• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duch Vánoc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7312
  • Vytvořeno

DeletedUser7312

Guest
Ahoj,
koukal jsem, že se objevila nové sérii vánočních úkolů. Nezdají se vám příliš náročné co se týká kvantity produktů? Připadá mi nemožné, v tak krátké době najít tolik věcí. Neví už někdo, do kdy se budou úkoly zobrazovat?
 

DeletedUser2677

Guest
Možné to je, jelikož máš dost času na jejich hledání, můžeš začít hledat už teď a není problém dané produkty najít za 3-4 dny všechny .)
 

DeletedUser16495

Guest
V adventním kalendáři máš produtky na ty úkoly !
 

DeletedUser16495

Guest
V potřenbém množství to jsi nemyslím, ale že všechny to jsem jsi jist :-)
 

DeletedUser

Guest
V potřenbém množství to jsi nemyslím, ale že všechny to jsem jsi jist :-)

kubíku...pokud si nejsi jist, tak nekal vodu. Je samozřejmé, že v kalendáři nebudou všechny produkty na úkoly. V jiném tématu na foru byl odkaz na kompletní plnění tohoto úkolu a třeba Harpunovaných ryb a koření budeš potřebovat po 42 kusech, šunku a brambory po 40ti kusech.....
 

DeletedUser6108

Guest
Kde se dá najít, co bude potřeba? Koukala jsem na tw-db i wiki a letošní vánoce jsem ještě nenašla.

Pardon, už jsem to našla
 

DeletedUser3338

Guest
Nemohly by ty podmínky ke splnění úkolu být třeba sumární? - do podmínek pro splnění (z informací o úkolu zde na fóru) se počítají již odevzdané produkty. Přijde mi divné, že by každý den navyšovali takový způsobem potřebné produkty.

Takže místo řady 1, 12, 123, 1234, ... by klidně mohla být řada 1, 2, 3, 4, ....
 

DeletedUser12110

Guest
Nemohly by ty podmínky ke splnění úkolu být třeba sumární? - do podmínek pro splnění (z informací o úkolu zde na fóru) se počítají již odevzdané produkty. Přijde mi divné, že by každý den navyšovali takový způsobem potřebné produkty.

Takže místo řady 1, 12, 123, 1234, ... by klidně mohla být řada 1, 2, 3, 4, ....

"Bohuzel" je to presne tak jak jsem psala do prehledu v oznameni (Testovano na bete), narusta to o jeden druh produktu na jeden den, pricemz je potreba "zopakovat" i ostatni produkty z dnu predchozich; takze jde o radu 1, 12, 123, ...
 

DeletedUser9350

Guest
Prostě je potřeba toto:
12x krocan
22x fazole
30x cukr
36x dýně
40x brambory
42x koření
42x harpunovaná ryba
40x šunka
36x obilí
30x rajče
22x bobule
12x kukuřice

:D hurá na to :D
 

DeletedUser3338

Guest
Prostě je potřeba toto:
12x krocan
22x fazole
30x cukr
36x dýně
40x brambory
42x koření
42x harpunovaná ryba
40x šunka
36x obilí
30x rajče
22x bobule
12x kukuřice

:D hurá na to :D

To mi připadá jako porouchanej Pascalův trojúhelník :D... No, bude to tedy sranda :D
 

DeletedUser

Guest
čuste lidi,je nutno tuto sérii dělat každý den nebo ji můžu udělat najednou,pokud nasbírám všechny suroviny?
 

DeletedUser

Guest
a co takhle na hře čeština ????? nešlo by to support slíbil opravny balíček samozřejmně neřekli kdy :(
 

DeletedUser

Guest
keby to fungovalo, ani ta nemcina mi tak nevadi, ale kedze je to kompletne ....., tak uy len cakajme na Jeziska, snad to opravi.
 

DeletedUser16495

Guest
Hmm. Dneska jsem jse k tomu Dostal, Lékořici jsem dostal, ale už nemám žádné= úkoly :klubun: Co to ? :(
 

DeletedUser11546

Guest
Také mám takoví problém :-( Podle počtu úkolů bych se ale nedivil kdyby se úkoly oběvovali po dvou dnech.
 

DeletedUser

Guest
Úkol s lékořicí jsem za pomoci Google Translatoru udělala už prvního. V návodu je psaný první den, druhý den, třetí den.. Které to jsou teda dny v prosinci...?
 
Nahoru