• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

Deleted User - 31870

Guest
To je velice snadné říct - oni dostanou jen texty, nejspíš tam nemají ani žádný obrázky (aby věděli, k čemu ten konkrétní kousek textu je) a kdo ví, jestli si dali dohromady z nějakýho názvu, že to má být k nějaké mezinárodní akci oslav. Když nevíš, co máš hledat, hledá se špatně. Mně osobně to třeba taky nic neříká, a to mám knížky ráda.
 

DeletedUser7728

Guest
...Mně osobně to třeba taky nic neříká, a to mám knížky ráda.
V tom případě vřele doporučuji alespoň první díl této pentalogie, důkladné procvičení bránice je zaručeno.

Překladatelům jejich práci rozhodně nezávidím, když dostanou jen seznam/tabulku s kusy textů bez informace v jakém kontextu budou použité, překládá se opravdu těžko. Mimochodem (pokud to není tajemství) West se do češtiny překládá z německé, anglické, nebo ještě úplně jiné verze?
 
V tom případě vřele doporučuji alespoň první díl této pentalogie, důkladné procvičení bránice je zaručeno.

Překladatelům jejich práci rozhodně nezávidím, když dostanou jen seznam/tabulku s kusy textů bez informace v jakém kontextu budou použité, překládá se opravdu těžko. Mimochodem (pokud to není tajemství) West se do češtiny překládá z německé, anglické, nebo ještě úplně jiné verze?

Doporucuji si precist tuto triologii o peti knihach ;) ;) ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
Ručníky se do inventáře nedávají, ale dají se zobrazit v úspěchu (Úspěchy - Akce - Ručníkový den).
 
Jakékoliv oživení je dobré pro hru. Problém u Ručíkového dne je, že nevím, které práce mohu ručník získat. Dnes jsem už udělal mnoho různé práce, ale o žádný ručník jsem zatím ani nezavadil.

Tady já vidím jeden z problémů-hned první den se nedaří,tak už se po ničem nepídím a volám po nějaký pomoci.
Nemuset se snažit,někde si zaklikat a vida-nápověda je doma a jedu vesele dál.
Jaký pane kolego spatřuješ oživení v tom,že tě někdo někam povede? Spatřuješ to oživení v tom,že si něco odklikáš a máš co se potřebuje?

Nebo je problém v tom,že se ručníky nedají koupit za nugáče?
Spousty lidí se museli reskilovat,aby dosáhli na jistý práce,já mezi ně patřím taky a i tak byla hromada prací,na který jsem ještě neměl,ač to hraju od začátku.Teď na ně mám,ale popravdě řečeno,nemám z toho,, druhý vánoce,,.

Ale nejni to odpověď na tvoji otázku,tak promiň. Jen podle mě ta hra ztrácí smysl.:radní:
 

DeletedUser

Guest
Zpět k ručníkům. Kolegyně včera dostala při nějaké hloupé práci hned koš na prádlo a já jsem při té spoustě práce o ručník ani nezavadil. Jen by mne zajímalo, zda k ručníkům musí být njaké předpoklady.
 

DeletedUser6222

Guest
Můžete mi prosím někdo poradit, jak na tyhle úkoly? Nějak jsem se asi ztatila. Klidně do PM.
Našla jsem 5 ručníků, ale župan mi to nedalo, i když jsem si bedničky otevřela. A nevím, jak se dostat k těm další úkolům. Waupee mi nic nenabízí a když dojdu k hoře, tak taky nic. Jsem level 100 a snad mám všechny ostatní série splněné
 

DeletedUser12013

Guest
Já jsem včera v 9:30 při rybolovu našla jeden ručník, pak celej den nic a dnes zase v 9:30 při rybolovu další ručník
 
Já jsem ručníky posbíral, ale co z toho. Nerozumím tomu ani trochu, co má nějaký "ručníkový den" z nějakého sci-f románui, co dělat se hrou? Ať raději tvůrci makají na hře samotné. Takto se jen věnují pitomostem a zdržuje je to od pořádné práce! Už léta chybí pořádné kovbojské hadry a zbraně.

Nic proti sci-fi, sám jsem to svého času dost četl, snad i tady tenhle kus, mlhavě si na to pamatuju. Ostatně můj brácha tomu hoví a takovéto věci provádí. Včera jsem s ním chodil po městě a zařizoval si věci do bytu. Vzal sebou kluka, oba měli ručníky na batohu, pak jsem je fotil jak u silinice stopují (vesmírný koráb). Já ručník neměl a malý mě držel za ruku, protože mu brácha řekl ať mě pevně drží, aby mě neodnesli wogoni! Mno ať to banda klidně porvádí když je to baví. Ale proč se taková malichernost dostala tady, to nechápu.

Mimochodem, jak už jsem tady někde psal. Zmínil jsem se bráchovi o tomto počinu a ten se mně ptal proč jsme neměli o mnoho významnější den "Star-Wars"! Zajímalo by mne kdo toto vymýšlí a proč takovéto věci?!
 

