• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Facebook

DeletedUser

Guest
Mně je 16 a FB jsem si založil asi před půl rokem, do té doby jsem ho vůbec nepotřeboval, ale pak ho moji kamarádi začalit používat víc než ICQ. Používám ho hlavně jako chat, občas prohlížím fotky. Nechápu ale lidi, co si do statusu píšou úplné blbosti, fotí kdejakou kravinu a pak si na FB tyto fotky dávají, klikají na "To se mi líbí" úplně u všeho atp. Prostě podle mě je FB myšlen dobře, ale někteří to s ním přehánějí. Dobře to podle mě vystihuje video Facebook vs realita: http://www.youtube.com/watch?v=22gUYhzG3iI
 

DeletedUser

Guest
Tak to je hodně pěkný :-)
Tne první mě dostal :::))::
 

DeletedUser

Guest
Já nejsem závislý na Facebooku, ale na the-westu ano :D.
 

DeletedUser

Guest
No ja tam sice jsem.Ale spis jako domluva s kamarady,nebo jsem tam potkal spousty lidi na ktere jsem nemel kontakt a jdou mooooc daleko.A videl jsem je alespon na fotkach nekdy i po 12 letech......jinak je to traparna pro decka psat tak co zrovna delaji,nebo zerou :D
 

DeletedUser

Guest
jo no souhlasim s igorkem neni to spatne ale nesmi se to prehanet
 

DeletedUser7906

Guest
FAcebook je žrout času...D naštěstí že sem tomu nepropadnul jako ostatní
 

DeletedUser

Guest
Nezlob se na mne, že se tak hloupě ptám, ale tato hra není žrout času? :blush:
 

DeletedUser

Guest
Facebook odmitam, nikdy jsem ho nemel...a ani mit nebudu...(stejne jako poslouchani popu,hiphopu a techna) ...lidi jsou jako ovce...co udela jeden..udelaji ostatni...
 

DeletedUser

Guest
Smazat příspěvěk, díky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7906

Guest
Jonik: pro mě The - West byl žrout když sem byl na nějaké 40 úrovni , teď když sem lvl 72 tak mě to nějak už nebere a podívám se sem jednou za den...takže na jednu stranu máš pravdu.. dřív to byl žrout času
 

DeletedUser

Guest
já facebook mám ale nejsem do něj takový blázen jako můj bratr,který už mě tím začíná docela štvát,podle něj je přednější než ,,můj west".Sem tam na facebook zajdu ale že bych chodil pořád tak to se říct nedá.
Příjdu na komp zapnu west,pak fórum a pak stránku s filmama

Trochu se musím tvého bratra zastat, opravdu facebook je přednější než tvůj west...Ty by si snad vyměnil pokec s kamarády za přihlouplé klikání na obrazovku? Jestli ano, tak tady nebude něco v pořádku...
 
Trochu se musím tvého bratra zastat, opravdu facebook je přednější než tvůj west...Ty by si snad vyměnil pokec s kamarády za přihlouplé klikání na obrazovku? Jestli ano, tak tady nebude něco v pořádku...

Jaký pokec s kamarády, to by šel normálně ven za nimi. To je jedno na jaké platformě se s nini virtuálně baví, kámoši můžou být i tady. To není v pořádku vůbec, ať přes FB anebo west, to výjde nastejno.
 

DeletedUser7906

Guest
Přesně tak , nejlpeší pokec s kámošema je na živo.
 

DeletedUser4517

Guest
tak treba kamose ktere dlouho nevidis a jedninou spojnici mezi tebou a kamaradem z prahy je prave facebook.Silne pochybuju o tomze by si dal 500 za cestu do prahy aby sis mohl z kamosem pokecat nazivo.
 

DeletedUser

Guest
ja facebook nemam a ani ho nechci, je to podle mě stráta času, jediný co by mě tam bralo by byli westwars
 

DeletedUser

Guest
FAcebook co to je? Všichni jen FB je to komerční je to o ho... každý si myslí že je IN jenže my co ho nemáme jsme IN :P
 

DeletedUser

Guest
Tak já tedy abych se přiznal, účet na FB mám taky. Co se týče možností na něm, uživatel má opravdu volný prostor. Že je to žrout času? Možná pro ty mladší, ale doufám v to, že když trošku dospějete, pochopíte že autoři FB to vůbec nemysleli zle (sice se teď koupou v penězích, ale to je jiná kapitola).
Upřímně si myslím, že daleko víc promarněného času strávíme online u bitev.
A když si to tam vezmu, ICQ a Skype se vlastně v moc věcech od FB taky neliší, takže není co řešit :)
 

DeletedUser4517

Guest
Akorát mě na facebooku štvou lidi co z toho dělají hnojiště všemi možnými přitroublými skupinami,kvízy,statusy a podobnými blbostmi.Jinak je Facebook dobrý komunikátor.
 

DeletedUser3722

Guest
Jsem si jistý že pokud ti autoři nejsou líní,tak free-zakládání skupin omezí
 
Nahoru