• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Eventy na the-west, ručníkový den atd..

Takže pokud bych tu rybičku mohl nosit na hlavě místo klobouku, tak by všichni byli spokojení ? Já myslím, že ne ... Osobně jsem rád, že rybka byla jezdecké zvíře a to z jednoho prostého důvodu: šuplík, kam si na noc ukládám koně je pořád ještě hodně prázdný a přehledný ...
 

DeletedUser

Guest
Když se vám to nelíbí,tak proč to děláte?Já jsem to např.ignoroval a rozhodl jsem se od kalorické bomby ignorovat všechny podobné kraviny!
 
Taky podobný projekty nejedu,tak si na ně nestěžuju,ale někdo si naběhne a potom se diví. Komu není rady,až se ucho utrhne.
Jinak sardinku na noc v šupleti? Podle gusta-žádný dišputát.
 

DeletedUser

Guest
Nevie niekto, či budú ešte na niečo potrebné tie nezmyselné sety, čo mi zaberajú miesto v inventári? (veľkonočný, kúzelnícky, henryho, valentínsky). Rád plním úlohy, ale tieto zbytočné sety fakt nepotrebujem, nie som žiadny zberateľ... Aspoň by to mohli povoliť predávať cez trh aby som to posunul niekomu kto začal hrať neskôr a chce to. A ak nie, dá sa napísať supportu, aby mi tie veci za poplatok odstránili?
 

Deleted User - 31870

Guest
Doporučuji neodstraňovat (nežádat o to), protože nikdy nevíš, na co se ti ty jednotlivé itemy budou hodit.
 

DeletedUser17639

Guest
Já jsem osobně neztihl ani anti dietu ani župany ale vůbec by mi nevadilo kdybyste to dali znova.Já mám všechny tyhle akce rád (akorád jak je teď ten den přátelství tak to mám celý německy a vůbec nevím co mám dělat).A že se to týká divokého západu je mi celkem jedno.Kdyby se to týkalo čištění záchodů a byly by za to odměny stejně se mi to líbí :D
 
Nestih jsem tu první část s těma náramkama (přijel jsem domů den před koncem a bylo mi to hlavně jedno), jenom se chci zeptat jestli má cenu to plnit nebo jestli na konci bude něco zajímavého
 

DeletedUser13789

Guest
Nestih jsem tu první část s těma náramkama (přijel jsem domů den před koncem a bylo mi to hlavně jedno), jenom se chci zeptat jestli má cenu to plnit nebo jestli na konci bude něco zajímavého

Třeba pro mě osobně je to celkem k ničemu. Nakonec dostaneš (podle toho, co jsem vyčetl) náramek, který by měl (tuším) přidat +5 Vést.

Samozřejmě záleží, jak hraješ. Pokud jsi bitvař, možná bys to využil.
 

DeletedUser13789

Guest
Ten nový event, co se chystá...to zase bude asi dobrá blbost. S westem to nemá (opět) nic společného a zas člověk dostane zvíře, který se dá využít akorát tak pro práci. Nechápu, kam na to INNO chodí, ale tohle už mi fakt začíná lézt krkem. Jenom by mě zajímalo, jak na tom chce INNO vytřískat nuggety.

Tady je odkaz na oznámení ohledně eventu Kočkování:
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=260551#post260551
 

DeletedUser1575

Guest
Po ručníkovém dnu kočičí fakt super chápu že je vedro na padnutí ale až takovou výjimečnost od programátorů by člověk nečekal.Je škoda že inno vymýšlí ptákoviny místo toho kdyby dali do hry novou serii na několik dnů pro lvl 120.
 

DeletedUser

Guest
Už jste někdo zjistili při jakých pracích a jakých delkách to padá? Já zkoušel pomeranče, rajčata a dýně na 15 sec a nic....
 

DeletedUser1318

Guest
Už jste někdo zjistili při jakých pracích a jakých delkách to padá? Já zkoušel pomeranče, rajčata a dýně na 15 sec a nic....
Já jsem našel jeden slaďoučký pelíšek při dolování ledku.
Hodina...
15 min. tisk novin.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
To je pěkný,ale co to má za efekt?
Pořád čekám na ucelenou,souvislou řadu,kzerou bych hrál třeba dva měsíce a pořádně se u toho musel ohánět i kdyby nebyla termínovaná.
Ale spíš ce dočkám Dne antikoncepce,nebo acylpyrinu.
 

DeletedUser13789

Guest
To je pěkný,ale co to má za efekt?
Pořád čekám na ucelenou,souvislou řadu,kzerou bych hrál třeba dva měsíce a pořádně se u toho musel ohánět i kdyby nebyla termínovaná.
Ale spíš ce dočkám Dne antikoncepce,nebo acylpyrinu.

