• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
Já myslim, že by se měly dodržovat určité zásady fairplay, ale stavitele nechť si chrání město,jestli se o něj nedokáži postarat tak at jde jinam... Já dělníku dueluju jen když sabotuju, nebo mi přijdou dost silní, třeba 50lvl(Ja mam 31).
 

DeletedUser

Guest
No ja som stavbár (ako to už je vidieť na mojom mene lol ) na každom svete akom hrajem na CZ TW tak ti to poviem takto.
Každý kto chce byť stavbár vie do čoho ide, že ho budú duelanti napádať pretože budú vedieť, že je ľahký cieľ má pri sebe vždy dosť peňazí (ak ich nemá v banke). Takže ja som to vyriešil takto, duelantov si nevšímam nech si ma napádajú peniaze mám aj tak v banke takže ma to netrápi lol
 

DeletedUser8870

Guest
No ja som stavbár (ako to už je vidieť na mojom mene lol ) na každom svete akom hrajem na CZ TW tak ti to poviem takto.
Každý kto chce byť stavbár vie do čoho ide, že ho budú duelanti napádať pretože budú vedieť, že je ľahký cieľ má pri sebe vždy dosť peňazí (ak ich nemá v banke). Takže ja som to vyriešil takto, duelantov si nevšímam nech si ma napádajú peniaze mám aj tak v banke takže ma to netrápi lol

K tomu máš podíl na jejich ranku, no není to skvělé? :D Ehm souhlas nevšímat si a hrát dále. *1*
 

DeletedUser

Guest
K tomu máš podíl na jejich ranku, no není to skvělé? :D Ehm souhlas nevšímat si a hrát dále. *1*

Presne! Moja reč nech si ma duelujú stavbárov napádajú len tí ktorí by chceli byť silnejšími ale nemajú na to aby zduelovali nejakého duelanta im rovného ale stavbára ktorý nedáva žiadne schopnosti do duelovanie ale do stavania no čo už to sú tí naši "Hrdinovia" alebo lepšie povedané "Naši silní páni duelanti" *13*
 

DeletedUser8870

Guest
Presne! Moja reč nech si ma duelujú stavbárov napádajú len tí ktorí by chceli byť silnejšími ale nemajú na to aby zduelovali nejakého duelanta im rovného ale stavbára ktorý nedáva žiadne schopnosti do duelovanie ale do stavania no čo už to sú tí naši "Hrdinovia" alebo lepšie povedané "Naši silní páni duelanti" *13*

Ber to tak, hra je hra a je to každého věc.. Prostě jeho volba je to či to takže buď má vyhráno nebo prostě smůlu. *5*
 

DeletedUser

Guest
většinou se to dá přežít, dost patová je ale podle mě situace, kdy někdo někomu zdueluje dělníky a postižené město jde nesmyslně místo daných duelantů mlátit dělníky protivníka... což se vrátí zpátky v duelech na dělníky, takže tudy cesta schůdná pro stavitele nevede, vzpomeňte si na to, duelanti, aby pak vaši dělníci nenaříkali (pokud tedy nemáte top duelanty, kteří jsou schopní všechny odradit)

pro mě byla dost frustrující situace, kdy jsem začala za dělníka-stavitele s tím, že později všem hrdinům duely vrátím i s úroky - a ejhle, po 6 týdnech stavění jsem se přeházela do duelů a zjistila, že ani není komu co vracet: duel jsem mohla vrátit jedinému hráči ze zhruba 15 (a to jsem za stavitele hrála jen těch 6 týdnů), ostatní byli trvale mimo město, v blokaci, zrušili účet (případně zrušili účet a začali znova, takže měli příliš nízkou úroveň, abych je mohla duelovat) nebo pro jistotu přešli do stejné ali jako já

na s7 mě kdysi dostali také duelanti (a že jich bylo více), kteří mě jako čistého stavitele (a naprostou lamu k mé smůle, dnes bych to zvládla mnohem lépe) duelovali i vícekrát denně (můj průměr byl v prvních měsících 7 duelů denně včetně dní, kdy jsem byla v koma a mimo město), a když jsem si později pořídila Hernanda a začala jim duely vracet, začali mi psát nechutné dopisy, že jsem srab a ať si najdu rovnocenného soupeře (že by si nevšimli, že mě jako soupeře označili oni sami?)
 

DeletedUser

Guest
Ber to tak, hra je hra a je to každého věc.. Prostě jeho volba je to či to takže buď má vyhráno nebo prostě smůlu. *5*

Presne s tým môžem len súhlasiť je to svätá pravda je to len hra a je každého voľba akú bude mať postavu či už stavbára, duelanta, pevnostného tanka...
 

