• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dopis za hráče české komunity pro Inno

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 31870
  • Vytvořeno

Upozornění: Příspěvky neobsahující žádný důležitý komentář budou odmazány.


  • Celkový počet hlasujících
    439

DeletedUser

Guest
DUEL:
Co se týče techniky tak si nestěžuji, ale zajímalo by mě, jestli INNO chytá nějaký update, kde duelantům umožní získávat Pacifické dluhopisy.
 

DeletedUser11063

Guest
PRO INFORMACI:

zapracoval jsme poslední připomínky a poslal dopis na překlad. Oproti tomu co je v prvním příspěvku jsem trochu upravil:
- závěr
-mazlík - to jsme neodolal a nakonec to k tomu připsal - ale je to pouze mé vyjádření a můj názor na to - jedním slovem je to hloupost :-D
 

DeletedUser11063

Guest
jenže je mnohem reálnější a taky podle mého lepší když by jsi si koupil v shopu místo mletého želvího krunýře na 1 použití třeba zkušeného závodního plnokrevníka
 

DeletedUser

Guest
Krunýř už ti stejně nesmažou.
Nezáleží na jednotlivostech , ale na přístupu ke hře jako k celku. Dokud to vymejšlí nějaká nula, opájející se vlastní kreativitou a genialitou, je jen otázka času, než zase něco zmrví.

Navrhni jim ať zaměstnají někoho s rozumem a nemusíš jim radit co ještě přivymyslet...
 
Mohl bych mít dotaz na kolegu Novceka?

Snad ano a otázka zní, jak by mi spravedlivě vysvětlil následujcí situaci, west jsem začal hrát v době, kdy pevnosti neexistovaly, byli jen duely a nějaký základní práce, pak přišli pevnosti, bonusy charakterů a spousta dalších updatů a já se ptám, proč takovýhle hráči nedostaly možnost si vybrat charakter po takové velké změně? Když se měnil duelovej systém, všichni dostaly stejnou možnost si změnit zadarmo body tak, aby to fungovalo a já se ptám znovu, proč jsem takovou možnost nedostal taky?

Čekám, že mi odpovíte, že jsem měl jít na jinej svět a vybrat si jinou postavu a nebo jsem měl být člověk co vidí do budoucna a dopředu tušit, jaký updaty přijdou, no pevně doufám, že dostanu mnohem lepší a adekvátnější odpověď.

PS: na jiný svět jsem nešel kůli přátelům, vy by jste je někdo opustil, aby jste mohl mít jinej charakter?
 

DeletedUser

Guest
Odpověď je jednoduchá, stačí myslet a nepotřebuješ k tomu Novceka:
Vzhledem k tomu, že tuto možnost nedostal tehdy nikdo jiný, nebyl jsi ani zvýhodněn a ani znevýhodněn. A když se měnil duelovej sistem, dostal jsi taky možnost změnit nastavení jako všichni, tak jsi zase nebyl znevýhodněn.

Takže moje otázky :
Kdyby se tehdy naskytla možnost změnit si charakter, jak by se měl cítít hráč, který ještě neměl hotové charakterové úkoly, buď proto, že je odkládal na později a nebo jen proto, že začal déle hrát, a nedostal za ně závěrečné odměny ? Nebo co má dělat hráč, který svůj charakter měnit nechce, takže přichází o odměny pro jednu charakterovou skupinu, což zahrnuje i body a atributy ?
A jaký by dával smysl příběh pro charakter, když každý začíná za jiných souvyslostí ?
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych mít dotaz na kolegu Novceka?

Snad ano a otázka zní, jak by mi spravedlivě vysvětlil následujcí situaci, west jsem začal hrát v době, kdy pevnosti neexistovaly, byli jen duely a nějaký základní práce, pak přišli pevnosti, bonusy charakterů a spousta dalších updatů a já se ptám, proč takovýhle hráči nedostaly možnost si vybrat charakter po takové velké změně? Když se měnil duelovej systém, všichni dostaly stejnou možnost si změnit zadarmo body tak, aby to fungovalo a já se ptám znovu, proč jsem takovou možnost nedostal taky?
...

