• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

DeletedUser

Guest
Zpět k ručníkům. Kolegyně včera dostala při nějaké hloupé práci hned koš na prádlo a já jsem při té spoustě práce o ručník ani nezavadil. Jen by mne zajímalo, zda k ručníkům musí být njaké předpoklady.
dělej jen 15s práce během cca 30 minut mě jich vypadlo 13 kusů a mam splněno
 

DeletedUser1502

Guest
Jak je to s náčeklníkem? To musim prohrát nebo mu musim ubrat určitý počet hp? Furt vyhrávám, ale nic z toho.
 

DeletedUser

Guest
má stejně HP jako ty, sniž si HP na úroveň toho co mu jsi schopný nastřílet a tím ho uspat, ostatně tento systém už funguje dost dlouhou dobu, proto mě zaráží že to v každém novém úkolu ještě někdo řeší
 

DeletedUser1502

Guest
Očividně tu netrávím moc času ,abych znal obsah každého příspěvku a s tímhle sem se nikdy nesetkal.

Jinak si mě moc nepotěšil v tom příapdě je pro mě ten úkol nesplnitelný, protože mu ubírám třetinu HP oc mám po sundání všechno co mi je přidává a zvýšení útoku.
 
Očividně tu netrávím moc času ,abych znal obsah každého příspěvku a s tímhle sem se nikdy nesetkal.

Jinak si mě moc nepotěšil v tom příapdě je pro mě ten úkol nesplnitelný, protože mu ubírám třetinu HP oc mám po sundání všechno co mi je přidává a zvýšení útoku.

polopaticky-jsi schopnej mu sebrat třeba 80 hp?
pokud jo,tak si sundej svoje na 80 a potom mu naložiš.
 

DeletedUser1318

Guest
Očividně tu netrávím moc času ,abych znal obsah každého příspěvku a s tímhle sem se nikdy nesetkal.

Jinak si mě moc nepotěšil v tom příapdě je pro mě ten úkol nesplnitelný, protože mu ubírám třetinu HP oc mám po sundání všechno co mi je přidává a zvýšení útoku.
U úkolových požadavků NPC jsou obecně dvě, respektive tři možnosti.
Většinu z nich musíš porazit - vyhrát v duelu,
některé musíš "zastřelit" - t.j. dosáhnout jejich mdlob,
případně některé nechat vyhrát.
 
Mně se to také ani trochu nelíbí ! :tom:

Co budeme slavit za 5 let ? XX Výročí vyrobení firmy apple a všichni se budou mlátit Ipady? nebo snad XX výročí natočení filmu star-wars ?!
West je dobou čim dál horší :( Za 5 let už vidím ve hře kulomety, rotačáky, přilby a za 10 let budou všichni online hráči jezdit westernem v tancích a mít v rukou světelný meče...

A dál mně dost dostala soutěž o "Fantu" ano, do soutěže jsem se připojil ale ve westernu to nemá co dělat !
nebo např. Rudolf... Od kdy jezdili kovbojové v takovém vedru na rudolfovi ? Ale v tomto by jsme mohli pokračovat do nekonečna.

Kdyby do hry přidávali předměty co se ke hře hodí příkladem jsou nové sady (docova atd.)
 

DeletedUser7239

Guest
Mně se to také ani trochu nelíbí ! :tom:

Mně se to zase na druhou stranu líbí. Pravda není to už ten The West 19. století. Ale Amerika je pořád divoká země, země neomezených možností. Proč se tedy omezovat ? :O Na kulomety je však ještě brzy. Ještě jsme neprošli mafiánskou prohibicí z 20tých let minulého století. :P Takže se ještě dočkáme mnohých překvapení. Některé se zkoušeli na betě, ale do hry přidány nebyly. Na Fantu má být taky nějaký úkol a pořád je to jen hra. :D Pořád je to lepší si vychutnat ve hře než ve skutečnosti. :hoj: Hlavně klídek... :pianista: Já mám radši tedy hru než realitu. Život je pes. :kobylka: Ještě by mohli rozdat ty ufounské náhrdelníky... lol možná i udělat nějaké spojení mezi světy. :radní: Tím by se hra jistě stala zajímavější. Ale což... ještě není prozkoumána tahle. I když částečně připomíná svět The Westu 1. Moderní doba si žádá své. :siesta: Tak adios amigos, spěchám do svého rodného Colorada.
:)
 

DeletedUser17319

Guest
Tak ručníky mi chybý ještě dva, za to ostatní jsem už měl i vícekrát(samozřejmě to je na dvě věci), vždy nalezeno při hodinové práci a náčelníka Wogonů jsem porazil v duelech po sobě až na 128x, zřejmě můj rekord (ještě, že to kromě života nic dalšího neubírá).
 

DeletedUser11313

Guest
Svět 1:
[report=4560497533b4ae855a]Duel NPC: Darling proti Náčelník Wogonů[/report] já -10 / on - 1171 X
[report=4560506188154126f5]Duel NPC: Darling proti Náčelník Wogonů[/report] já -13 / on - 1174 OK

Všechny střely jsem směřovala na levou ruku.

