• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Duch Vánoc

  • Zakladatel vlákna DeletedUser7312
  • Vytvořeno

DeletedUser9530

Guest
Ještě jednou, do kdy je možné plnit tuto sérii úkolů?!
 

DeletedUser

Guest
Nechtěl bych šířit nepravdivé informace, ale podle "dostupných" informací by zřejmě mohl být konec této řady 6.1. 2013.
Tato informace není na 100% potvrzená, ale je pravděpodobná.
Pokud dostaneme jinou informaci, neprodleně ji zveřejníme. Omlouvám se za celý tým, ale opravdu nemáme potvrzený bližší nebo jiný termín.
 

DeletedUser7239

Guest
Mně jenom není jasné, proč jsou kapesní hodinky na místě pušky ? :blush:
 

DeletedUser7239

Guest
To je trochu divné mít hodinky jako zbraň. lol A nemá to ani hodnoty zranění. :blush:
 

DeletedUser9530

Guest
Nechtěl bych šířit nepravdivé informace, ale podle "dostupných" informací by zřejmě mohl být konec této řady 6.1. 2013.
Tato informace není na 100% potvrzená, ale je pravděpodobná.
Pokud dostaneme jinou informaci, neprodleně ji zveřejníme. Omlouvám se za celý tým, ale opravdu nemáme potvrzený bližší nebo jiný termín.
Zřejmě? Nezlob se na mě, ale tohle už je absurdní a směšné, když tři týdny běží série úkolů, která je ještě k tomu surovinově náročná a vy nevíte, kolik na ní máme času.
 
rozčiluješ se zbytečně,termín kdy končí ukolová řada Duch Vanoc... skutečně neznáme.. doposud jsme tuto informaci neobdrželi :)
 

DeletedUser

Guest
Zřejmě? Nezlob se na mě, ale tohle už je absurdní a směšné, když tři týdny běží série úkolů, která je ještě k tomu surovinově náročná a vy nevíte, kolik na ní máme času.

Tak já už nevím.....když nic nepovíme, je zle. Když povíme, že nevíme, taky je zle..... když povíme přibližný termín, je tuplem zle....
Nedávno nám bylo vyčítáno, že máme dávat alespon informaci, že nemáme info z INNO, abyste alespon něco věděli...
Maranzano...jestliže opravdu nemáme na 100% potvrzené informace ani od Wicháhpi, tak jak máme dát informace Vám? Včera jsem s Wicháhpi hovořil a ani Jonas jí nedal odpověď. Pokud není toto info ani na SK. a DE foru, tak si termín máme vymyslet?
 

DeletedUser

Guest
Merlinosi nechceš mi napsat co s kalendářem?Opakuji vánoce a nikde není napsáno co s ním,zda se ukončí sám nebo jak....
 

DeletedUser16495

Guest
Po výběru věci (Uhlí/Koule) ti zmizí.

Jestli si ho necháš tak si ho necháš.
 

DeletedUser7239

Guest
To je trochu divné mít hodinky jako zbraň. lol A nemá to ani hodnoty zranění. :blush:

Může mi někdo vysvětlit jak fungují ty hodinky ? :klubun: Čím se střílí: ciframi nebo ručičkami ? lol
Podle mně se tvůrci spletli a patří to místo produktu. :D
 
Může mi někdo vysvětlit jak fungují ty hodinky ? :klubun: Čím se střílí: ciframi nebo ručičkami ? lol
Podle mně se tvůrci spletli a patří to místo produktu. :D

reklamace typu kam co patří či ne... musíš směrovat vývojářům...ti to vytvořili...

Merlinosi nechceš mi napsat co s kalendářem?Opakuji vánoce a nikde není napsáno co s ním,zda se ukončí sám nebo jak....

co bude s kalendářem se dozvíme nejspíš zítra ... stejně jako vloni...rozhodne bych se ho ještě nezbavoval :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9530

Guest
rozčiluješ se zbytečně,termín kdy končí ukolová řada Duch Vanoc... skutečně neznáme.. doposud jsme tuto informaci neobdrželi :)
Ne, nerozčiluju se, ba právě naopak, úšklebek na mé tváři objevit se musí, když vidím tento trapný moment, který způsobilo Innogames a my se oprávněně zlobíme na vás, protože jste jejich součástí a nejblíže hráčům, ať se bude ohrazovat jakkoli.

Neznám herní mechanizmy, ale předpokládám, že ve chvíli, kdy je nové série úkolů nahraná, tam běží sama, se svým začátkem, obsahem úkolů i koncem a všechno je zapsané v databázi, z které by to mělo jít vyčíst nebo snad před sebou máte červené tlačítko a čekáte na holuba z Německa?
 
v tomto případě ne... sami pátráme po podrobnějších informacích ..info o tom kdy Duch Vanoc končí, nemají na žadne jazykové mutaci hry... jakmile se podaří informace získat,budete neprodleně informováni..
jako "obviňovat" moderatory z toho že před vami tuto informaci tají,je zbytečné.. nemužeme poskytnout něco co sami nemáme..:klubun:
 
Může mi někdo vysvětlit jak fungují ty hodinky ? :klubun: Čím se střílí: ciframi nebo ručičkami ? lol
Podle mně se tvůrci spletli a patří to místo produktu. :D

To prostě držíš v předmět v levé ruce, nemusí to být striktně na boj. Tak jako by jsi měl medvěda, taky s ním nebudeš útočit...
 

DeletedUser7239

Guest
To prostě držíš v předmět v levé ruce, nemusí to být striktně na boj. Tak jako by jsi měl medvěda, taky s ním nebudeš útočit...

Jenže tam je v popisu uvedené přímo, že se jedná o zbraň do pevnosti. S těmi hodinkami bych byl asi v boji marný. :P
 
Nahoru