• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.223 je naplánovaná na středu 29. května. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

DUELOVAT DĚLNÍKY - ANO či NE ???

Duelovat dělníky?


  • Celkový počet hlasujících
    502

DeletedUser

Guest
Já jako stavitel si dávám všechny prachy do banky nebo do města. Já nadávám ostatním z toho důvodu,že mě třeba 5x zduelujou a samozřejmě tím mě pošlou do květin. JENŽE: !!!! Většinaa vojáků a duelantů mě dueluje i přesto,že nedostávají žadný prachy. a k tomu ještě mívají i o 10-20 vyšší duelovou úroveň tak nevidím důvod když dostanou 50 zkušeností než kdyby dostali z jiného třeba malinko slabšího duelanta dvakrát víc

podle mě se může duelovat koho chceš.

neni snad jedno jestli je to dělník nebo dobrodruch?

Zajímavé že jsi napsal zrovna dělník nebo dobrodruh. Proč si nenapsal voják nebo duelant.
Vojáci a duelanti mají výhodu na duely. To je to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
len preto že je niekto dobrodruh neznamena to že nieje duelant ja som tiež dobrodruh a som duelant (či dobry to neviem) a je plno ludi čo niesu vojaci a duelanti a dueluju dokonca i delnici
 

DeletedUser

Guest
a jako co že je to stavař? dobře třebas nemá tak dobré duel shopnosti, ale když jde třebas dobrodruh na stavaře a jsou na stejném lvl a dobrodruh není zaměěřenej na duely tak je to celkem vyrovnaný tedy nevim proč by se do nich nemělo chodit

Dobrodruh ma na vyber. Muze z mesta odejit, ma to jako svoji charakterovou vyhodu. Navic ten primer neni vhodny. Kdyz se dobrodruh zameri na nejakou urcitou schopnost, tak to cini kvuli vlastnim zistnym a sobeckym cilum. Stavar to ale dela pro blaho vsech.
 

DeletedUser4582

Guest
Ja osobne neduelujem nikoho :) Ale je pravda, že väčšina útočníkov si ako ciel najčastejšie vyberá stavitela pretože vie, že u ňho je najväčšia šanca na výhru. (napr. ja som na svete 1 a 4, na svete 1 dobrodruh, na svete 4 stavitel, na oboch svetoch som bol asi taký istý čas bez mesta a napriek tomu sa na svete 4 odohralo so mnou viac duelov) Ale útokom na stavitelov sa nebránim, lebo na svete 1 ma vo všetkých dueloch dueloval stavitel...

...štatistiku oboch svetov môžete vidieť v mojom podpise...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nuže dovolím si napsat svůj skromný názor na tuto věc.

Žádná z charakterových skupin nemá v duelu diky schopnosteasem nemá žadné duelové výhody (az na vojaka, kterej je v tomto směru až moc silnej). Kde je psáno že stavař musí mít všechno ve stavění? NIKDE!!! Prostě si to vymyslel jeden hráč a podle něj to všichni hrajou. Sám sem dělníka zkoušel a hrla sem ho po svém sice sem toho tolik nepostavil ale zase na druhou stranu jsem byl schopnej obstát v duelech, protoze jsem myslel dopředu a planoval vyvoj postavi tak aby byla schopna obstat v duelech. A Málo kdo mě dueloval protože většina troubu odtáhla s brekotem domů. A prostě tak to je. Závěr je z toho jediny chces cpát všechno do stavění? Klidně si to tam láduj jak oživot ale pak nesmíš brečet že tě někdo farmí. A nářek že tamten ferda uoci na stavaře je pak dosti neopodstatněnej. Za dalši mate banku penize si tam muže ukládat. A co se týká toho věčného nářku že někdo někoho uvedl do bezvědomí to se toho stane, pokud dávate penize do banky tak se vam nema co stát. 8 hodinek se prospíte, a na dalsich 40 mate veget. s vědomím že vás nikdo nebude moc otravovat. A pokud by vam to vadilo tak jiste ve měste mate kamarady ktery to tomu duelantovi radi vysvetli aby neobtěžoval.

Hawk Domluvil sem
 

DeletedUser

Guest
ja si jako stavitel nestezuju sem v takovym ctverecku na mape kde jsme my a jeste 3 mestecka,a nikdo me nedueluje naposledy me duelovaly na 11lev.:D
 

DeletedUser

Guest
Nuže dovolím si napsat svůj skromný názor na tuto věc.

