• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
Zajímal by mě názor duelantů nebo vojáků na to zda útočit či neútočit na dělníky v cizích městech řekněme s ohledem na to, že vaše město je dost silné a nemusíte se obávat kontraútoku...Já osobně jako dobrodruh jem proti tomu, a řídí se tím i vojáci z mého města. Jak jste na tom vy? A prosím vynechte příspěvky typu ANO - NE, připojte nějaký důvod ať má diskuze trochu smysl....
 

DeletedUser

Guest
Já seřídím tím že dueluji stavitle pokud nemají napsané v profilu že jsou stavitelé toho a toho města.
 

DeletedUser3925

Guest
Já dělníky dueluji, nemám důvod je neduelovat. Své zaměření si vybrali sami, to, že jen staví, neznamená, že je nemohu duelovat. Když nechtěli být duelováni, měli se stát nejlepšími duelanty serveru a nikdo by si na ně netroufl. Znám i dělníky, kteří se umisťují na předních místech duelového žebříčku - takže proč bych se měl na něco ohlížet?
 

DeletedUser

Guest
To DODOUSEK: Nejsem si jistý, že rozumím správně, pokud je někdo stavitel, tak je stavitel určitého města tudíž to nemusí mít v profilu ne? Nebo to chápu blbě?
 

DeletedUser

Guest
Já dělníky dueluji, nemám důvod je neduelovat. Své zaměření si vybrali sami, to, že jen staví, neznamená, že je nemohu duelovat. Když nechtěli být duelováni, měli se stát nejlepšími duelanty serveru a nikdo by si na ně netroufl. Znám i dělníky, kteří se umisťují na předních místech duelového žebříčku - takže proč bych se měl na něco ohlížet?

Souhlas, díky za názor...jen ještě připojím, přijde mi to, nebo většina lidí (zatím ze zkušenosti s hrou) sdílí opačný názor?
 

DeletedUser

Guest
To DODOUSEK: Nejsem si jistý, že rozumím správně, pokud je někdo stavitel, tak je stavitel určitého města tudíž to nemusí mít v profilu ne? Nebo to chápu blbě?

Má napsaný v profilu: Jsem věrný stavitel města xxx. POkud je již město dostavěno tak nemám důvod nejít ho duelovat.
 

DeletedUser

Guest
Osobně jsem jako stavitel začínal a zažíval duely každý den. Kdyby alespoň do bezvědomí, ale to ne.
Když jsem začal jako dobrodruh, tak jsem se prve živil na všem, ale tam ty šance byly stejné. Pak jsem přešel na tučné cíle a dělníky nechával být, nu a teď na dělníky co nemají duelovou stejně nemůžu, nebo to nemá cenu. Maximálně jako zelenáč, ovšem tam nejsem zaměřený na duel, ale na práce. A za vojandu jsem napadal občas dělníky jenom abych vyprovokoval odvetu, jenže duelanti slavných měst se mě většinou bojí.

Jinak proč neútočit na dělníky, i dělník může být duelant. Nikdy nevíte jak má body. Ta posedlost dělníkem stavitelem je skoro zábavná, chtělo by to už nějakého plně přes duely, když jsme zažili vojáky plně přes stavění :)

Mimochodem téma jsem přesunul do salonu, kde má být.
 

DeletedUser

Guest
Jsem stejného názoru, jako Arathan. Je to char. postava jako jiná, je na každém kdo si co zvolí, tohle to je život. Následky si odnášíme samy.


Já dělníky dueluji, nemám důvod je neduelovat. Své zaměření si vybrali sami, to, že jen staví, neznamená, že je nemohu duelovat. Když nechtěli být duelováni, měli se stát nejlepšími duelanty serveru a nikdo by si na ně netroufl. Znám i dělníky, kteří se umisťují na předních místech duelového žebříčku - takže proč bych se měl na něco ohlížet?
 

DeletedUser

Guest
Hlavně dávají zkušenosti a peníze, za to že si ty prachy neuměj schovat a že nemaj ve městě schopné duelanty, já nemůžu. Jinak souhlasím s Arahanem, je to jejich volba, mohli bejt Duelanti a masakraovat ostatní a vybrali si Dělníka tak ať se pak nedivěj.
 

DeletedUser

Guest
Na dělníky nikdy nepřestanou útočit, protože jsou lepší alternativa než duelanti, protože u svavitele ja malá šance, že tě porazí. Normální level mají mnohdy stejný jako ostatní duelovky, takže je to výhodné i stran zkušeností ;)
Ale stavitelům to fakt kazí život, je to hrozné, když vám ty vydělané peníze okamžitě někdo sebere.
 