DeletedUser8870

Guest
většinou se to dá přežít, dost patová je ale podle mě situace, kdy někdo někomu zdueluje dělníky a postižené město jde nesmyslně místo daných duelantů mlátit dělníky protivníka... což se vrátí zpátky v duelech na dělníky, takže tudy cesta schůdná pro stavitele nevede, vzpomeňte si na to, duelanti, aby pak vaši dělníci nenaříkali (pokud tedy nemáte top duelanty, kteří jsou schopní všechny odradit)

pro mě byla dost frustrující situace, kdy jsem začala za dělníka-stavitele s tím, že později všem hrdinům duely vrátím i s úroky - a ejhle, po 6 týdnech stavění jsem se přeházela do duelů a zjistila, že ani není komu co vracet: duel jsem mohla vrátit jedinému hráči ze zhruba 15 (a to jsem za stavitele hrála jen těch 6 týdnů), ostatní byli trvale mimo město, v blokaci, zrušili účet (případně zrušili účet a začali znova, takže měli příliš nízkou úroveň, abych je mohla duelovat) nebo pro jistotu přešli do stejné ali jako já

na s7 mě kdysi dostali také duelanti (a že jich bylo více), kteří mě jako čistého stavitele (a naprostou lamu k mé smůle, dnes bych to zvládla mnohem lépe) duelovali i vícekrát denně (můj průměr byl v prvních měsících 7 duelů denně včetně dní, kdy jsem byla v koma a mimo město), a když jsem si později pořídila Hernanda a začala jim duely vracet, začali mi psát nechutné dopisy, že jsem srab a ať si najdu rovnocenného soupeře (že by si nevšimli, že mě jako soupeře označili oni sami?)

Parádně napsané, já vidím i jako další východisko, že je poměrně šance, že na jiném světě kde ty si třeba voják či duelant no prostě kde máš schopnosti pro duelanta tak mají ostatní hráči, kteří tě prudí třeba na 9 tak na arizone jim znepříjemníš hru zase ty, protože mají na dělníka schopnosti. :) Prostě takoví koloběh této hry a nikdy se nezastaví NIKDY :angel:...
 

DeletedUser

Guest
No toto je otázka ktorú si asi každý aktívni hráč aspoň raz za ten čas čo hrá TW položil a môj názor znie takto, každý si mohol na začiatku vybrať čo bude chcieť v priebehu hry robiť tak nevidím dôvod prečo by sa nemal Pracovník duelovať, veď predsa je veľa pracovníkov ktorý sú duelanti, je to presne to isté ako keby sa povedalo veď ja som predsa Dobrodruh a chcem plniť úlohy prosím neduelujte ma. Takže neviem prečo by mal byť Pracovník výnimka :klubun::hoj:
 

DeletedUser

Guest
Já osobně stavitele nedueluji...protože na starých světech žádní nejsou :-)
Ale kdyby byli..tak je nechám bez povšimnutí...
Nicméně stavitel...pokud má v ruce např. Zlaou šavli - zpoustu stavitelů a má všechny věci na stvění apod..ale zbraň má tuto...tak dokáží pěkně namést i duelantovi.... mají velkou sílu úderu a většinou i houževnatost a zdraví nejsou k zahození....
TAKŽE JSEM HLASOVAL PRO ANO...každý se rozhodl čím bude a než se rozhodl..musel si promyslet..co to bude mít za důsledky....
Ještě poznámka... s novým duelovým systémem - DUELY - > HRÁČI... mnoho hráčů co dueluju vůbec nekliká na hráče..prostě dueluje jak má seznam.....
 

DeletedUser

Guest
Mne osobne nepríde nijak zvlášť nemorálne duelovať stavbára, pokiaľ má v ruke zbraň. Takže jednoznačne ÁNO.
 

DeletedUser

Guest
můj názor na duelování dělníku je jednoznačně , ne ( jsem duelant)

a skusím vám vysvětlit proč dělníki neduelovat

co se tíče duelanta, pokud je zaměřen jen na duely tak mu vlastně hra nic jinýho než duely nenabízí
Pro to by měl mýt na jednu stranu právo duelovat koho chce protože duel je to jediný co vlastně může dělat .


na druhou stranu dělníkův hlavní účel je stavět města což je velmy nesobecké . A za odměnu má jen stálí nájezdy duelantů .

takže lisi duelovat dělníki záleží hlavně na charakteru hráče ( nemyslím herního charakteru) . všichni víme že neduelovat dělníki je takové nepsané pravidlo a spousta dobrých duelantů ho dodržuje a co jsem viděl tak čestní duelanti jsou i mnohem lepší než ty ostatní chudinki

takže záleží na kvalitě hráče lisi je borec a duelovat dělníky nemá zapotřebí , nebo lisi je chudinka
 
1. tohle tema by si snad zaslouzilo Lock, nicmene by jsme byli osizeni o gramatickou virtuozitu uzitele Draxaj, coz by bylo urcite skoda.
2. prvni prispevek tohoto vlakna patri jeste do drevni doby, kdy se o pevnostech snad jeste ani nesuskalo a na vetsine svetu se porad jeste pilne stavelo – tj. ta anketa ma ze soucastneho pohledu znacne zkreslene vstupy
3. na westu je krasne to, ze kazdy si muze delat to, co chce a pred vetsinou kontraakci se jde urcitym zpusobem (a za urcitou cenu) ochranit a neni duvod si to nejak omezovat ...
 

