• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
se divím že vás ty vláčky baví se podívám jak dopadla kvalifikace a to mi stačí...
 

Deleted User - 32331

Guest
no dneska to byla pohroma v polovině konec... a to přestalo pršet a ferrari opět bez bodu!nejvíc mě pobavilo jak tam dělali jedny hodiny za druhýma a pak že takovej raikonen si tak v kraťasech líže nanuk a jde si do ledničky pro colu :D zatím co ostatní moknou u startu
 

DeletedUser

Guest
jsem to myslel tak že jak skončí kvalda tak to tak dojede...
 

DeletedUser

Guest
kdyby to nechali dojet za seftit carem tak tam nikdo nedojede! To by byla švanda! Ale zklamal mě raikonem od ferari který jezdí velice dobře v dešti.
 

Deleted User - 32331

Guest
kdyby to nechali dojet za seftit carem tak tam nikdo nedojede! To by byla švanda! Ale zklamal mě raikonem od ferari který jezdí velice dobře v dešti.

ale pokazili to tim že mu dali mokrý pneu moc brzo a tim padem nez zaclo prset tak se propadl uplne dozadu a jeste si zničil pneumatiky takže skutek utek a ono když přišlo to rozhodnutí přestalo pršet mohli to klidně rozjet takovy 3 kola na rozjezdeni a uschuti trati a jelo by se :)
 

DeletedUser

Guest
Ale "kdyby" ve sportu neplatí.....dopadlo to tak, jak to dopadlo, a nikdo s tím už nic nenadělá....:-))
 

Deleted User - 32331

Guest
ona je taky škoda že davaj treninky když jsem ve škole a v DVD přehrávači se ukládá 6 hodin dozadu a když přijdu ze školy je pozdě a to ještě přes den musim nahravat neco jinyho
 

DeletedUser

Guest
ja v F1 držim formule Brown GP a pretekarovy Jason Button
bgp001-21.jpg
 

Deleted User - 32331

Guest
mno vettel se teda ukazal a alonso taky dobře konečně vyhrál kvalifikaci taky někdo jinej než button
 

DeletedUser

Guest
já to dělám jako detroit dívám se na začátek a nakonec jenom když mam čas tak na celí
 

DeletedUser

Guest
Víte že já pomalu od ferari začínám fandit sveetovi? (fetlovi) Ferari předvádí perfektní psí kusy. Hlavně minule massa, který udělal při kvalifikaci obrovskou chybu, jo atˇ za to pyká...
 

DeletedUser

Guest
ja si myslim ze Button j super ale nech vyhra spravodlivy (podla mna but button alebo vettel)
 

DeletedUser

Guest
Něco jsem zjistil.... Všichni fandíte vettelovi button apod.... Jen proto že vyhrávájí. Já si myslím že minulý rok jse ani o nich nevěděly... Já fandím Hamiltnovi a tak to i zustane...
 

Deleted User - 32331

Guest
Něco jsem zjistil.... Všichni fandíte vettelovi button apod.... Jen proto že vyhrávájí. Já si myslím že minulý rok jse ani o nich nevěděly... Já fandím Hamiltnovi a tak to i zustane...

souhlasím naprosto vettela jsem si ani nevšiml jen když už vyhrál v Monze tak jsem si ho všiml a začal jsem mu tak jako fandit ale massovi fandim vic tet to teda hrozne teda raci tecky ** :D alespon ze raikonen ziskal 3 body pro ferrari protože za další dva závody by jsme tam ferrari už asi neviděli jinak ještě sem trochu nakloněn kubicovi tomu fandí mamka ale tet dela to sami co massa a cely ferrari
 

DeletedUser

Guest
Ano. Jede se nějaká velká cena. Hned to najdu.

Edit: Omyl! Až příští týden!

Užitečné stránky o F1:http://www.f1sports.cz/
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru