• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
neboj :D na sedmicce se me nezbavite :D To je moje srdcova zalezitost a hlavni herni svet :D :D :D
 

DeletedUser14770

Guest
Já vjetšinou nedueluju dělníky a když jo tak buď proto že mě jakýmkoiv spůsobem nštval nebo a to je halvní že má v popisu napsáno: neduelujte mě sem ubohočký dělníček nebo pokud mě někdo zduelujete tak na vas pošlu lidi z města
 

DeletedUser

Guest
Pokud mají dělníci cokoli v pravé ruce, tak se nemůžou vymlouvat na to, že nemají zbraň a že jsou bezbranní. Navíc pěst je taky zbraň. A není náhodou chránění hráčů (město chrání dělníka) proti pravidlům?
Získává tím podporu a tím má převahu oproti duelantovi. A navíc duelanti mají jenom 1 bonus- Díky tvému vytříbenému vnímání v duelu, můžeš u tvých protivníků poznat, jakou zbraň a duelovou schopnosti mají.
A to ani nevím, k čemu to je dobré.
 

DeletedUser14770

Guest
Pokud mají dělníci cokoli v pravé ruce, tak se nemůžou vymlouvat na to, že nemají zbraň a že jsou bezbranní. Navíc pěst je taky zbraň. A není náhodou chránění hráčů (město chrání dělníka) proti pravidlům?
Získává tím podporu a tím má převahu oproti duelantovi. A navíc duelanti mají jenom 1 bonus- Díky tvému vytříbenému vnímání v duelu, můžeš u tvých protivníků poznat, jakou zbraň a duelovou schopnosti mají.
A to ani nevím, k čemu to je dobré.

K ničemu za 3 minuty si to můžeš vypočítat protože to ukazuje jen bonus za oblečení.
 
no jestli nevidis rozdil mezi tremi minutami a peti se*****mi, tak potes panbu
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
No ighasi používat sprosté slova? :-)

Tenhle chat má dokonalý protivulgární systém :-)
 

DeletedUser

Guest
Zajímal by mě názor duelantů nebo vojáků na to zda útočit či neútočit na dělníky v cizích městech řekněme s ohledem na to, že vaše město je dost silné a nemusíte se obávat kontraútoku...Já osobně jako dobrodruh jem proti tomu, a řídí se tím i vojáci z mého města. Jak jste na tom vy? A prosím vynechte příspěvky typu ANO - NE, připojte nějaký důvod ať má diskuze trochu smysl....
neutočim na dělniky ale stalo se mi že mam alianci a jeden hrač pořad utoči a neda se snim domluvit
 

DeletedUser9371

Guest
neutočim na dělniky ale stalo se mi že mam alianci a jeden hrač pořad utoči a neda se snim domluvit

Už jsem tady na tohle téma odpovídal. Jsem zastánce duelování dělníků. Je to hráč jako každý jiný. Tato hra je i o úkolech, na to je třeba oblečení a bohužel to je za USD ( INNO zadarmo oblečení nedává ). No a USD se dají získat i v duelech a nejsou za to mozoly při kopání brambor. Nehledě každý dělník je ozbrojený a tím tedy potencionální duelant. Na sedmičce je spousty duelantů dělníků a silnějších než já. Stačí se kouknout na žebříček hry.
No a hlavně v podstatě vracím duely Všem " dělňasům " co mi ztrpčovali život na hře v době kdy jsem začínal a nechápal proč furt prohrávám :zásek:

img.php
 

DeletedUser

Guest
já se budu vyhýbat dělníkům aby on potom šel s úsměvem proti mě v bitvě? až se zakáže dělňasům chodit do bitev tak budiž. bavím se tím když má dělník zlaťáka v ruce a píše ať ho nikdo nedueluje že jen staví. na co potom teda tu pušku má?
 

DeletedUser9371

Guest
já se budu vyhýbat dělníkům aby on potom šel s úsměvem proti mě v bitvě? až se zakáže dělňasům chodit do bitev tak budiž. bavím se tím když má dělník zlaťáka v ruce a píše ať ho nikdo nedueluje že jen staví. na co potom teda tu pušku má?

No On, když je on v bitvě, tak ji má jen jako ozdobu. Něco jako atrapu, pozlacenou a s ní Ti jako dělník neublíží. Horší by bylo, kdyby Tě srážel z hradeb lopatou lol

img.php
 

DeletedUser

Guest
já se budu vyhýbat dělníkům aby on potom šel s úsměvem proti mě v bitvě? až se zakáže dělňasům chodit do bitev tak budiž. bavím se tím když má dělník zlaťáka v ruce a píše ať ho nikdo nedueluje že jen staví. na co potom teda tu pušku má?