DeletedUser9371

Guest
můj názor na duelování dělníku je jednoznačně , ne ( jsem duelant)

a skusím vám vysvětlit proč dělníki neduelovat

co se tíče duelanta, pokud je zaměřen jen na duely tak mu vlastně hra nic jinýho než duely nenabízí
Pro to by měl mýt na jednu stranu právo duelovat koho chce protože duel je to jediný co vlastně může dělat .


na druhou stranu dělníkův hlavní účel je stavět města což je velmy nesobecké . A za odměnu má jen stálí nájezdy duelantů .

takže lisi duelovat dělníki záleží hlavně na charakteru hráče ( nemyslím herního charakteru) . všichni víme že neduelovat dělníki je takové nepsané pravidlo a spousta dobrých duelantů ho dodržuje a co jsem viděl tak čestní duelanti jsou i mnohem lepší než ty ostatní chudinki

takže záleží na kvalitě hráče lisi je borec a duelovat dělníky nemá zapotřebí , nebo lisi je chudinka

Nesouhlasím a řeknu jednoduše proč. Zkus třeba na sedmičce duelovat dělníka Bonehada. Zlatá šavle, puška, dobrý duelant. U mě jak má dělník zbraň je prostě duelant.
Kdo je pamětníkem sedmičky v roce 2009 a města třeba SP Tygrokachny a spol, ví o čem mluvím. Založil jsem město a skoro půl roku jsem neudržel USD. SP nás bralo hlava nehlava, dělník nedělník, vidle nebo lopata . Spousty hráčů to v té době odradilo a různě se rozprchli po mapě a nebo úplně.
Jedinou výhodou toho bylo to, že jsem se zařekl, že jim to jednou ve hře vrátím. No a tím mám stále stejného nepřítele ( všechno co má předponu SP ). Je to super těžký soupeř a nuda či ztráta motivace ve hře, jak si tady spousty hráčů stežuje tedy s nimi určitě nehrozí.
Takže dělník se zbraní je u mě potencionální Bonehad a spol. :bey:
 

DeletedUser

Guest
no ono hlavně záleží na duelové úrovni . Pokud má dělník VÝRAZNĚ vižší duelovou úroven než normalní tak tě nikdo nemá právo zato soudit když ho napadneš . ale to že má zbran neznamená že je duelant , spousta zbraní přidává i schopnosti a nebo je maj právě proto aby se těm útočníkum ubránili . Proto že s páčidlem se asi těžko ubráníš . nemyslíš ?

nevím přesně lisi to byl svět 7 nebo 6 ale aliance SP není tak špatná . To že si stratil město mě mrzí. ale někdy se prostě neaké město utrhne zvlášt ve válce.
 

DeletedUser9371

Guest
Já to asi napsal špatně, nepřišel jsem o město. To jsem dostavěl a jsem v něm stále a nikam se nehnu. Bylo to myšleno tak, že nás mlátili pistolemi a šavlemi v začátcích tak, že nebylo možné stavět, nebylo za co :):):)
No a tím právně vznikla ta dlouhodobá " řežba ". Je to super soupeř a proto hraji proti nim. Není umění se připojit k vyhrávajícím na mapě a lepším, ale k těm prohrávajícím, zvednout tam náladu a třeba se dočkat kýžených úspěchů :)
img.php
 

DeletedUser

Guest
stím plně souhlasím :) není větší hec k výhře než být na straně slapčích ( nemyslím tím že je vaše aliance slabá právě o to je ve vás větší síla když dete proti početnějším )
 

DeletedUser

Guest
Krosna me neustale prekvapuje svou rozumnosti ! Jsem rad ze ma na hru stejny pohled jako ja a patri mezi lidi s kteryma se da v klidu pokecatt at jsou na jake strane chteji ...
krosno ... kez by bylo takovych lidi vice ... hlavne na s1 ... tam je to na noze a az nepratelske a sproste :( je to svet ktery mam v planu asi ukoncit ... lidi tam nevedi co je slusnost ... skoda ...
 

DeletedUser9371

Guest
No hlavně chlape neutíkej ze sedmičky. S kým bych se tam řezal ? lol

img.php
 
Nahoru