Tomu se říkí BrutalForce. Nechci rejpat,ale při troše přemejšlení to jde o něco rychleji ;-)
 

DeletedUser1318

Guest
...Na kulomety je však ještě brzy...
Tak to se velice mýlíš.
Gatlingův kulomet (Gatling gun) je jedna z prvních úspěšných realizací kulometu.
Jeho konstruktér Richard Jordan Gatling sestrojil první prototyp v roce 1861 a v roce 1862 získal na tuto zbraň patent.
Maxim - těžký kulomet s pancířem umístěný na kolečkách - první přenosná automatická zbraň na světě - sestrojil Hiram Stevens Maxim v roce 1884.
(V Rusku se vyráběl až v licenci.)
A dál mně dost dostala soutěž o "Fantu" ano, do soutěže jsem se připojil ale ve westernu to nemá co dělat !
Ne že bych byl milovníkem podobných s westem nesouvisejících předmětů, jenže asi je potřeba o tom přemýšlet i z druhé strany.
Vzhledem k tomu, jak je úzkostlivě hlídáno, aby se tu neobjevila nějaká forma propagace na cizí produkt, jeví se přítomnost tohoto konkrétního , copyrigtem chráněného produktu, coby nutná. Samozřejmě se mohu mýlit. Úvodní přihlašovací stránka, kde už se dočteme jen to, jestli je populace střední nebo nízká, svědčí o tom, že úbytky hráčů začínají být citlivou "informací". Ekonomická úvaha možná nebyla tak úspěšná a je možná nutné hledat finance jinde. Možná nějaký PP nebo sponzoring? Někdo ty prachy musí dodat... co my víme.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Konečně se mi podařilo získat jeden koš na prádlo, z něj vypadl jeden ručník. Díval jsem se do úspěchů, ale nikde jsem žándou stopu nenašel :-)
 

DeletedUser7239

Guest
Tak to se velice mýlíš.
Jistě, že už v té době existovali. Ale jako hromadně používaná zbraň, když nepočítám ty mafiánské přestřelky se začala používat v době 2. světové války. :( No sám si to nedovedu představit, vypadá to velice směšně, kdyby se ve Westu bojovalo kulomety. lol Ale pro INNO jak je vidět není nic nemožné. :hoj:
 
Jistě, že už v té době existovali. Ale jako hromadně používaná zbraň, když nepočítám ty mafiánské přestřelky se začala používat v době 2. světové války. :( No sám si to nedovedu představit, vypadá to velice směšně, kdyby se ve Westu bojovalo kulomety. lol Ale pro INNO jak je vidět není nic nemožné. :hoj:

a první světové po sobě házeli jen lopatičky, co ? To, že sis pleteš kulomet a samopal ze sebe děláš jen osla, kulomet byl byl v době divokého západu už existující věcí ...
 

DeletedUser1318

Guest
Jistě, že už v té době existovali. Ale jako hromadně používaná zbraň, když nepočítám ty mafiánské přestřelky se začala používat v době 2. světové války. :( No sám si to nedovedu představit, vypadá to velice směšně, kdyby se ve Westu bojovalo kulomety. lol Ale pro INNO jak je vidět není nic nemožné. :hoj:
Cituji odjinud: Zbraň se osvědčila v bojích s Indiány a minimálně jedním kusem disponovala každá americká vojenská posádka na Západě.

Když se na to podívám takhle, pak by mi připadlo celkem realistické, kdyby v pevnosti nějaký byl. Možná by bylpříhodnější, než některé jiné perly z aktuálního inventáře.
Nicméně neodbíhejme od původní myšlenky.
Čistě akademicky, na kulomety prostě na divokém západě brzo nebylo.
 

DeletedUser

Guest
já mam tolik rucníku, že si mohu otevrit obchod s oděvy. Ted jen sehnat ty zelený cetky na ten úkol :(
 

DeletedUser1318

Guest
já mam tolik rucníku, že si mohu otevrit obchod s oděvy. Ted jen sehnat ty zelený cetky na ten úkol :(
Tak se podívej po okolních městech, i s přirážkou se dají koupit celkem levně.
Pokud máš koše, tak je zkus dát na trh, ručníky už jsou ti na nic.
 

DeletedUser7239

Guest
Cituji odjinud: Zbraň se osvědčila v bojích s Indiány a minimálně jedním kusem disponovala každá americká vojenská posádka na Západě.

Hmmm... ještě nikdy jsem neviděl western s kulomety. :indián: No vlastně jeden by tu byl - Desperado - s A. Banderasem a S. Hayek. :hoj: Mno... ale jak jsem napsal masově se kulomety nevyužívali ani v 1. světové válce ještě. To teprve zdokonalovali i letouny a masově se to využívalo až ve 2. sv. válce. To objevili i atomovou bombu, takže se nedá říct, že to byla atomová válka. lol No nedejbože, aby přišla 3. světová... :angel: to by byla už asi doopravdy atomová. :(
 
Nahoru