...třeba aby ukázal že na to má...
...třeba jen nechce mít volné políčko...
...třeba mu ta zbraň přidává schopnostní body...
...třeba to nechce usnadnit těm , co ho přesto že je dělník duelují a okrádají...

Co je to furt za keci , že kdo nechce aby byl duelován, nemá mít v ruce zbraň, má nebo nemá mít nějakej blábol v popisu atd... Stejně za nim pak bude většina lítat expit na jistotu...

Popis je nedílná součást obrany, pokud v někom vzbudí provinění, soucit, respekt nebo strach, pak je efektivní.
 

DeletedUser

Guest
Je to sice starší příspěvek, ale i tak řeknu svůj názor. (Nečetl jsem to celé jen něco)
1. Budete útočit an někoho se šroubovákem s minimální škodou?
2. Budete útočit na někoho u koho víte že se nemůže bránit? - Ubohý
3. To, že si člověk vybral dělníka neznamená, že to si vybral on mě to nezajímá tak si ho napadnu viz. bod 2.
 

DeletedUser9733

Guest
Já třeba osobně dueluji jen některé dělníky a to ty, kteří mají vyšší duelovou úroveň a je jasné, že sami duelují. Samozřejmě, když jsem viděl dělníka s páčidlem v ruce a oblečením na stavbu, duel ani nemá cenu, sice mám výhru jasnou, ale nepadnou z toho moc velké zkušenosti. Ale když potkám dělníka se zlatkou v ruce a tou nejlepší duelantskou výbavou, tak je jasné, že nejspíše nestaví. Už jsem viděl i hráče, který se maskoval za dělníka, přitom byl duelantem...takže si vlastně nevyberete. Jediná věc, která mi zabrání dělníka duelovat je, když ho vidím ve stavebním.
 

DeletedUser11464

Guest
Dělnící jsou stejní jak my, jen jsou více na pracích a stavějí. Ale já je nevynechávám. :)
 

DeletedUser

Guest
no muj nazor je takovy ze pokud vznika novy server a jede se vsechno od zacatku.. tak by se na delniky utocit nemelo at postavi co nejvice mest a pevnosti at je v budoucnosti co delat... kvuli castym utokum na delniky.. to nekteri delnici vzdaji rozpadne se jim mesto a tak dale a tak dale s tim jsou spojene nekonecne dlouhe cesty do mesta ve kterem koupite co chcete a je to pak velke ochuzeni o hru.. kdyby bylo 1000 mest alespon s 20ti hraci je to lepsi nez 100 mest s 50ti;-)

tohle si ale hraci neuvedomuji a kdyz si delnici ukladaji casto zlato do banky stejne od nich nic nedostanou, jen kvuli sve blbosti dotycny duelant pripravi mesto o moznost rozvoje;-)

v pozdejsi fazi hry je to uz jedno... hlavne neutocit na delniky z nevystavenych mest a je to;-)

nejsem delnik jsem vojak tak si nemyslete ze hajim sam sebe;-)
 

DeletedUser

Guest
Můj názor na duelování dělníků je takový, že ANO duelovat dělníky, sou stejní jako my... DUELOVAT!
 

DeletedUser

Guest
Nevidím důvod proč dělníky vynechávat. Jenom bych zavedl stejné pravidlo co mají bitvy. Pokud někdo staví nelze jej duelovat a je jedno jakého je charakteru.
 

DeletedUser

Guest
Pokud někdo staví nelze jej duelovat a je jedno jakého je charakteru.
Pokud někdo pracuje, nelze ho duelovat.
Pokud někdo nemá zbraň, nelze ho duelovat.
Pokud někdo někam cestuje , nelze ho duelovat.
Pokud má někdo víc bodů v neduelovích, nelze ho duelovat.
Pokud má někdo avatar s úsměvem , nelze ho duelovat.

no muj nazor je takovy ze pokud vznika novy server a jede se vsechno od zacatku.. tak by se na delniky utocit nemelo at postavi co nejvice mest a pevnosti at je v budoucnosti co delat... kvuli castym utokum na delniky.. to nekteri delnici vzdaji rozpadne se jim mesto a tak dale a tak dale )
Nic nechápeš.
 
Nahoru