DeletedUser

Guest
Napíšeš sem také svůj názor.Od kalorické bomby,jsem se rozhodl,tyto nové dny a úkoly ignorovat.Za prvé:stojí to dost času,energie a také suroviny.Nic extra to nepřidává ty jejich sety a za druhé:Jak už tu někdo napsal,nehodí se to na the-west.
 

DeletedUser6222

Guest
Důležité je mít splněnou celou úkolovou sérii Vzhůru do nového dobrodružství. Potom by se ti měl ukázat úkol u Waupiho. :)


No splněno mám. Nebo aspoň doufám. Nemám splněn jen Hernandův meč a podobné náročné úkoly. A nic. No jo, tak to vzdávám, někde je chybka
 

DeletedUser7239

Guest
No splněno mám. Nebo aspoň doufám. Nemám splněn jen Hernandův meč a podobné náročné úkoly. A nic. No jo, tak to vzdávám, někde je chybka

Byla jsi u Malého orla (zadavatel je tam, kde jsi začínala) a máš celý greenhornský set včetně sekyrky nebo praku ? :O Jestli ano tak tomu nerozumím, protože ostatním se to objevilo. Pokud jsi si opravdu jistá, že ho máš celý, tak můžeš napsat na support. :)
 

DeletedUser

Guest
Prosím vás kde najdu ty ručníky - už jsem kopil dva a jeden jsem našel, košíky jsem rozbalil a v inventáři stále nic - jak se k ním dostanu? Děkuji za odpověď
 

DeletedUser7239

Guest
Prosím vás kde najdu ty ručníky - už jsem kopil dva a jeden jsem našel, košíky jsem rozbalil a v inventáři stále nic - jak se k ním dostanu? Děkuji za odpověď

Jsou v Úspěchu - Akce. :)
Edit: Tak je tu další zmatek... ručník se mi objevil v inventáři ! :O To nemohli udělat najednou ? :indián: To vypadá, že je musíme nasbírat všechny a potom teprve měnit. Anebo se nad námi Inno smiluje a dá nám všechny, které jsme už našli ? :)
Edit 2: Tak už ho zase nemám asi bug nebo co ? :O
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Prosím vás kde najdu ty ručníky - už jsem kopil dva a jeden jsem našel, košíky jsem rozbalil a v inventáři stále nic - jak se k ním dostanu? Děkuji za odpověď
Ručníky se do inventáře nezanáší, pouze se otisknou do úspěchů, kde si je můžete zobrazit (Úspěchy - Akce).
No splněno mám. Nebo aspoň doufám. Nemám splněn jen Hernandův meč a podobné náročné úkoly. A nic. No jo, tak to vzdávám, někde je chybka
Přehled úkolové série je v oznámení, pokud máte splněnou sérii Vzhůru do nového dobrodružství, měl se zobrazit úkol od Waupeeho v salónu. Po jeho vyřízení je zapotřebí docestovat za novým zadavatelem -> javascript:window["Map"].center(36152,3576)
Zpět k ručníkům. Kolegyně včera dostala při nějaké hloupé práci hned koš na prádlo a já jsem při té spoustě práce o ručník ani nezavadil. Jen by mne zajímalo, zda k ručníkům musí být njaké předpoklady.

Žádné předpoklady nejsou - je to o náhodě, někomu padají hned, jinému hráči po delší době. Zkuste delší pracovní úseky.
 

DeletedUser1318

Guest
Edit: Tak je tu další zmatek... ručník se mi objevil v inventáři ! :O To nemohli udělat najednou ? :indián: To vypadá, že je musíme nasbírat všechny a potom teprve měnit. Anebo se nad námi Inno smiluje a dá nám všechny, které jsme už našli ? :)
Edit 2: Tak už ho zase nemám asi bug nebo co ? :O
V inventáři se ti objevil koš na prádlo, ze kterého ten ručník samotný vyextrahuješ a ten pak "zmizí" v úspěších.
Takže chybný je k tomu popis.
Nikoliv "Najděte při práci 5 různých ručníků", nýbrž najděte při práci tolik košů na prádlo, až najděte všech pět barev pro splnění podmínky pro získání županu.
 

DeletedUser7239

Guest
V inventáři se ti objevil koš na prádlo, ze kterého ten ručník samotný vyextrahuješ a ten pak "zmizí" v úspěších.
No právě, že se na chvíli ten ručník objevil v inventáři. Dokonce i po stisku F5 tam byl, ale po znovunalogování, když jsem to tu psal už ne. :(
 

DeletedUser1318

Guest
No právě, že se na chvíli ten ručník objevil v inventáři. Dokonce i po stisku F5 tam byl, ale po znovunalogování, když jsem to tu psal už ne. :(
Tak to jsem nezkoumal, proč to nešlo udělat primitivně jednoduše jako dřív, najdu bedny, vytahám ručníky, s těma v inventáři zajdu za Mařenkou a ta mi je vykšeftuje za župan.
Ale takhle je to asi "westovější", ne?
 
Nahoru