DeletedUser

Guest
Já bych je raboval,ale máme to od šéfové zakázáno.
Na s2 jsem stavitel,ale už od 40lvl se zaměřuju na duely,a už jsem jich i pár omráčil....takže i stavitel se dovede dobře bránit...
 

DeletedUser

Guest
presne aj ja na svete 4 mam veci na stavanie ale zamerujem sa na duely cize som dobry aj na duely aj na stavanie
 

DeletedUser

Guest
Koukám, že situace je taková jak jsem si myslel ... ve světě všichni řvou aby se na dělníky neútočilo, ale když mají prostor se vyjádřit tady, taky zde nevidím jediný hlas proti tomu :-). Naše město je nevyzývalo z hlediska silnější - slabší, ale koukám, že moje nahlížení bylo trochu omezené. Nemůžu než nesouhlasit s tím co zde píšete a nejspíš i změníme trochu strategii města, poněvadž mi ona zábrana nevyrovnanosti soupeřů přestává být důležitá vzhledem k argumentům, které zde uvádíte.
Děkuji za příspěvky.
A díky za přesunutí, neorientuju se zde ještě úplně nejlíp...
 

DeletedUser

Guest
Jako dělník řikám DUELOVAT V KAŽDYM PŘÍPADĚ! Schovávet se za povolání, to není hezký. Jak už tu bylo řečeno, je to vaše volba, jestli bejt to, či ono. I dělník může duelovat. Duelanti se živěj duelama, když je odříznete od slabších, nevydělaj si...

Jednoznačně duelovat do mdlob(a ještě dál:evil:)
 

DeletedUser

Guest
Neduelovat stavitele

Sem sice duelant ale hnusí se mi to na stavitele hnusit a proč taky na ně útočit ,když si to nezasloužej.Snaží se stavit město a duelanti co ze sebe dělaj borky ,tak je dueluju a proto bych krutě trestal útok na stavitele.Buď blokací hráče nebo vyhazovem účtu.Nebo jiné řešení.Vůbec se mi to nelíbí.Tato hra vůbec nemá o duelech na stavitele ale chránění stavitelu a na jiných světech sem stavitel a pak s tý hry nemám nic ,když mě někdo dueluje :(.Adminy můžete s tím něco udělat abych měl aspon já pokoj od duelování.
 

DeletedUser3698

Guest
Poradim Ti, zrus si ucet, to je asi to jediny, co s tim muzes udelat. ;)
 

DeletedUser

Guest
je to kravina...nelibi se me to ...sice delnik sem...ale fakt na me utoci jenom par lidi
 

DeletedUser

Guest
Sem sice duelant ale hnusí se mi to na stavitele hnusit a proč taky na ně útočit ,když si to nezasloužej.Snaží se stavit město a duelanti co ze sebe dělaj borky ,tak je dueluju a proto bych krutě trestal útok na stavitele.Buď blokací hráče nebo vyhazovem účtu.Nebo jiné řešení.Vůbec se mi to nelíbí.Tato hra vůbec nemá o duelech na stavitele ale chránění stavitelu a na jiných světech sem stavitel a pak s tý hry nemám nic ,když mě někdo dueluje :(.Adminy můžete s tím něco udělat abych měl aspon já pokoj od duelování.

Nikde sem zatim nenašel, proč na stavitele neútočit? Jakej je k tomu důvod? Jsou to přece hráči jako ostatní...

Jinak můžeš město opustit(Ale to už nebudeš moct stavět) nebo udělat něco s útočníkama. Buď je poprosit(případně se nějak domluvit) nebo jim to oplatit pomocí spojenců(lidi z města nebo nějaký dohody s ostatníma městama).

Ale i hráč, kterej je pořád duelovanej může hrát. Musí často navštěvovat banku(ale stejně o část výdělku přijde), ale na získávání zkušeností to nemá vliv...
 

Deleted User - 32331

Guest
Nikde sem zatim nenašel, proč na stavitele neútočit? Jakej je k tomu důvod? Jsou to přece hráči jako ostatní...

Jinak můžeš město opustit(Ale to už nebudeš moct stavět) nebo udělat něco s útočníkama. Buď je poprosit(případně se nějak domluvit) nebo jim to oplatit pomocí spojenců(lidi z města nebo nějaký dohody s ostatníma městama).

Ale i hráč, kterej je pořád duelovanej může hrát. Musí často navštěvovat banku(ale stejně o část výdělku přijde), ale na získávání zkušeností to nemá vliv...

ja bych si za tebou taky zašel když bys nebyl tak daleko:devil:

jinak sem na tim pred pul hodinou zrovna premejslel a nemci by meli nejak udelat aby delnici nebyli tak hrozně v nevyhodě delnici vsechno davaj do staveni aby byli k necemu
a duelanti si delniky jen večer vycucnou jako komari když člověk spí
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru