• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Film který vás nadchl, zklamal atd...

DeletedUser

Guest
Pište prosím filmy, které vás nějakým způsobem poznamenali. Ať už nadchly, zklamaly, rozbrečely a nevím co ještě... chci si tak najít něco co stojí za zhlédnutí, případně přověřit jak moc se na CSFD dá věřit hodnocení.
 

DeletedUser

Guest
úúúúplně mě zklamal Nekonečný příběh, knížka je stokrát lepší ... :mad talking:
 

DeletedUser

Guest
mňa nadchol tak dobre len jeden film jumanji toto je len triler naň *******


EDIT: Odkaz na triler smazán pro nefunkčnost....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobrý je 60 sekund,Kód Navajo,Údolí stínů a policejní akademie všechny díly;)a ještě Drž Hubu,Kdo hulí ten umí,Zahulíme uvidíme,Pidi hajzlík,Gympl a Co horšího se může stát
 

DeletedUser

Guest
Videl jsem ted film Taken ( tuším Unesená).

Po dlouhé době vynikající film. Liam hrál fantasticky.
 

DeletedUser

Guest
Poslední mohykán s Marvanem se mi líbil a pak ještě film Drž hubu. :ups ha:
 

DeletedUser132

Guest
Veľmi rada mám film ,,Cez noc tridstiatnočkou"je to trocha neznámi film ale skvelý.
 

Deleted User - 32331

Guest
hodně vtipny je scary movie 3 je to parodie na film Znamení(nedávno v telce)je to mrte vtipny pak je jeste dobry rychle a zběsile všechny díly a v drž hubu to mělo trochu divnej konec
 

DeletedUser

Guest
scary movie 4 to byla sranda!!!

rád taky sleduji četu platoyn, vetřelec, údolí stínů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nádherný film je ZELENÁ MÍLE konec je smuný takže dámy asi budou brečete :) a jinak film Dřž hubu nebyl špatnej
 

DeletedUser3698

Guest
Nejvic me zklamal film Eragon, kdo cetl knizku pochopi.. ;)
 

DeletedUser307

Guest
Pevnost Alamo
CSFD

Příběh zakládající se na skutečné události z doby vzniku Texasu. Zaujalo mě to, protože je to tak nějak propojené s The West - křesadlové pistole, velký nůž pana Jamese Bowieho atd. Nejdsem historik, takže nedokážu posoudit historickou věrnost, ale wikipedie něco málo o Skutečném Alamu píše - http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_the_Alamo , stejně tak o "hlavních hrdinech" - Sam Houston, Davy Crockett, James Bowie.
 

DeletedUser

Guest
Mohu vřele doporučit Temného rytíře (Dark Knight) řadím ho do mé top 10 filmů :smoker:
 

DeletedUser120

Guest
jeden z hezkých filmů je "Mrtvá nevěsta Tima Burtona" animovaná hudební pohádka :) nemá chybu.....kdybych nežil v tvé lebce tak řeknu že nemáš mozek
 

DeletedUser

Guest
U madagaskaru 2 sem se hodně nasmál:loool::sugar sugar: a taky kung fu panda je docela good:loool:
 
Nahoru