• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

DeletedUser

Guest
Face mám, ale moc času u něj netrávím, max. 5 minut denně a jdu hrát west.
 

DeletedUser

Guest
Tak prvne k tematu - u mne taky na prvnim miste west, pak face.. Ale v posledni dobe sem se ho naucil pouzivat jako zdroj informaci - novinky z ruznych serveru.. nemusim tak navstevovat 10 stranek po sobe...

A vec druha - ceska fan stranka asi na face neni co? nasel sem jen anglickou..
 

DeletedUser765

Guest
Áá tak ne, narazila jsem ještě na tuto :), protože má méně lidí vyhodilo mi ji níže v seznamu.
 

DeletedUser765

Guest
tak to je supr nemohla bys to dat do oznameni ze je fan stranka the-westu

Asi bych to nechala jen tady, hráči si to můžou poslat mezi sebou a když přijde někdo, koho facebook zajímá, podívá se do této sekce :). Nebudeme přeci dráždit ještě lidi co jsou proti této stránce :-))).
 

DeletedUser

Guest
Clin eastwod tak tu fan stranku nekdo muzete vytvorit rad se pridam

To jest fakt. Vytvoreni neni problem.. horsi je to pak ale se spravou. Tam by bylo nejlepsi, kdyby byl spravce nekdo ze zdejsich modu protoze maji pristup k nejnovejsim "drbum a klepum" jako jedni z prvnich :) Ale nutit do toho samo nikoho nemuzeme, je to jen takovej... tip...

Na druhou stranu slovenska fan stranka taky staci..
 

DeletedUser4517

Guest
Clin eastwod tak tu fan stranku nekdo muzete vytvorit rad se pridam

To jest fakt. Vytvoreni neni problem.. horsi je to pak ale se spravou. Tam by bylo nejlepsi, kdyby byl spravce nekdo ze zdejsich modu protoze maji pristup k nejnovejsim "drbum a klepum" jako jedni z prvnich :) Ale nutit do toho samo nikoho nemuzeme, je to jen takovej... tip...

Na druhou stranu slovenska fan stranka taky staci..

taky bych bral aby to zalozila monika nebot si myslim ze se vyzna
 

DeletedUser

Guest
uplna k*k*tina uplny zabijak casu marne straveny cas uplna hlupost nad mraki je to dobre iba ak chcete ulohi do skolli abo pokecet s niekim kto je daleko
 

DeletedUser6324

Guest
Souhlasím, také jsem silný odpůrce této zbytečnosti. Rozhodně nepatřím totiž k exhibicionistům, kteří se rádi ukazují světu a sdělují citlivé informace celému světu. Většina spolužáků u toho tráví mraky času a nemůžou si to vynachválit, ale já nechápu proč. Já mám icq a to je naprosto dostačující. Nepotřebuju mít 500 "přátel", kteří přátelé nejsou.
Onehdy jsem v autobuse slyšel jednu holku říkat:
"Tý jo, kdyby nebyl facebook, tak bych nemohla žít." (či něco v tom smyslu)
Můžete se spolehnout, že jsem nedokázal udržet smích. :::))::

PS: Je to jen můj subjektivní názor, za kterým si stojím, ale nikomu ho nenutím. :klubun: (domluvil jsem)
 

DeletedUser120

Guest
tak abych se zapojil do diskuze,

můj pohled na facebook je ten, že je primárně určen k tomu aby sopjoval lidi, kteří nemůžou (nebo můžou ale obtížně) být v kontaktu osobně, takže já mám na FB asi 45 "přátel"(nebo tak nějak) ale 90% z nich jsou lidé kteří bydlí an druhém konci republiky nebo na slovensku nebo podobně, co se "přátel" týče, tam dávám úvozovky záměrně protože mé přátele bych mohl počítat na prstech jedné ruky (myslím přátele, ne obyčejné kamarády) a kvůli přátelům bych si FB nedělal protože to ej blbost... my se prostě sejdeme kdy chceme...

takže souhrně...facebook ano... ale ne u něj sedět 24 hodin denně... a malá poznámka.... člověkak terý na větu "pojď na pivo" odpoví "nemůžu jsem na FB"....v tu chvíli bych vraždil
 

DeletedUser

Guest
o tom som v podstate pisal aj ja niekto si pise aj so susedom co byva oproti o 2 metre
 

DeletedUser

Guest
já jsem jeden z těch lidí,kterej tam sice je registrovaný,ale jsem tam jednou-dvakrát do týdne..
jsem zvyklej na starou klasiku Lide.cz a tam trávím o poznání více času,ale závyslej určitě nejsem..
 

DeletedUser

Guest
Hmm, tak to je opravdu hezké... kolem 500mil. lidí tam je a já jsem mezi nimi.. doufám, že to ten Facebook nějak napravý a že si to více zabezpečí!!! Nechtěl bych se stát terčem nějaké špatné věci...:zásek: :klubun:

Nestanes se, pokud si tam nebudes dávat citlivé udaje o své osobě. Neni třeba facebook zabezpešit, stačí když lidi nebudou tak hloupý.
Toto neni problém jen facebooku, ale i např. portálu Lide.cz
 
Nahoru