• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
ja jsem duelant a myslím si že utočit na dělníky je až srabstvý ,protože se zaměřujou na stavbu a praci oproti vojakum a duelantu kteří se zaměřujou na bitvy a duely
 

DeletedUser9990

Guest
Jedu si jednou takhle krajinou a co nevidím?Dělník!Tasím zbraň a hrdinsky útočím,dělník vyjekne a klesá smrtelně zraněn k zemi.
V tom vidím,že můj osválený oslík začně nervózně-výhružně odfrkovat,jako zkušený dezertér tuším,že se něco děje.Také,že ANO! I já již slyším dusot koňských kopyt a dokonce už vidím zvířený prach prérie.Popravčí četa mstitelů!Svírám zlatou šavličku ve své paži a vyrážím vstříc prvnímu z nich,během chvíle padá se smrtelnou křečí ze svého bujného oře,poté druhý,třetí.Já i můj věrný oslík jsme vyčerpáni,ale spokojeni.V tom se znenadála přiřítí ještě jeden zapomenutý mstitel/desperát,já mobilizuji poslední síly a zasazuji mu smrtící ránu mezi oky!
Nyní už na pokraji smrti se s oslíkem vydáváme vstříc nejbližšímu zapadlému městečku,kde načerpáme nové síly do dalšího dobrodružství.
 

DeletedUser

Guest
Kdysi dávno jsem hrál na s7 vojáka přes taktiku. Moje strategie byla napadnout dělníky ve městě, abych vyprovokoval k odvetnému úderu duelanty a vojáky.... Fungovalo to více než dobře :)
 

DeletedUser

Guest
charakter si vybrali sami nikdo je do toho nenutil takže nevidím důvod proč bych je neměl duelovat
.
jednou sem zdueloval dělníka co měl zlatou šavli, duelovku +17 a věci na duel(drahý žaket, apod.)...já měl lvl 42 a duelovku 79...vyhrál jsem a on mi napsal že jsem lama když dueluju dělníky...tak jsem se mu vysmál, uspal ho a odepsal mu ať to bere z té lepší stránky, že bude mít 2 dny klid
 
Mě by zajímalo, jak by dopadla situace, kdybych vlez do bitvy neozbrojený, tvrdil bych že jsem dělník a nemám na bitvu schopnosti ani hadry. Jestli by na to někdo bral zřetel.
 

DeletedUser

Guest
já dělníky dueluju a nejradši ty, ca mají v profilu, že dělníky dueluje jen zbabělěc atd., mohli si vybrat jiný charakter, ale jednou se mi stalo, že dělník měl v profilu ať ho klidně někdo sejme, že prachy nenosí, tak jsem šel do něj, a po duelu jsem zjistil, že je 4. v reflexech, samozhřejmě jsem střelňák:)
 

DeletedUser13667

Guest
Jsou dělníci o kterých se ví že mají vše ve stavět, ty bych nedueloval (ono i příjde po chvilce serveru, že za tyto dělníky máte málo zkušeností). Ale jakmile má dělník body jinde než ve stavět, tak nevidím důvod proč je neudelovat (btw. Sám jsem dělník)
 
Já v tom nevidím problém (když to teda není čistě stavitel) každej si mohl vybrat charakter jak chtěl a navíc je zpousta dělníků kteří duelovat umí ale jenom se schovávají za svůj charakter
 

DeletedUser

Guest
proč by se dělníci enduelovaly když hrač jako hrač toby nebilo fer
 

DeletedUser8870

Guest
Dal jsem volbu "jiné" abych měl důvod na post.

Podle mně to není otázka charakteru, ale prostě rozdělení schopností. Někdo má charakter dělník a je zaměřený třeba na duelanty, někdo je zase dobrodruh a je zaměřený na stavbu.
Prvně si uvědomte kdo vlastně dělník pro vás je. Je to ten co má obrázek charakteru v profilu či ten co se na to zaměřuje schopnostmi (např. i duelant jako charakter).

Tedy kdyby se dal v potaz nějaký ten zákaz na duelování zdůrazňuji CHARAKTERU "Dělní" tak to by byla tedy (promiňte mi ten výraz) pěkná hovadina. ;)
 
Oni už se dávno nevymlouvají jenom dělníci. Dnes vám každý druhý řekne, ať jdete duelovat kohosi jiného protože; hledá předměty, hledá klíč, plní úkoly, chodí do bitev.
 

DeletedUser10410

Guest
Tady nejde o žádný vymlouvání ale o to, že duelování je v této hře naprosto špatně vyřešené, nejde vůbec o žádný poměření sil, jde jen o to kdo si dá do duelových schopností body může otravovat a znepříjemňovat život těm co body v těchto schopnostech nemají, nic víc v tom není, výhra v takových případech je na 100% jistá, duelová úroveń toto sice řeší ale nedostatečně, stejně jako imunita 48 hodin je směšně krátká, a těch co duelují pro méně než 15 zkušeností s nulovým výdělkem se najde obrovské množství :)
Furt čekám že v duelech přijde nějaká zásadní změna ale změny co proběhly jsou pouze kosmetické.
Každopádně duel zřejmě k této hře v současné podobě asi patří a já to beru jako nutné zlo :)
 

DeletedUser

Guest
Mě zase jako pro duelující postavu připadá 48 moc dlouho. Se uspíš a co pak?
 

DeletedUser

Guest
Ty to totiž chápeš naprosto špatně, těch 48 hodin neni imunita, ale trest za prohru a pro duelistu je dlouhej dost, dva dny nudy. Body si taky nemůžeš rozdělit jen tak do duelovejch, přesnost a úhyb Ti totiž nenese krom duelu nic a mít tam 100 bodů je slušná daň za výhru. U odporu nevím, nikdy jsem tak nehrál, ale ty práce tam taky dřív za moc nestáli, nevím jak teď z těmi novími...
A duelovka je sakra omezení. Když dueluješ za expy, vyroste ti tak rychle , že si za chvilku neškrtneš a ještě si na tobě budou expit ostatní, i silnější hráči, co mají rozdanách třeba o 30 atributů a 90 schopností víc. A duelista , co se dostane ke konci hry už má jen samé duelově schopné cíle.
Je vidět že jsi nikdy nehrál duelový charakter :-)
 
Nahoru