• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duch Vánoc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7312
  • Vytvořeno
To je nějaká chyba zavedená od určotého updatu, nevím roč to tak je asi nějaká jednotná záležitost, trochu matoucí.
 

DeletedUser10611

Guest
Nechtěl bych šířit nepravdivé informace, ale podle "dostupných" informací by zřejmě mohl být konec této řady 6.1. 2013.
Tato informace není na 100% potvrzená, ale je pravděpodobná.
Pokud dostaneme jinou informaci, neprodleně ji zveřejníme. Omlouvám se za celý tým, ale opravdu nemáme potvrzený bližší nebo jiný termín.

hm, tak duch vianoc skoncil dnesnou nocou 30.12.2012 - 24:00 hod :-( je vela svetov, kde som to nestihol, lebo clovek nema cas sediet cely den pred kompom a klikat na 1 minutove prace. hlavne tie fazule boli hrozne. co uz, mozno buduci rok ak to budem este hrat.
 

DeletedUser7232

Guest
no mě skončili těsně před konce, škoda, že je Silvestr a zítra také svátek, mě by to stačilo na ukončení všech úkolů, no co se dá děla, ale tohle je prostě podraz, nikde jsem se nedočetla že je nutné je udělat do...
 

DeletedUser12110

Guest
Bohuzel, datum ukoncneni nam znamo nebylo, nemohli jsme vam ho tedy sdelit
 
lidi, na shánění bylo tedy celkem 30 dní ... pokud nemám čas klikat minutové práce, na trhu se dá sehnat vše :)
 
serie Duch Vanoc je opět na svem místě...pokračuje...ale kdy defintivně skončí nevíme...tak hrači co ukol ještě nesplnili,by si měli hoodně pospíšit...
 

DeletedUser7232

Guest
Bohuzel, datum ukoncneni nam znamo nebylo, nemohli jsme vam ho tedy sdelit
Tak toto nechápu, dnes normálně úkoly pokračují, jen náhodou, že jsem měla na 2 světech nasbíráno vše, tak jsem si všimla že jdou ukončit, byla to chyba a pořádná, doufám jen že když jsem se přesunula opět přes celou mapu tak neskončí dnešní půlnocí!

lidi, na shánění bylo tedy celkem 30 dní ... pokud nemám čas klikat minutové práce, na trhu se dá sehnat vše :)
No tak kdo to dělal od 20.12 jako já, jen proto že dřív prostě nemohl, ať časově či kvůli soukromé záležitosti, na to neměli 30 dní :radní:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
No tak kdo to dělal od 20.12 jako já, jen proto že dřív prostě nemohl, ať časově či kvůli soukromé záležitosti, na to neměli 3é dní :radní:

Tak to už je ale tvůj problém, to se nelze divit. Pak to ale nemůžeš mít provozovatelům za zlé. Osobně jsem to plnil tak jak to šlo a s pomocí adventního kalendáře s přehledem. Na začátku (to jsi byla zřejmě časove indisponována) admni upozornili že neví kdy série skončí, aby jsme s plněním neotáleli.
 

DeletedUser

Guest
Možná blbý dotaz, ale bude možné tuto úkolovku dělat i letos?
 

DeletedUser12110

Guest
Spíš předčasný dotaz, zatím nemáme informace o úkolech jaké nás čekají pro letošní Vánoce
 

DeletedUser1334

Guest
tak už se ví co bude letos na Vánoce, pro ty, kteří to mají z loňského roku splněné???
 

DeletedUser9733

Guest
Také si mi nic neobjevilo, krom té opakované serie. Zajímalo by mě ale, jestli bude i letos něco jako loni..vánoční losovačka?
 

DeletedUser

Guest
Ohledně nových úkolů nebo vánočních akce zatím nevíme vůbec nic, INNO zatím mlčí. Ve hře jsou k dispozici zatím jen opakovatelné úkoly vánoční (prosincové) a to...

OPAKOVATELNÉ VÁNOČNÍ ÚKOLY
- ten kdo tuto sérii plní poprvé dostane na konci
Klobouk_sn%C4%9Bhul%C3%A1ka.png




Duch vánoc - Není opakovatelný - jde splnit jen jednou. Viz...
 

DeletedUser1334

Guest
Tak to je smutné, že se neví, zda budou nové vánoční úkoly
 

DeletedUser10669

Guest
Zdravím, bude letos spuštěn znovu tento úkol? Měl se spustit už 2.12. ale zatím se nikde nic neobjevilo, přitom z adventního kalendáře padají suroviny právě k tomuto úkolu.. Budou tedy k něčemu dobré? Nebo jsem někde něco přehlédl?
 

DeletedUser12110

Guest
Zdravím, bude letos spuštěn znovu tento úkol? Měl se spustit už 2.12. ale zatím se nikde nic neobjevilo, přitom z adventního kalendáře padají suroviny právě k tomuto úkolu.. Budou tedy k něčemu dobré? Nebo jsem někde něco přehlédl?

Ano, pokud jsi ho nedokoncil. Neni opakovatelny.
 

DeletedUser10669

Guest
Aha, tak děkuji, takže pokud mám splněno z loňska, odměny z adventního kalendáře jsou v uvozovkách k ničemu..
 
Nahoru