Já bych měl dotaz na kolegu Merkela: Jak vysvětlíš mojí babičce situaci, že když začínala "hrát", neexistovaly počítače, o existenci mobilů vůbec nikdo netušil, v průběhu jejího života se asi čtyřikrát změnil režim a za celou dobu jí nikdo nedal na výběr, jestli náhodou nechce studovat jinou školu, než pro jakou se rozhodla v mládí... (Abych byl spravedlivý, změny se dočkala - po Vítězném únoru ji vykopli ze školy, ale to asi není to, co by člověk chtěl.)
Pointa pro méně chápavé: změna je život, napravovat všechny křivdy, ať už reálné nebo domnělé, není možné, jedině můžeš hru zakonzervovat tak, jak je (resp. jak byla). Ale to už by ji dávno nikdo nehrál. Nebo fakt myslíš, že po každém updatu by měl být reset všech schopností, charakteru, řemesla atd. A povinně, protože ti, co si vybrali "správné" řemeslo by byli zvýhodněni oproti těm, co si vybrali špatné a musí jít od nuly. Nebo by úroveň zůstala a naučené recepty by se překouzlily na jiné? A co s meziprodukty? Ty také? A co kdyby někdo s tím počítal a nejprve si vzal řemeslo, které...
 
Hyron: teď jsi trochu nepochopil o co mi jde, proč by měl mít možnost měnit si charakter hráč, co sotva začal, tuhle možnost by dostaly všichni co maj 120 levl dávno a ti co maj charakterové úlohy dávno hotový, bylo by to pro hráče co začli hrát west dřív než byli bitvy o pevnosti a pro všechny ty, co hrajou 2-3 roky za jeden charakter, maj všechno hotový a chtěly by jít třeba na dobrodruha, aby nacházely víc věcí, nebo na vojáka a nechce se jim začínat na jiném světě znova, tobě by se chtělo, kdybys měl všechny úkoly hotový, zlatou pušku taky za několiset nugetů a vzácný itemy v batohu atd atd, no nechtělo, tak proč nemůžou mít lidi takovou možnost.

Old Cadger: s babičkou hezkej příběh, ale pleteš hrušky s jabkama, komanči nemaj s nějakou blbou hrou co dělat natož světová válka, život jde dál a nemá brzdu záchranou, nejde změnit, hru hraješ proto, protože když se ti nelibí, tak jí bud vyhodíš nebo změníš, takže nejde srovnávat život s babičkou a postavou na westu

a k druhé věci - co bylo společný, no craft ani postava se nedaly změnit, to každej věděl dopředu a ted rozdíly u kraftu jsi věděl zhruba 3/4 toho co tě čeká dopředu, možná 1/2 at nežeru a u postavy, vlastně nic, protože tenkrát ani nic nebylo, voják měl 3 věci, dobrodruh 4, dělník taky a duelant taky, ted má duelant 6 a každej charakter navíc o jednu, bitvy o pevnosti nebyli ani charaktery a jejich schopnosti v nich.

A jde o jediné, udělat konečně správnou věc a dát těm hráčům co to hrajou dlouho a i přesto silné otrávení z update co za poslední doby byli maj ještě chut hrát, tak by jim mohlo INNO vyjít vstříc, jenže to se stejně nestane a diskutujem tu o blbostech.

Protože po tomhle by mě to zase začlo na rok dva pořádně bavit, zase by bylo co dělat a na co se těšit, ale s vidinou, že místo možnosti změny charakteru zavedou nějaký pitomý kočky, tak to fakt ke hraní není, vypadám snad jako nějakej útulek pro kočky? kočky se na divokým západu střílely, né chovaly :D
 

DeletedUser

Guest
... já se ptám, proč takovýhle hráči nedostaly možnost si vybrat charakter po takové velké změně? Když se měnil duelovej systém, všichni dostaly stejnou možnost si změnit zadarmo body tak, aby to fungovalo a já se ptám znovu, proč jsem takovou možnost nedostal taky?

Merkele, podle toho, jak jsi to tu podal jsem logicky pochopil že jsi měl na mysli změnu charakteru v určitém termínu stejně jako to bylo umožněno po změně duelového sistemu. Při takových podmínkách trvám na tom co jsem napsal.

Změna charakteru po splnění char. úkolů a třeba po dosažení určitého lvl..to přece nemůžeš přirovnat ke změně duelů. To je samostatný prvek.
 
