez vyhrad vice moznosti tam neni.. ale mam dodatky ktere by se snad mohly pripsat;-)

mohlo by se zalozit forum dodatky do hry a nebo tak neco. ktere by hraci samy chtely a pokud by to byly podstatne veci mohlo by se to do celkoveho clanku pripsat... jako treba

novinky od samotnych hracu: a vypsat to, s cim by souhlasilo nejvice lidi.. tzn ke kazde veci by byla moznost hlasovat;-)
--------------------
uz sem ozivil hru napadem navisit lvly z 90 na 120 a diky memu napadu se pridalo vice obleceni (mozna na tom ma zasluhu jeste nekdo nevim ale napad byl muj) a doufam ze vam prispeju i timto;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
to me taky napadlo:-D ale urcite nejaky moderator a nebo nejaky cesky support:-D
 
ja len, že kto to preloží ? :D

No jestli to posílá široká komunita hráčů, tak by si to snad měli přeložit ti hráči, ne?! Ostatně koho to je nápad, ten má v plánu oslovit provozovatele, tak ať se o to i postará. Věřím že mimo to jak se to tu i probírá, sám tohle i učinní. My tady vlastně debatujeme jen tak mimoděk, protagonisti výzvy určitě sami budou konat.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím skoro se vším, ale rád bych ještě přidal jednu vjec, a to prepočítavaní HP na procenta. Mám HP 1510, zmením si oblečení a mám 1200, zmením ho zpátky a mám jenom 1200/1510 a to sem ho nemnel kde stratit. Kdyby to bylo že 1510-100% pak by tobylo lepší. Díki
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím a jsem rád, že nápady (a některé jsou i částečně ode mě (pamětníci pochopí :D )) a stížnosti nashromážděné za několik let hraní se KONEČNĚ dostanou do INNA. Hálelůja!

Souhlasím skoro se vším, ale rád bych ještě přidal jednu vjec, a to prepočítavaní HP na procenta. Mám HP 1510, zmením si oblečení a mám 1200, zmením ho zpátky a mám jenom 1200/1510 a to sem ho nemnel kde stratit. Kdyby to bylo že 1510-100% pak by tobylo lepší. Díki

Tohle by už taky bodlo!
 

DeletedUser

Guest
Dostanou se tak maximálně do koše ke všemu ostatnímu, v tom lepším případě vám automat vygeneruje poděkování za váš názor a zájem :)
 
Souhlasím a jsem rád, že nápady (a některé jsou i částečně ode mě (pamětníci pochopí :D )) a stížnosti nashromážděné za několik let hraní se KONEČNĚ dostanou do INNA. Hálelůja!



Mě by zajímalo jak jim to chcete poslat. Pokud normálně přes tu jejich "stížností" linu tak to přečtou za půl roku.
 

DeletedUser

Guest
Když si ten dopis přečtou a pak ho hodí do koše tak se nic nestane.Když ho dokoše nehodí tak by se od něj mohly inspirovat a opravdu s westem něco už udělat.Co nejhoršího se stane když jim ho pošlem? a co by se stalo v nejlepším? Myslím, že stojí za to ho poslat. :radní:
 

DeletedUser

Guest
Jde spíš o to, kolik s tím naděláte....Ve finále je to jen soubor více či méně promyšlenejch nápadů, splácaných dohromady, jakých tam mají spousty i od německých hráčů, kteří nemají takovej problém s překladem. Dopis nepřináší nic zásadního. Jako když pejsek a kočička vařili dort.
 

DeletedUser1318

Guest
Jde spíš o to, kolik s tím naděláte....Ve finále je to jen soubor více či méně promyšlenejch nápadů, splácaných dohromady, jakých tam mají spousty i od německých hráčů, kteří nemají takovej problém s překladem. Dopis nepřináší nic zásadního. Jako když pejsek a kočička vařili dort.
Zásadní je spíš to, že jsme se přes ten dopis dopracovali alespoň k nějakému výsledku debat o tom, jestli výtky vůči Innu jsou pouze výkřiky několika hráčů, nebo je ta nespokojenost se současným vývojem trošku širší.
Navíc je to týmem doporučený postup, a navíc u části z nich má na hráčské úrovni i jistou podporu.
 

DeletedUser11063

Guest
Co se týká překladu, tak takovou povinnost český forum team, nebo support nemá a já to po nich ani nežádám :-) Na překlad se již nabídlo několik hráčů z S1 - kde to začalo vznikat. Hlavně do anglického jazyka ale i do německého.

A i když to vypadá, že se nic neděje a že to usnulo, není tomu tak. Od Darling jsem dostal linky na staré nápady co padly zde na fóru, tak je pročítám, že by se ty nejlepší z nich (podle ankety) - pokud už nebyly zavedeny mohly přidat. Naštěstí mám dovolenou takže se tomu můžu naplno věnovat :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ono tady padla řada nápadů, jak vylepšit nebo "vylepšit" West... Ale v tom podle mě až takový problém není... Problém je, že toho bylo do hry už implementováno hodně a kromě pár věcí dobrých taky hromada nesmyslů. Nebudu předstírat, že se mi líbí ta skupina zvířat, co patří spíš do ZOO, narůstající nevyváženost zbraní a oblečení, devalvace těch vzácných.

A nové akce nebo úkoly nenaplňují zrovna očekávání, třeba právě probíhající velikonoční akce mi přijde poměrně nudná oproti hledání vajíček po obchodech a salónech.

INNO pochopitelně potřebuje přitáhnout hráče, kteří budou utrácet za nuggety, ale přijde mi, že je spíše odrazuje všelijakými novými nápady. Na druhé straně nedoceňují hráče neplatící, pro ně se přitažlivost Westu jako hry snižuje, protože prémiové zvýhodnění stále roste (a tím si nijak nestěžuji, protože sám nuggety hojně používám). Nevím, jestli existuje nějaký přehled o tom, kolik nových hráčů se hrou končí někdy v rozmezí 1-6 měsíců, ale to je právě asi z většiny ta skupina, kterou hra na začátku chytla a je škoda, že to vzdali.
Výsledkem změn hře - a to můžeme vidět - je odliv hráčů ze světů, takže jich tam zbyde mezi 2-5 tisíci, sice je tam asi vyšší podíl těch, co utrácejí nuggety, ale ti postupně odcházejí také, protože bez dostatečného množství spoluhráčů a protihráčů je to jaksi "bez života".

Otázka je, jestli si takto INNO samo vlastně neškodí, jestli místo zavádění dluhopisů nestačilo sem tam najít ve hře nějaký ten nugget... West by si zasloužil rozhodně celkovou revizi a přepracování namísto updatů a přidávání třebas i dobrých nápadů do zasekaného celku, který opravdu připomíná pohádku jak pejsek a kočička vařili dort, jak tady někdo psal.

:explosion:
 

DeletedUser15467

Guest
Naprosto souhlsím.
S trhem a vzhledem to sice nevidím tak špatně, ale je pravda, že se to propadá.
Obzvláš´t se mi líbila pasáš s vlakem, která mne už také napadla. Na vlak by se dalo vymyslet spoustu prací, úkolů a i bitev (přepadení) stejně jako u měst.
Co se týče pevností, tak tam už je to asi těžší posuzovat. S bonusama (indiáni, počasí) by asi každý brečel, že to nebylo rozdělené fér. Ale počasí by přece bylo pro obě strany a indiáni by se dali podplatit ohnivou vodou. Stejné by to mohlo být u obrany.
Nevím ale, zda by všechny tyto vylepšení utáhnou servry.
 
Nahoru