• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

DeletedUser3722

Guest
Facebook, nemám ho a znám odkaz na úplné smazání.Podle mě facebook hodně mění svět,když uvidíte někde napsané "líbí se mi", "sdílet" nebo "to se mi líbí" co vás první napadne...?:nea:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já mám taky facebook,ale nepatřim mezi ty lidi,co přídou domu,a hned musí na face ... to fakt ne,jasně,přídu domu,zapnu west,zapnu další hry,zapnu face,ale to je všechno ... nic víc v tom nehledám ...
 

DeletedUser6989

Guest
Nikdy jsem na facebooku nebyl (ani na podobných stránkách - lidé atd.) a myslim, že o nic nepřicházim.Nějak v těchto službách nevidím přínos (aspoň ne pro mě).

E:Kromě WestWars - kvůli němu jsem si založil profil :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Nemám ho a neplánuji pořídit, dle mne je to uměle vyvolaný boom a ničím mi to v životě nepomůže - jedná se jen o další verzi lide.cz nebo libimseti a dalších stránek, které slouží na pokec, ale ne na získávání informací.
 

DeletedUser

Guest
Facebook nemám ani neplánuji založení profilu na "fejsu" (nemám profil ani na "lidech", ani na "líbím se ti"ani na "My Space" ani na žádné jiné sociální síti), poslední dobou si připadám ale trochu jako marťan, když někomu řeknu, že nemám facebook, tak na mě lidi většinou hledí jako na trubku... Kdesi jsem slyšel, že na facebooku je v ČR už zhruba 2 500 000 lidí... docela síla...
 

DeletedUser6989

Guest
Facebook nemám ani neplánuji založení profilu na "fejsu" (nemám profil ani na "lidech", ani na "líbím se ti"ani na "My Space" ani na žádné jiné sociální síti), poslední dobou si připadám ale trochu jako marťan, když někomu řeknu, že nemám facebook, tak na mě lidi většinou hledí jako na trubku... Kdesi jsem slyšel, že na facebooku je v ČR už zhruba 2 500 000 lidí... docela síla...

To mi připomíná pohled třídy, když se učitel na informatiku zeptal :
,,Kdo má profil na facobooku ?,, a já jako jediný ze třídy nezvedl ruku.Poté se zjistilo že půlka lidí sice profil má,ale nepoužívá ho protože jen chtěli zjistit co to vlastně facebook je,nebo je prostě už přestal bavit.
 

DeletedUser

Guest
Na facebooku mě dost věcí vadí nejvíce FAKE skupiny co nabízeji obsah který majitelé (stranek,skupin) stejně nevlastní.
Druha věc je to "líbí se mi" nechapu lidi co nečtou a daji "líbí se mi" přiklad:
jenpromuze.cz napsal/a:
„Mého psa právě srazilo auto, museli mu amputovat dvě nohy a musí se teď pohybovat na vozíčku.“ 13 lidem se to líbí
 

DeletedUser7063

Guest
Facebook nemám ani neplánuji založení profilu na "fejsu" (nemám profil ani na "lidech", ani na "líbím se ti"ani na "My Space" ani na žádné jiné sociální síti), poslední dobou si připadám ale trochu jako marťan, když někomu řeknu, že nemám facebook, tak na mě lidi většinou hledí jako na trubku... Kdesi jsem slyšel, že na facebooku je v ČR už zhruba 2 500 000 lidí... docela síla...

Jo, taky na mě kámoši hleděli, že nemám FB... ani neplánuju si ho založit...
 

DeletedUser4517

Guest
facebook mam a taky me tam stvou ty debilni statusy tych malych decek a ty retardovane skupiny typu ches vedet kdo si prohlizi tvuj profil a podobne blbosti facebook mam hlavne abych si pokecal a zjistil co je do skoly.
 

DeletedUser

Guest
facebook mam a taky me tam stvou ty debilni statusy tych malych decek a ty retardovane skupiny typu ches vedet kdo si prohlizi tvuj profil a podobne blbosti facebook mam hlavne abych si pokecal a zjistil co je do skoly.

