• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
Lovec Démonů

Lovec Démonů -Já jdu za hráčem klidně i 3 h a nevadí mi to a nevím jestli bys mě zdueloval kdybys přišel.Musíš zapracovat o 18 úrovný.Nevím jestli zítra budu už dál :D.Možná přijdu Asgarde :D
 

DeletedUser

Guest
Luigi.cz - jo mám a pošlu tě do mdlob za stavitele

Tak jakej je je ten důvod? Že všechno dáváme do stavby? Ale kvůli tomu máme docela vysokou sílu úderu, houževnatost a zdraví...Taky máme dost dobrý práce, z toho je dost peněz a tudíš skvělý oblečení a zbraně.
Mimoto dělník taky musí mít nějaký nevýhody...

Jinak ke mě klidně přiďte, jsem zvyklej.(Hraju na světech 2(Roztoky, 54lvl), 3(Box town charming, 54lvl), 4(Leaving Springfield, 47lvl), 6(Roztoky, 39lvl)) Tak jestli máte odpovídající úroveň...
 

DeletedUser3698

Guest
Porad tady melete o stavitelich, ale co treba hrac, ktery dava vsechny schopnosti do vytrvalosti, houzevnatosti, sili uderu, jizdy na koni, reflexu, skryvat se, plavani, strileni, nastrahy pasti, oprav, manualni zrucnosti, vystupovani, obchodovani, zachazeni se zviraty nebo do vest. Na ty se taky nemuze utocit?
 

DeletedUser

Guest
ja si myslim ze tahle diskuze je bezpredmetna a ze to hlavne nikam nevede....

To máš pravdu, protože objahoba dělníků za neútočení je slabá ... A jen tak hypoteticky - co když si dělník dá taky pár bodů do přesnosti a vzhledem k vyšší houževnatosti a síly úderu a poměrně dobrým charakterovým zbraním vyzve sobě rovného - tedy taky dělníka? To už vám přijde fér? Dělník vs dělník hm? :sugar sugar: Vždyť když na něho zaútočí nějaký voják nebo duelant, má možnost se jít podívat do jeho města a smést mu jeho dělníky nebo snad ne ? :evil:
 

DeletedUser

Guest
Já dueluji dle zkušeností.Nekoukám na charakter.Pokud mi ten hráč stojí za to ho napadnout (tedy pokud se zkušenosti vyrovnají 1 hodině mojí prací na zkušenosti) ,tak ho napadnu.

Skor každý kdo začíná ze začátku napadne nějakého stavitele.A proč taky ne,když jsou za něho takové expy a má i hodně pěnez u sebe.Postupem duelové úrovně ti už za to stavitelé nestojí a vykašleš se na ně :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud budu reagovat na titulek, tak duelovat dělníky - ne. Já na ně neútočím, většinou je všude hodně jiných charakterů, na které lze útočit. Ale je fakt, že je to hra a každý si to zdůvodní jinak. Já to beru tak, že pracanti odedřou za nás stavbu hotelů, bank, obchodů a to málo, co pro ně můžu udělat je, neútočit na ně :).
 

DeletedUser

Guest
Mno nevidim důvod proč je striktně nikdy neduelovat. Když jde člověk ,ale do vojáka nebo duelanta je to víc adrenalin :)

btw ... tak to prostě chodí ve všech RPG hrách, které obsahují různá povolání. Některá povolání sou PvP a některá pro dobro komunity. Je třeba se holt protlačit do dobrého města. Ten kdo víc maká je po zásluze odměněn.
 

DeletedUser

Guest
Přeně, dueluju všechny, ale dělníci stejně většinou myj malou duelovou úroveň, takže malo exp. Každý svého štěstí strůjcem...
 

