• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
Ahoj všetci komu fandíte v F1. Napíšte tím a pretekára. Ja osobne fandím TOYOTE ,ale pretekárovi Hamiltonovi.
 

DeletedUser307

Guest
Za stáje Ferrari, ale s jezdci jsem na tom špatně co šel Schumi do důchodu. Bohužel musím říct, že nemám oblíbeného jezdce. Nelíbí se Kimi u Ferrari, to vím jistě, ale dost dobře nevím kdo jiný by mi tam seděl. Možná bych nechal klidně jet jen jedno auto :D.
 

DeletedUser

Guest
Fandíval sem Schumacherovi a taky Montoyovi. Stále zůstávám fanouškem Ferrari a novým oblíbencem je Massa. Raikonnena taky nemusím... měl zůstat u Mclarenu, tady ho nechci :)
 

Deleted User - 32331

Guest
naprosto s vámi souhlasím ja fandil shumimu a montoya byl nejlepší tím jak vždy udělal začátek závodu zajímavějším že třeba v prvni zatacce vyboural 7 formulí jinak tet fandim hlavně ferarri(mam i kamion :D)a tam Massovi Raikonen by fakt možná měl jít a místo něj nastoupil Vettel nebo Kubica bo ještě Alonso
 

DeletedUser

Guest
ale jednu chvíli se dokonce uvažovalo/je o tom že by do Ferrari přestoupil Alonso
 

DeletedUser

Guest
No nezbývá než doufat, že se tomu nikdy nestane. Dost nerad bych viděl ve stáji mých oblíbených rudých vozů někoho, kdo je schopen udělat podraz na svého kolegu.
Můj sen ve F1 je Massa + Vettel oba v rudých vozech :)
 

DeletedUser

Guest
fandim ferrari ale jezdce oblibenyho nemam, fandil sem schumimu ale ted jak skoncil tak nikomu moc nefandim..:) ale kdyby to byla anketa o nejmin oblibenyho jezdce alonso by vedl na plny care..:D
 

Deleted User - 32331

Guest
ne to by podle mě vedl Hamilton :D a fettel na konci sezony opravdu zabojoval predjel si hamiltona jen skoda ze se Glock vyboural to by měl titul Massa ale ty posledni 3 kola byli mrte v poslednim zavodu a pak jeste posledni tři kola jak jednou se Hamilton a Raikonen furt predjizdeli jak zaclo poprchavat a jak strihnul hamilton zatacku a byl penalizovan na 3 misto už nevim jaka to byla velka cena
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no já osobně fandím maclerenu (asi se to píše jinak) a oblíbený jezdec je Hamilton
 

Deleted User - 32331

Guest
to tě obdivuju píše se to McLaren podle mě Hamilton no...Massa je prostě nejlepší hned před Vettlem a Kubicou no je to tvuj nazor
 

DeletedUser

Guest
Lukasek99 - jo macleren je najlepší .. a aj mího oblíbené jezdce si trafil, Hemiltona
 

Deleted User - 32331

Guest
to rovnou pište mekleren:ups ha: ale ve ferarri se nikdo nesplete to je víc znamý(kšiltovky,trička samo že oboje mam a asi se ferarri podle mě nejvic prodava)ale jen je tam to jedno r keré si někteří pletou
 

DeletedUser

Guest
kdo viděl ASTERIX A OLYMPÍJSKÉ HRY tak viděl i shumixe. :D
 

Deleted User - 32331

Guest
jj to bylo dobry ja to viděl celej tym ferarri žán proste GOOD
a nesu zprávy pro někoho špatné pro někoho dobré ALONSO BUDE VE PREJ VE FERARRI OD ROKU 2010 JESTLI TO KIMI TUHLE SEZÓNU ZKAZÍ JESTLI NE AŽ OD ROKU 2011
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser233

Guest
Já fandím Ferrari jako značce a je mi šumák jedno kdo za ně jezdí :haha: Mým oblíbencem mezi jezdci byl "Rubinho", doteď vzpomínám na jeho první vítěznou VC v rudém voze (i celkově teda) a na jeho famózní jízdu na mokru :loool: Jo a jak se Ferrari píše bych tu radši moc nepolemizoval :loool:
 

DeletedUser

Guest
já fandím Ferrari.....a hlavně Massovi......letos měl opravdu smůlu
 
Nahoru