• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502
Tady nejde o žádný vymlouvání ale o to, že duelování je v této hře naprosto špatně vyřešené, nejde vůbec o žádný poměření sil, jde jen o to kdo si dá do duelových schopností body může otravovat a znepříjemňovat život těm co body v těchto schopnostech nemají, nic víc v tom není, výhra v takových případech je na 100% jistá, duelová úroveń toto sice řeší ale nedostatečně, stejně jako imunita 48 hodin je směšně krátká, a těch co duelují pro méně než 15 zkušeností s nulovým výdělkem se najde obrovské množství :)
Furt čekám že v duelech přijde nějaká zásadní změna ale změny co proběhly jsou pouze kosmetické.
Každopádně duel zřejmě k této hře v současné podobě asi patří a já to beru jako nutné zlo :)

Duelování je řešené velice normálně, odpovídá tomu kdo si jak schopnosti rozdělí. Stejně tak když si hráč přes bitvy rozdělí své body do zdraví a má 6000 životů. Anebo to někdo má zase v nějaké jiné jedné schopnosti a nalézá předměty. Já orpoti tomu nezvítězím ani nenajdu, a taky jim to nevyčítám.Já nevím proč by měl být někdo vyčleněn v duelech, jen proto že je v nich slabý. Takový hráči mají zase svoje odvětví, tam já se nechytnu vůbec. Samozřejmě že to není měření sil, když žádné potřebné schopnosti nemáte. Hra se nedá separovat na jednotlivé odvětví, to by pak mohlo rovnou být několik her.
 

DeletedUser

Guest
Sám jsem dělník a říkám určitě řezat:-) Ve válce je dovolené vše ať už to člověk dělá kvůli sabotáži či xp, tak hurá do toho.
Jen si myslím, že by mělo být zrušeno duelování s 0% motivací (člověk by měl dostat asi jako s 10%) a zavedené nějaké minimální xp ať prostě tomu otravovači časem vyroste duelovka a nedá se to dělat do nekonečna:-)
 
duelovka ja nahodou podle me vyresena velmi dobre ... kromne nejakych pocatecnich potycek pri spusteni sveta (kdy se stejne nejde moc dobre uspat), ses omezen na podobne sikovne/aktivni hrace a neduelujici hraci maji po chvili temer dokonaly klid a naopak duelujici hraci se mlati mezi sebou (ano neni to stoprocetni...)
 

DeletedUser

Guest
Právě duelovka tě docela dost ochrání a vyrovná to. Problémem (nijak drastickým) je, když člověk dueluje záměrně tak, aby mu nerostla.
Proto jsem měl na mysli nějaké minimální zkušáky, ať vždy duelovka roste (sic velmi pomalu:-) )
 
ale pokud nemas moznost ziskat nejake expy, tak nemuzes duel provest, ne ? Nebo ti jde o duely s nulovou motivaci (kolik to provadi lidi) ?
 

DeletedUser

Guest
:zásek: no lenže ani duelant nemá extra výhody v dueloch a vojak to isté je to takmer nič
 
Duelovka by měla bý jen na určování expů. Žádné omezení mezi hráči na výzvu by být nemělo. Každý je hráč jako jiný, z dění ve hře přece není možné možné některé hráče vyjímat.
 
to chceš říct ať si level 100 útočí na levly 50 ?

No to zrovna být nemusí, ale je blbost nacpat si svoje body do jedné schopnosti a zaměřit tak svoji postavu jednostraně a myslet si že jsem z obliga. To je pak jasné že v jedné oblasti hry budu úplný mimoň. Při jiných hrách se tě nikdo neptá jestli jsi slabý či silný, sejme tě a hotovo. A tady se hráči budou myslet že jsou z duelů vyřazeni a nedotknutelní, jelikož on má všechno v životech atd.

Mě taky v různých hrách nebudou šetřit jen proto, že jsem chabý hráč anebo začnu na servru později, semelou a neptají se mě že jsem malý level že nemám čím se bránit. A tam bývá vyložený konec = smáznutí postavy nadobro, žádné ciráty.

Anebo když si se svojím městem postavím pevnost a jiní hráči mě o ni vyzvou v boji. Tak co jim pak při bitvě řeknu? Že jsem slabý a že nemám schopnosti že je nás málo, at jdou jinam?! Neboudou se mě ptát ani omylem, a mohou být dvakrát větší level než mám já a rozstřílejí mě jak hejno králíků.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
OK. Sem lvl 83 a půjdu se vyřídt na lvly 1 a ty přestanou hrát, prpotože je to nebdue bavit
 

DeletedUser

Guest
Právě duelovka tě docela dost ochrání a vyrovná to. Problémem (nijak drastickým) je, když člověk dueluje záměrně tak, aby mu nerostla.
Proto jsem měl na mysli nějaké minimální zkušáky, ať vždy duelovka roste (sic velmi pomalu:-) )

Pokud chceš vynulovat motivaci prostřednictvím NPC duelů, stojí to hodně energie a někdy i život , takže kvuli jednomu duelu se to nevyplatí.
A pokud tak intenzivně dueluješ , aby jsi udržel motivaci dole, produeluješ celou energii a normální hráči mají možnost ti utéct nahoru, protože skoro neexpíš.
Pokud ale dueluješ takhle intenzivně, nezajímá tě jeden hráč, zkoušíš pořád další a další a cestuješ po celé mapě, hledáš peníze a konflikt. Takže takový hráč neni problém, přijde jednou za měsíc.
 
bylo by to dobrý :D ale je to celkem nemožný :D

By si na sebe naplácal nějaké marmelády ohákul se a bylo by to...