Pokud to správně chápeš tak určitě přirovnat to jde z jednoho prostého důvodu, když se změnil duelovej systém, tak se změnily hodnoty duelových schopností a když přišly forty a charakterové bonusy pro forty, tak se taky změnily hodnoty všech charakterů a já mám dobrodruha a nebaví mě za něj chodit na pevnosti, kdybych věděl jaký bonusy ve fortu budu mít, dobrodruha bych si nikdy nevybral, takže to je úplně to samý jako ty duely s tím rozdílem, že po změně duelů si dostal možnost, ale když se měnily charakterové bonusy a přidala se tak důležitá věc jako pevnosti, která defakto ovlinila celou hru ve velký míře, tak se žádný svobodný vybírání nekonalo a já ho spravedlivě chci, maj na to nárok všichni, kteří neměli možnost nijak na ten update reagovat, prostě byli hozeni do novinky a že máš blbej charakter na pevnosti nás nezajímá, změnit nejde, tak co? Jestli má někdo radu, která by nutně nemusela vést ke změně charakteru povolenou INNEM, sem s ní, já na žádnou nepřišel :cry:
 

DeletedUser9727

Guest
Ono když to vezmeš logicky, tak změna charakteru by byla pro všechny spravedlivá, ale dalo by se to udělat i jinak -> 1. zvýšit vliv jiných schopností ve fortech: důsledek? -> nebude takový rozdíl mezi vojáky a jinými charaktery, kdyby to fungovalo tak,že voják se schopnostma v životech dostane 40 ran ze 5x uhne, tak je to férovější vůči dalším charakterům, než tomu je ted ...

2. nebo by se mohly udělat boosty na zdraví, třeba jen pro dělníky, dobrodruhy a duelanty, kde se vám zvednou životy o půlku (s boostama to INNo umí) když už dávaj vojákům a spol možnost zvýšit dmg zbraně až o 75, tak proč neudělat boost na zdraví?? voják se zlatou +75 dmg nastřílí pomalu víc, než duelant a ještě uhne spoustě ranám, no zdá se to někomu fér?

NEchci mluvit o duelech proti vojákovi s prémiem to nemá cenu už vůbec komentovat :))

Jinak jak říká Merkel, když by dali možnost jednou změnit charakter pro ty co už mají 120. lvl, hrají to dlouho, tak by to bylo mnohem spravedlivější a kecama typu začni hrát na jiném servru mě neoblbnete, protože nemám čas hrát více servrů a toho co jsem dokázal na s6 sejen tak lehce nedosáhne ....
 
Zde musím říct jediný, souhlas ve všech bodech snad jen ohledně fortů, voják má mít vysoký zdraví a dorovnávat ho u jiných charakterů by bylo nespravedlivé, má svou výhodu do fortů a tak šílená zas není, jediný co mě trápí je, že ve fortech záleží jen na HP na ničem jiném a to není moc zábavný narvat vše do HP a vědět, že mám dobrej build, nevím proč a za jakým účelem to kdo měnil, ale fakt ruce mu za to usekat :zásek:
 

DeletedUser9727

Guest
však říkám, ideální by bylo, kdyby zvýšili vliv schopností do fortu, aby se vojáci co maj vše v síle netrefovali a dobrdruzi, dělníci a duelanti n svých věžích uhýbali :)) vždyt je to tak lehký, stačí pozměnit vzorec :)
 

DeletedUser9371

Guest
Čtu tady všechny příspěvky. Drtivá většina je pro odeslání dopisu v jeho plném znění. Nějak mi uteklo, už se poslal ? Nebo pošle ? V případě že se poslal, jsem opravdu zvědavý na reakci INNA. Podle toho, jak se staví k opravám a dalším restům z dřívější doby, snad se toho ve zdraví dočkám. :)
 
Já se modlím aby se poslal, ovšem nevěřím že se tím něco změní, INNO si prostě jede po svým koleji a nějaký protesty spíš bere jako že se něco děje, ale co si přečtou chvilí do toho budou koukat, pak to obrazně zmuchlaj a zahoděj s tím že není důvod se s tím zabývat, to je smutné
 

DeletedUser

Guest
... jediný co mě trápí je, že ve fortech záleží jen na HP na ničem jiném a to není moc zábavný narvat vše do HP a vědět, že mám dobrej build, nevím proč a za jakým účelem to kdo měnil, ale fakt ruce mu za to usekat :zásek:

Ona se měnila nějak výrazně pravidla ve fortech? Co já vím, tak je to tak nastavené ze začátku, jen lidi objevili (skoro?) optimální strategii.
 
Nahoru