Žádná z charakterových skupin nemá v duelu diky schopnosteasem nemá žadné duelové výhody (az na vojaka, kterej je v tomto směru až moc silnej). Kde je psáno že stavař musí mít všechno ve stavění? NIKDE!!! Prostě si to vymyslel jeden hráč a podle něj to všichni hrajou. Sám sem dělníka zkoušel a hrla sem ho po svém sice sem toho tolik nepostavil ale zase na druhou stranu jsem byl schopnej obstát v duelech, protoze jsem myslel dopředu a planoval vyvoj postavi tak aby byla schopna obstat v duelech. A Málo kdo mě dueloval protože většina troubu odtáhla s brekotem domů. A prostě tak to je. Závěr je z toho jediny chces cpát všechno do stavění? Klidně si to tam láduj jak oživot ale pak nesmíš brečet že tě někdo farmí. A nářek že tamten ferda uoci na stavaře je pak dosti neopodstatněnej. Za dalši mate banku penize si tam muže ukládat. A co se týká toho věčného nářku že někdo někoho uvedl do bezvědomí to se toho stane, pokud dávate penize do banky tak se vam nema co stát. 8 hodinek se prospíte, a na dalsich 40 mate veget. s vědomím že vás nikdo nebude moc otravovat. A pokud by vam to vadilo tak jiste ve měste mate kamarady ktery to tomu duelantovi radi vysvetli aby neobtěžoval.

Hawk Domluvil sem


Tebe asi nikdo do mdlob nedostal že?? Když Tě někdo zdueluje do mdlob tak Ti zmizí peníze i z banky.
 

DeletedUser

Guest
Určitě to zde bylo. Je to jen vaše volba že si vyberete dělníka se vším všudy ... Takže nevidím důvod proč by vás nemohli duelovat, teda jedině pokud by jste měli o 3 duelovou úroveň menší než onen duelant. Takže si tady nestěžujte že vás duelujou, byla to jen vaše chyba.

PS : Aby si někdo nemyslel i já hraji za stevitele...
 

DeletedUser

Guest
Určitě to zde bylo. Je to jen vaše volba že si vyberete dělníka se vším všudy ... Takže nevidím důvod proč by vás nemohli duelovat, teda jedině pokud by jste měli o 3 duelovou úroveň menší než onen duelant. Takže si tady nestěžujte že vás duelujou, byla to jen vaše chyba.

PS : Aby si někdo nemyslel i já hraji za stevitele...

Souhlasím plně s Ellone
 

DeletedUser

Guest
Taktiež,ma na sk pobavilo toto mal to jeden stavbár v popise.
duelant co ma napadne je riadny srac aby utocil na lovca
Každy Utok na mne duelantem považuju za srabatctvi!!!

natom by nebolo nič extra ale hráč má o 9lvl lepšiu duelovú,čiže je vlastne duelant. :ups ha:
 

DeletedUser

Guest
ano

ano utocim protoze jsou delnici skoro vzdy nejvyssi LVL mesta a sypou se z nich dobry BZ
 

DeletedUser

Guest
Kedže som na tomto svete skryvač tak icg duelovať niekedy budem ved su na tom rovnaka ja tiež budem stavitel a z duelmy musia počítať
 

DeletedUser6804

Guest
Utocit na stavbarov je uplne v pohode mozno zo zaciatku davaju vsetko do stavania ale neskor sa velmi radi a ochotne prerabaju na duelantov a dueluju vsetko hlava nehlava tak nevidim v tom ziaden problem
(Kto dueluje mojich stavitelov tym sa pomstim :loool: )
 

DeletedUser

Guest
Tak já sem na S1 dělník a nikdo me nedueluje. Tak si musim pro duely chodit sám:) Jinak já na dělníky moc neútočim protože maj malí dueloví úrovně tak za ne je málo EXpů.. To radši jdu na duel s nějakým vojákem či duelantem za kterýho dostane nějaký EXpy..:)
 

DeletedUser

Guest
hm me je jedno koho uspavam.... :) kdyz je za nej dost exp tak du na nej.... (ale je pravda ze delnasi mam prece jen nejradsi protoze z nich je vetsinou nejvic prachu....;)
 

DeletedUser

Guest
Duelovat stavitele??? Samozřejmě, že ano, pokud mají tak vysokou duelovku, že na ně můžu. Za prvé, mají hodně peněz, zdatnější dávají i hodně zkušeností a v duelech jsou kolikrát lepší než vojáci a duelanti, protože se přeorientují na chladné zbraně a mají sakre velkou sílu úderu, tak proč je šetřit, charakter si vybrali sami, tak ať někteří z nich přestanou fňukat a schovávat se za nápisy Jen ubožák vyzývá dělníka a podobně :mad talking::mad talking::mad talking:
 

DeletedUser7607

Guest
Abych pravdu řekl když jsem ještě hrál na DE1 (level 85) tak sem dueloval jenom dělníky. Sem tam jsem si zašel za vojákem nebo dobrodruhem ale dělníky nejvíce. Jen škoda že v té topce nebylo moc dělníků. Já měl duelovku 113 (byl jsem duelant) a oni nákou 93 takže nic moc :-( Ale když se vemou ty dolary :D těch bylo více.
 

DeletedUser

Guest
ja som delnik a priblizne do lvl 30 ma duelovali ale teras im to bez problemov vraciam...a duelujem aj delniky
 
Nahoru