Jojo :D , znám dost lidí,co facebook používá k posílání domácích úkolů,resp . >

Stránku vyfotí,obrázek uloží do alba,a prosím,opisujte ... :pianista:
 

DeletedUser

Guest
Jojo :D , znám dost lidí,co facebook používá k posílání domácích úkolů,resp . >

Stránku vyfotí,obrázek uloží do alba,a prosím,opisujte ... :pianista:

vtipne pak je kdyz je na facebooku ucitel co ukol zadava :::))::

ucet na ,,fejsu,, sice mam ale byl sem na nem asi trikrat....=nepouzivam je to k nicemu.... (podle meho nazoru....) a taky je tam nuda....
 
já facebook mám ale nejsem do něj takový blázen jako můj bratr,který už mě tím začíná docela štvát,podle něj je přednější než ,,můj west".Sem tam na facebook zajdu ale že bych chodil pořád tak to se říct nedá.
Příjdu na komp zapnu west,pak fórum a pak stránku s filmama
 

DeletedUser

Guest
Fcb sice mám, nicméně převážně jen kvůli mafii :střelec:
Jinak na to celkem prdím - účet mám pojmenovaný místo jménem nickem, místo fota mám vzteklého vlka.
Kdo mě zná, ví o koho jde, kdo ne, tomu po tom nic není.
 

DeletedUser3722

Guest
já když přijdu domů tak se mi automaticky zapne the west a facebook to jsou takové dvě základní věci co na pc dělám :::))::
 

DeletedUser

Guest
A co teprve, až někdo ze známých realizuje kanadský vtip v podání zveřejnění telefonních čísel a adres všech, kdo mu přijdou na mysl, to bude teprve legrace... holé používání technologií zkrátka nikoho nečiní ani chytřejším, ani civilizovaným.
Facebook je pro syna mé matky naprosto mrtev.
 

DeletedUser

Guest
Já to mám podobně jako Rove,sice někdy si zahraju onlinovky,ale hlavně the west a facebook...
 

DeletedUser

Guest
Také mám facebook. Dřívě jsem na něj chodil opravdu pořád a stále jsem se přidával do těch nesmslných skupin a hrál ty trapné dětské hry. V současné době tam moc nechodím.. akorát fotky dávám aby se ostatní mohli pokochat ale hned zase odejdu protože už je tam nuda. Dalším důvodem je bejvalka.. ta mi okamžitě napíše a už nemám šanci se vykroutit, z přátel se mi ale vykopnout nechce..

Taky nechápu to přidávání přátel... najednou mám 190 přátel a povídám si z nich asi jenom s 30ti dalších 40 vůbec neznám.. zbytek tábor, a lidi ze školy..
 

DeletedUser3722

Guest
Také mám facebook. Dřívě jsem na něj chodil opravdu pořád a stále jsem se přidával do těch nesmslných skupin a hrál ty trapné dětské hry. V současné době tam moc nechodím.. akorát fotky dávám aby se ostatní mohli pokochat ale hned zase odejdu protože už je tam nuda. Dalším důvodem je bejvalka.. ta mi okamžitě napíše a už nemám šanci se vykroutit, z přátel se mi ale vykopnout nechce..

Taky nechápu to přidávání přátel... najednou mám 190 přátel a povídám si z nich asi jenom s 30ti dalších 40 vůbec neznám.. zbytek tábor, a lidi ze školy..

já si přidávám lidi 1. se kterými si kecám a vídám je 2.ty co nespamují mi pořád na profil ubrečené statusy a nepřidávají se do skupin do malých děcek :radní:
 

DeletedUser4517

Guest
já si přidávám lidi 1. se kterými si kecám a vídám je 2.ty co nespamují mi pořád na profil ubrečené statusy a nepřidávají se do skupin do malých děcek :radní:

kdybych si mel odstranit ty co se pridavaj do skupin od malych decek tam mam v pratelich max 5 lidi.
Jinak Facebook pouzivam pouze pro komunikaci nic vic
 

DeletedUser

Guest
já mám facebook hlavně pro získání zapomenutých úkolů,v přátelech mám 23 lidí (nechápu ty co maj 231,stejně jich asi polovinu znaj jen od vydění)a jsou jenom z mé třídy,hraju jen hry a víc mě nezajímá (jako třeba skupiny,znám lidi kteři daj "to se mi líbí" 20x za den,já dám 20x za rok:hoj::hoj::hoj: ),přijde mi to celkově zbytečné,ale na získávání zapomenutých úkolů je to dostačující (aspoň si neplýtvám kredit)
 
Nahoru