• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest

Jak Lizard na S5 :D Ale ten pak říkal, že to neni nejideálnější způsob, že ho napadá ještě lepší, myslím :D Možná by se dalo najít opravdu něco kapánek rychlejšího na XP a peníze, ale nechce se mi to zkoumat.

Jinak máš pravdu, mlátit stavitele dokud je to možný, nikde není psáno, že na stavění potřebuješ vložit do té schopnosti všechny body. Ale pozor, nezapomínejte na to, že dělník na 60tém lvlu v TOP5 stavět je zároveň v TOP síle a má malinkej duelovej. Pár XPičů už přišlo na to, že mi nevadí převléknout se do jiného oblečení, popadnout páčidlo a jít je zmlátit do bezvědomí :smoker:
 

DeletedUser

Guest
o Lizardovi vím, že to tak hraje. možností jak rychle naexpit a vydělat peníze je určitě víc, na s5 jedu spíš na expy, peněz mám sice míň, než by jich mohlo být, ale to bych se musel vzdát duelů a bez duelů je to nuda. i když zatím jsem jen rekreační duelant :)
-.--
 

DeletedUser

Guest
o Lizardovi vím, že to tak hraje. možností jak rychle naexpit a vydělat peníze je určitě víc, na s5 jedu spíš na expy, peněz mám sice míň, než by jich mohlo být, ale to bych se musel vzdát duelů a bez duelů je to nuda. i když zatím jsem jen rekreační duelant :)
-.--

Já tam to o ASM viděl :smoker: Souhlasím... :D
Ještě je možnost to udělat jako b4r4cud4 na S4, kterej si drží velkej lvlovej náskok a v duelech taky není vůbec špatnej (narozdíl od S5ky :crazy:)
 

DeletedUser5767

Guest
za stavbara som hraval na troch svetoch (teraz na dvoch) a duelovanie ludi, ktori sa na duely jednoducho nezameriavaju mi vzdy prislo proti srsti... tu je vsak treba vziat do uvahy viacero veci, to, ze ma hrac char. skupinu pracovnik este nemusi znamenat, ze nedueluje; casto to moze byt aj dobrodruh, ktory nemusi ist cez stavanie, ale napr. ciste cez nastrahu pasci a podobne... takym dobrym meradlom toho, ci je hrac na duely, je najma to, ze je tu pritomna nejaka duelova uroven... ako stavbarovi sa mi raz za cas podarilo vyhrat nejaky ten duel (zatial 3 zo 133) a ziskal som +1 duelovu uroven, avsak ked uz niekto ma +5, je to jasna zaruka toho, ze v dueloch nie je uplne bezbranny
tenhle build (stavitel -> duelant) si chci vyzkoušet na dalším světě, dělat si seznam hajzlíků co mě napadali a pak jim to jednou hezky vrátit, jestli to ovšem do tý doby nezabalej, nebo já jim neuteču o tolik, že je nebudu moc vyzvat..
ja som tak urobil so spominanym tretim charakterom stavitela... je to cesta dost nakladna, ale moralna satisfakcia toho, ze ani jeden clovek, ktory na mna predtym utocil, nezostal bez mojej uspesnej navstevy, je uzasna... sam vsak "neduelantov", cize spominanych stavbarov atd., zo zasady neduelujem a obdarovavam komami tych, co sa o to pokusaju v mojom meste
a to je dalsia vec, dobre mesta si svojich stavbarov chrania a utoky na stavitelov su dovody vacsiny vojen medzi mestami

k tejto teme by bodla anketa, s moznostami napr.
  • orientujem sa na duely a "neduelantov" nesetrim
  • orientujem sa na duely a "neduelantov" nenapadam
  • neorientujem sa na duely a som proti napadaniu "neduelantov"
  • neorientujem sa na duely a s napadanim "neduelantov" suhlasim
 

DeletedUser

Guest
ale moralna satisfakcia toho, ze ani jeden clovek, ktory na mna predtym utocil, nezostal bez mojej uspesnej navstevy, je uzasna...

k tejto teme by bodla anketa, s moznostami napr.
  • orientujem sa na duely a "neduelantov" nesetrim
  • orientujem sa na duely a "neduelantov" nenapadam
  • neorientujem sa na duely a som proti napadaniu "neduelantov"
  • neorientujem sa na duely a s napadanim "neduelantov" suhlasim


to věřím, že to musel být krásnej pocit jim to i s úroky vrátit, už jen tohle je pro mě dost velký lákadlo. prostě to musím vyzkoušet!
mě na jednom světě napadal duelant, jen když sem měl místo zbraně trumpetu, to bylo pokaždý, jinak by si netrouf - od té doby mu dopřávám permanentní mdloby. je to sice hnus, ale kdo seje vítr...

pokud člověk nehraje vyloženě univerzála, stejně se někdy kolem 55-60 levelu dostane do fáze, kdy už pro něj není výhodné soustředit se jen na práce a pokud chce ve hře obstát s duely začít musí. bude mít i výhodu nízké duelovky a spousty lehkých duelů za hodně expů.

s anketou bych souhlasil, ale nezapomínejme, že hráči, kteří nechtějí být duelování mají možnost žít mimo město (kromě stavitelů), ale ti se většinou nechtějí vzdát výhod plynoucích z členství ve městě..

sorry za chyby, už na to nevidim :)
 

DeletedUser

Guest
Já jsem pro duelování stavitelů. Na světě dva jsem dělník a většinou, když mě vyzvou tak vyhraju. :devil:
 

DeletedUser

Guest
Já mám postavu za duelanta a dělníky občas rád dueluju ale jak už tu někdo řekl tak zkušenosti z nich moc nelezou tudíž já jsem raději pro dobrodruhy kteří jsou na dlouhých cestách..

a na S3 jsem dělník a jsem lvl 51 a jsem nejspíš v nějakém okolí kde si na mě nikdo netroufne páč mám dobrou ochranu města.. je to na každým do jakýho de města.. když někdo jde do města kde jsou samí dělníci tak těm asi nikdo nepomůže.. chce to najít dobré město..