OK. Sem lvl 83 a půjdu se vyřídt na lvly 1 a ty přestanou hrát, prpotože je to nebdue bavit

Ještě bych rád dodal, že nepotřebuju abych měl přístup k duelování hráčů na prvním levlu. Toto je zbytečně extrémní a zavádějící příklad. Mě by stačilo abych, mohl normálně duelovat hráče na stejné úrovni jakou mám já sám, (ti jsou snad pro duel způsobilí) a to při rozdílné dú nejde.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser10410

Guest
Duelovka by měla bý jen na určování expů. Žádné omezení mezi hráči na výzvu by být nemělo...
Pokud by zde nebylo žádné omezení tak s touto hrou hned končím :)
V tom je právě rozdíl oproti jiným podobným hrám že je zde omezeno (dle mého názoru málo) jen tak pro srandu nebo pro posílení svého ega stále dokola napadat hráče kteří májí jiné zaměření a cíle ve hře nežli dokazovat sám sobě jaký jsem hrdina, ti co si toto potřebují dokazovat ať se řežou mezi sebou :) V tom je tato hra od jiných her jiná a proto mě taky tato hra baví, že zde nehrozí to, že po roce hraní se ráno probudíte a zjistíte že neexistujete jako například v DK a podobně :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3069

Guest
Já jsem dělníky nikdy bezdůvodně nedueloval, pokud ovšem neměli medaili "Bojechtivý". A že má zbraň? Proč by mít neměl. Né každý se postaví jen sobě rovným a pokud by neměl zbraň, šli by po něm někteří každou hodinu, s tou zbraní si tolik už třeba netroufnou.
 
Nevím co všichni máte proti tankům.Když dáte všechno do zdraví,budete mít sice hoodně HP,ale nebudete moc dělat většinu prací a tím pádem nesplníte spoustu úkolů.Hra je prostě o tom,co obětujete a co naopak získáte.

Dovolím si citovat příspěvek z jiného tematu, tohoto hráče vystihl to celkem přesně. Každé zaměření má svoje výhody i nevýhody. Jenže vy se chcete těch svojich nevýhod akorát střepat. Rádi by jste hráli několil separovaných her vedle sebe. Tady nehrozí že by jste ráno přišli a postava by byla fuč, vám vadí i to že vás někdo zdueluje a pak máte dva dny mdlob, pro mnoho dva dny klidu. Já jako duelant nepostavím pevnost ani město, nanajdu předměty, neobstojím v boji ani v úkolech. A vy mi ještě chcete zúžit výběr hráčů do duelu? To je jako bych vám zakazoval dělat některé práce anebo vybíral o kterou pevnost smíte vést bitvu...
 
Toť otázka, duelovat nebo neduelovat, jako mince má dvě strany, tak i tento problém má dvě strany:

mcbracey má recht (omlouvám se, pokud jsem blbě napsal nick) duelovat dělníka když je v městě proč ne, pokud jsou za něj expy, tak asi nevidím důvod to nedělat, znám dělníky, kteří se umistují hodně vysoko v duelech

na druhou stranu z pohledu duelanta je to dost podúroven jít na dělníka, kterej staví, pravdou je že dělníci co staví a neduelují obvykle mývají dost malou duelovku a nemá je cenu duelovat, ale zpět k věci, pokud kterýkoliv charakter je zaměřen jinak než na duely a duelují ho hráči, vypovídá to spíše o jejich kvalitách, které zjevně nebudou velké, když si netroufne na hráče, který také dueluje, v tomto bodě si to zase pro změnu duelanti moc zjednodušují

příklad, když mám postavu na duely na svém světě, tak na mě nejde jedinej duel za den, ale když to přehodím na práce questy nebo pevnosti, tak po týdnu 14 dnech začnou chodit první troufalci, postavu na duely nemám, expů je za mě dost, proč né že, počítám s tím, ale je tu stále to ale, kde je čest duelanta?? asi už se na to dávno nehraje, ale vemte si příklad, elitní boxer vs 70. letej děda - co si o tom myslíte, že ten boxer je trapák, když jde na toho dědu co, tak asi podobný to je s těma duelama, na tank chodí kde jakej trouba, co toho moc neumí, ale duelant pořádnej dueluje pouze duelanty a to mi přijde i mnohem větší zábava když porázíte dobrýho hráče ve formě, než když porazíte bývalýho duelanta co má třeba 300 ve skrývání :68:
 

DeletedUser

Guest
pokud má dělník v ruce zbran jdu na něj bez okolků.

když chce být stavitel at chodí neozbrojen, jinak se chce duelovat ,to je snad jasné
 

DeletedUser

Guest
když má v ruce dobrou chladnou zbraň tak jo ale jinak je to srabárna
 
Nahoru