DeletedUser

Guest
Moj nazor je nie, sam hram na 1 serveri na SK WEST za stavitela a poviem vam je to zle. Stale sa najde nejaky zakomplexovany duelant co po mne ide aj ked nedostane skusenosti ani prachy ide lebo chce mat 100% istotu vyhrat duel lebo sa mu nedari = lama je! Este ma nenapadol ani 1 vojak zato duelantov mam za den 1-2 niekedy ziadneho stretol som aj dobrodruhov par krat ma napadol aj stavitel :) ale to na SVK serveri. JA som tu dueloval stavebnika len 1x a to preto lebo clen ich mesta napadol nasho tak nech vie ako to je
 

DeletedUser

Guest
Moj nazor je nie, sam hram na 1 serveri na SK WEST za stavitela a poviem vam je to zle. Stale sa najde nejaky zakomplexovany duelant co po mne ide aj ked nedostane skusenosti ani prachy ide lebo chce mat 100% istotu vyhrat duel lebo sa mu nedari = lama je! Este ma nenapadol ani 1 vojak zato duelantov mam za den 1-2 niekedy ziadneho stretol som aj dobrodruhov par krat ma napadol aj stavitel :) ale to na SVK serveri. JA som tu dueloval stavebnika len 1x a to preto lebo clen ich mesta napadol nasho tak nech vie ako to je

To se mi taky občas stane. Třeba příde nějakej duelant, vyhraje, ale nedostane žádný peníze a něco málo zkušeností, ale za hodinu zase a zase. Celkem 4krát. Naštěstí mám velkej život...
Ale tohle je nevýhoda slabšího, ne nevýhoda stavitelů. To samý se může stát duelantovi nebo vojákovi...
 

DeletedUser

Guest
Nieje to nevyhoda slabsich kedze moj stavitel je 18lvl a ten duelant bol 12lvl s duelovkou 17lvl. Ty si to nepochopil, tym som chcel dat najaovo ZE NEDUELUJTE STAVITELOV!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
ja sem na s1 stavitel a nic proti kdyz te nekdo obcas navstivi a i kdyz me uspi tak mam aspon dva dny klid. Ale vadi mi duelanti co tam chodi den co den jen proto ze vi ze jim nejak neublizim seberou mi 3/4 zivotu dostanou 40exp 0 penez a tak to delaji kazdy den to sou u me sraby
 

DeletedUser

Guest
a to sami plati i na ty co jdou do mesta tam vymlati jen stavitele a duelantu a vojaku se ani nedotknou to zazivam na s6 jako vojak na stavitele jdou stale nejake utoky a na me a ostatni duelanty z mesta nic
 

DeletedUser

Guest
a to sami plati i na ty co jdou do mesta tam vymlati jen stavitele a duelantu a vojaku se ani nedotknou to zazivam na s6 jako vojak na stavitele jdou stale nejake utoky a na me a ostatni duelanty z mesta nic

Ano, tohle je špatně.
Měli by útočit hlavně na sobě rovné a kdyby takového nenašli a netroufnou si na silnějšího, ať si klidně útočej na slabší, ale zátahy na stavitele jsou srabárna(jak už jsi psal...)
 

DeletedUser

Guest
Ano, tohle je špatně.
Měli by útočit hlavně na sobě rovné a kdyby takového nenašli a netroufnou si na silnějšího, ať si klidně útočej na slabší, ale zátahy na stavitele jsou srabárna(jak už jsi psal...)

to není srabárna,to je taktika.Vybrali si to maj to mít.A v síle kam si dávaj všechny body maj houževnatost,sílu úderu a zdraví.Já útočím na všechny(těd zrovna na pětce dělám zátahy na jednoho borca od 6 lvlů silnejšího :a je to duelant :D)Útokům na stavitele ano ,ale né že na ně budu útočit každou hodinu(to by už srabárna byla) ale třeba jen jednou za čas.........
 

DeletedUser

Guest
Dueluji všechny hráče co mi daj víc jak 100 expů :D taky to někdy pěkně bolí.. :-))
 

DeletedUser

Guest
Srabácká taktika...Prostě útočte bez ohledu na charakter a pohlaví:evil:(Ale né vždycky je taková možnost, potom se nedá nic dělat...)

já útočím na stavitele aby sem vyporvokoval toho borca o 6 lvlů silnějšího a on šel po mě a já měl větší šanci:D

Edit : porazil sem ho :D
 
Nahoru