Zpátky k věci: jelikož já osobně považuji duelování dělníku jako srabárnu tak je nechávám žít.. takže NE!
 

DeletedUser

Guest
Dueluju jenom lidi se stejnou nebo vyšší duelovou úrovní, dělníky jenom když mě naštvou (čímkoli).
 

DeletedUser

Guest
Jak to říci... Víte co byl Divoký západ? Bylo to divoké, téměř bez zákonů, natož jejich uplatnění, žadné fair play, žádná čest ve stylu rytířů (což je taky blbost, proč se asi říká Temný středověk). Z čehož vyplývá, že pro hrst dolarů zastřelím i babičku zametající na verandě.
 

DeletedUser

Guest
Není blbost duelovat dělníky, když z nich je někdy více zkušeností než z duelantů. Na S4 jsem dobrodruh a nejsem sebevrah, abych útočil silné duelanty.
 

DeletedUser

Guest
Není blbost duelovat dělníky, když z nich je někdy více zkušeností než z duelantů. Na S4 jsem dobrodruh a nejsem sebevrah, abych útočil silné duelanty.

a to je taky jeden z důvodů na světě 1 taky nemám koho napadat protože bud sou o 10 a víc lvlů silnější nebo sopjenci.......
 

DeletedUser

Guest
Já dueluju jenom hráče,kteří mají vyšší duelovou úrověn než já,zdá se mi jako nesmysl zvyšovat si duelovou úroven duely,ze kterých padá 10 zkušeností...
Jinak dělníky bych taky dueloval,dělník nemusí být hned stavitel...
 

DeletedUser

Guest
Já dueluju jenom hráče,kteří mají vyšší duelovou úrověn než já,zdá se mi jako nesmysl zvyšovat si duelovou úroven duely,ze kterých padá 10 zkušeností...
Jinak dělníky bych taky dueloval,dělník nemusí být hned stavitel...

Duel který ti dá deset zkušeností moc duelovou úrovní nehne :D A co máme pak dělat my, topkoví duelanti? Sem TOP2, s TOP1 se neporážíme v útoku a větší duelovou tam už nikdo nemá... :( musíme se pouštět do nesmyslných duelů se slabšími.
 

DeletedUser3698

Guest
To je pravda, byt topkovy duelant je na nic. Neni na koho utocit, kvuli vysoke duel. urovni a kdyz vylezete na 5h z hotelu, hned je na vas 10 utoku a to i nekdo zamereny na obranu jako ja blbe ustava. :) Jsem delnik na S5 (myslim top5 ve stavet) a top2 duelant na S3 a presto, ze me ted nejake individuum obralo o 3k si stojim za nazorem duelovat delniky jako kazdeho jineho. Nejlepe neustale utocit na ty, kteri maji v profilu neco o tom, jaka to je srabarna, kdybych na ne mohl utocit, delal bych to tak dlouho, dokud by radsi nesmazali ucet.
 

DeletedUser

Guest
ja osobne duelujem i stavbarov ale len vtedy ked mi daju dost skusenosti čo samozrejmä znamena že maju vysoku duelovu uroveň a osobne nemam rad stavbarov čo len furt fňukaju že su stavbary aby ich nikto nedueloval
 

DeletedUser

Guest
ja osobne duelujem i stavbarov ale len vtedy ked mi daju dost skusenosti čo samozrejmä znamena že maju vysoku duelovu uroveň a osobne nemam rad stavbarov čo len furt fňukaju že su stavbary aby ich nikto nedueloval

Presne toto aj ja. Keď už na tejto hre sú duely tak by mali byť bez výnimky. Keď sa dueluje tak sa dueluje na hocikoho. Ani ja nemám rád tých stavbárov čo píšu napr. Duelanti ste lamy keď ma duelujete atď.
 

DeletedUser

Guest
Ja tim opovrhuji. Kdyz prijde duelant do mesta, klikne na salon a ze vsech hracu, kteri se mu nabizeji si vybere stavare v pracovnich hadrech, tak je u me srab, co se boji jit do sobe rovneho.
Neni to duel, je to poprava. V TW je dostatek hracu s bojovym zamerenim, tak nehcapu proc duelovat hrace, kteri se naopak snazi pomahat a stavet. Nenapadnul bych stavare, ikdybych vedel ze mi da 1000$.

PS: Vidim rozdil mezi pojmy "stavar" a "delnik"
 

DeletedUser7494

Guest
podle mě se může duelovat koho chceš.

neni snad jedno jestli je to dělník nebo dobrodruch?
 

DeletedUser

Guest
Ja tim opovrhuji. Kdyz prijde duelant do mesta, klikne na salon a ze vsech hracu, kteri se mu nabizeji si vybere stavare v pracovnich hadrech, tak je u me srab, co se boji jit do sobe rovneho.
Neni to duel, je to poprava. V TW je dostatek hracu s bojovym zamerenim, tak nehcapu proc duelovat hrace, kteri se naopak snazi pomahat a stavet. Nenapadnul bych stavare, ikdybych vedel ze mi da 1000$.

PS: Vidim rozdil mezi pojmy "stavar" a "delnik"

a jako co že je to stavař? dobře třebas nemá tak dobré duel shopnosti, ale když jde třebas dobrodruh na stavaře a jsou na stejném lvl a dobrodruh není zaměěřenej na duely tak je to celkem vyrovnaný tedy nevim proč by se do nich nemělo chodit
 
Nahoru