• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

F1

DeletedUser

Guest
Mám oblíbená stáj Mecleren a taky BMW. Hlavně protože tam jezdí Kubica (Polák) a má velmi pěkné výsledky.:smoker:
 

Deleted User - 32331

Guest
já fandím Ferrari.....a hlavně Massovi......letos měl opravdu smůlu

nejvic kdyz mu z prvniho mista v poslednich 2 kolech shořel motor to byla fakt hruza pak kdyz kvuli glockovi prisel o titul

Mám oblíbená stáj Mecleren a taky BMW. Hlavně protože tam jezdí Kubica (Polák) a má velmi pěkné výsledky.:smoker:

ano taky mu s mamkou trochu fandíme stejne tak i kdyz trochu min vettelovi diky nemu malem massa ziskal titul ale kvuli jak vyse zminenemu glockovi ho nezískal
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já jsem fandil šumachrovi (tak ho prezívám):D ale ted fandím Hamiltonovi
 

DeletedUser

Guest
Já nejvíce fandím jezdcum z ferrari, ale ani trochu nefandím Hamiltnovi....., ale soused kubica taky nejezdí špatňě:-)))
 

DeletedUser

Guest
Nejvíc fandim Reikinenovi z Ferrari, ale Kubica taky nejezdí špatně. Hamiltna nenávidím jen díky dohodě s Glockem vyhrál sezónu. Doufám že teďka zanojuje někdo z Ferrari ať už Massa nebo Kimi.
 

DeletedUser

Guest
Nejvíc fandim Reikinenovi z Ferrari, ale Kubica taky nejezdí špatně. Hamiltna nenávidím jen díky dohodě s Glockem vyhrál sezónu. Doufám že teďka zanojuje někdo z Ferrari ať už Massa nebo Kimi.

Tedkom je nová stát koupil ji šéf ferari(Asi bejvalej šéf) a jsou nejlepší ve všech testech ;) Jezdí tam Barichelo a Button.
 

DeletedUser

Guest
Jj o ní vím, všimli jste si jaký byly teďka zase čachry machry ohledně bodů a vítěztví. Čtvrt roku se o tom dohadujou a teďka to zas změnili. Ale ještě že tak.
 

DeletedUser

Guest
já fandim McLaren a Renault
tým Ferrarri nemám rád protože používaj dvojtý nitro:lol2:
 

Deleted User - 32331

Guest
smula čéče letos nemá ferrari šanci jediný dva jezdci který maj na brawn GP je kubica a vettel a ty se pekne nabourali ale mrte bylo to jak vettel jel s 3 kolama 2 kola :loool::loool::loool::loool:

já fandim McLaren a Renault
tým Ferrarri nemám rád protože používaj dvojtý nitro:lol2:

pěkná blbost
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3925

Guest
Dneska jste to někdo viděli? Ta kolize na konci - Kubica vs. Vettel - podle mého za to mohl Kubica, jak se začal cpát za každou cenu před Vettela. Přestože mu docela fandím, tak mě naštval.
 

DeletedUser

Guest
Ano ano... Kubica mohl být třetí ale on se tam nacpal..Škoda por oba.. Ale Brown GP tak ty sou uplně skvělý prý za 60 let nový tým nikdy nebyl na stupních vítezu v prvním závodě.(Myslím tím oba za sebou)
 

Deleted User - 32331

Guest
Dneska jste to někdo viděli? Ta kolize na konci - Kubica vs. Vettel - podle mého za to mohl Kubica, jak se začal cpát za každou cenu před Vettela. Přestože mu docela fandím, tak mě naštval.

máš trochu pravdu že mu tam nechal kubica málo místa ale vettelovi to uklouzlo a v tu chvílí za to nemohl ani jeden
 

Deleted User - 32331

Guest
Jemu to neuklouzlo, on mu najel Kubica do kola.

ja si myslím že oba jesli do zatáčky normálně a pak to vettelovi sklouzlo o obrubník ale ješě si jednou pustim záznam a zaměřim se na to jestli fakt kubica vettelovi naboural do pneumatiky a kdyby naboural tak bych řekl že moc spěchal a měl ještě 3 kola takže si ho mohl předjet někde jinde protože ztrácel vteřinu a za 10 vteřin už ho předjížděl jako by zapnul system cars kterej on udajne nema ale jeho tymovej kolega

EDIT:ne kubica do něj neštouhl jak jsem psal predtím vettelovi to uklozlo a kolize byla na světě
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já fandim McLarenu,hlabně Hamiltnovi.ale skoda,ze us nejezdi Shumacher
 

DeletedUser307

Guest
GP Malaysia:
FRI Practice 1 04:00
FRI Practice 2 08:00
SAT Practice 08:00
SAT Qualifying 11:00
SUN Race 11:00
 
Nahoru