Ucelenou souvislou řadu na dva měsíce? (upřímně, to by musely být opravdu velké série, ale určitě by to šlo)
Neblbni, to by němci museli přemejšlet a do toho je nemůžeš nutit. Navíc, děti by to pak nebavilo hrát.

Já jenom doufám, že na prázdniny dostali hlavní myslitelé v INNO dovolenou a proto to vypadá takhle. Snad se po prázdninách zase vrátí a tahle hra bude opět "jenom" špatná. Tohle je totiž mnohem horší stav! :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Pane kolego,nevím,jak dlouho hraješ West,při dnešních možnostech ti možná doba dvou měsíců příjde hodně dlouhá,mě naopak i takto, dlouhá, příjde docela krátká v porovnání s tím,čím si hráči procházeli dříve.A mělo to hlavu a patu.Ony se totiž ty úkoly táhli i napříč levelama.Čili neměl jsi level-nedosáhl jsi na práci a třeba měsíc čekal.Jelikož je v současnosti zastropovanej lev 120,tak na lev 77(příkl.) můžu osvobozovat otroky a to mě hned posunuje někam jinam.
Hra byla celkově koncipovaná velice dobře(proto to mn.hráčů a časem i světů),každej se v ní našel a mohl více-méně dělat skoro všechno.Někdo namítne,že zrovna jeho zaměření je v jistý nevýhodě,ale tak to holt chodí-viz současná politická situace a oproti ní ústava.
O tom,že tato hra se znelíbila spoustě lidí svědčí jistě i úbytek hračů ,světů a v neposlední řadě třeba i aktivita na tomto foru,kdy je v řiťuli doba,že jsem nevěděl jaký téma nebo příspěvek se mám podívat dřív.
Takže různěé ,,DNY,,čehosi,mě nikam neposouvají,spíše mě nadefekují.
 

DeletedUser13789

Guest
Pane kolego,nevím,jak dlouho hraješ West,při dnešních možnostech ti možná doba dvou měsíců příjde hodně dlouhá,mě naopak i takto, dlouhá, příjde docela krátká v porovnání s tím,čím si hráči procházeli dříve.A mělo to hlavu a patu.Ony se totiž ty úkoly táhli i napříč levelama.Čili neměl jsi level-nedosáhl jsi na práci a třeba měsíc čekal.Jelikož je v současnosti zastropovanej lev 120,tak na lev 77(příkl.) můžu osvobozovat otroky a to mě hned posunuje někam jinam.
Hra byla celkově koncipovaná velice dobře(proto to mn.hráčů a časem i světů),každej se v ní našel a mohl více-méně dělat skoro všechno.Někdo namítne,že zrovna jeho zaměření je v jistý nevýhodě,ale tak to holt chodí-viz současná politická situace a oproti ní ústava.
O tom,že tato hra se znelíbila spoustě lidí svědčí jistě i úbytek hračů ,světů a v neposlední řadě třeba i aktivita na tomto foru,kdy je v řiťuli doba,že jsem nevěděl jaký téma nebo příspěvek se mám podívat dřív.
Takže různěé ,,DNY,,čehosi,mě nikam neposouvají,spíše mě nadefekují.

West hraju...těžko říct..určitě už 4 roky, možná i dýl. Úkolům (obzvlášť těm složitějším) jsem se nikdy nevěnoval. Ale vím, jak tehdejší west vypadal. Chápu, že v té době bylo těžké plnit úkoly. Vybrat takový bulid, kterým splníš např. charakterové úkoly, bylo asi hodně těžké, pokud chtěl být člověk potom třeba duelant. Bez šamana by to dnes půlka lidí rovnou přestala hrát. Dostat se k nějaké práci, kterou jsi potřeboval kvůli úkolu, muselo být občas opravdu těžké. Každý bod schopnosti sis musel opravdu rozmyslet a počítat i dopředu.
Jenže dneska...když si můžeš skoro všechny produkty koupit na trhu, práce máš omezené v podstatě pouze levelm, je tu tisíc nových sad oblečení, které přidávají nehorázné bonusy ke schopnostem...
Dost těžko by asi někdo vyrobil úkolovou řadu, kterou bys při dnešním westu plnil 2 měsíce. Obzvlášť těžké by to asi bylo pro "soudruhy z NDR".
Samozřejmě by se to určitě dalo realizovat, ale musela by to být nějaká série podobná třeba charakterovým úkolům pro vojáka, kde opravdu musíš na práci čekat kvůli malému levelu. Když jsou pak všichni lvl 120 a dáš jim pár těžších prací, tak to asi nikdo nebude dělat 2 měsíce.
 
Nahoru