• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Film který vás nadchl, zklamal atd...

DeletedUser

Guest
Nejvíc mně baví komedie a dobrodružné(taky akční) filmy třeba:Milionový závod,Pidihajzlík,Drž hubu!,
Operace Cornbief,Desperado,Hitman,Rambo,....................................................................................
 

DeletedUser

Guest
Fakt bohove filmy su Cierny jastrab zostreleny,zachrante vojina rayna,13 warriors:killer::killer:,doom,naopak ma velmi sklamal film Max Payne,hra som obidve hry a cakal som ze bude aspon na urovni hier
 

DeletedUser

Guest
Mě ¨sklamala ordinace v růžové zahradě, protože se mě zdá že je to líbání v růžové zahradě nebo nemocnice v růžové zahradě. Začátky byby to pravé.
 

DeletedUser

Guest
Tech by bylo, s nekterymi tady bych souhlasil, necemu se musim smat... Ale jelikoz je to tady samy prilis znamy a samy hollywood, hodim sem tip na jeden z mych oblibenych: Battle Royale. Hledejte, uvidite.
 

DeletedUser

Guest
můj oblíbenej je The harder they come, určitě se na něj mrkněte!
 

DeletedUser

Guest
Film : Kod Navajo
Seriál: Slovácko sa nesudí
Zklamal: Také eragon
 

DeletedUser

Guest
Mně nejvíce zaujali tyto filmy: Zelená míle, Forrest Gump a Útěk z věznice Shawshank. Jsou to jedny z mála filmů na který se dokážu koukat od začátku do konce bez přestávky:D:) A taky mám ráda filmy podle skutečné události:)
 

DeletedUser

Guest
Zohan krycí jméno kadeřník
Ali G in da hause
Zeitgeist
Milionář z chatrče
X-men origins: wolverine
 

DeletedUser

Guest
no dobry je Taxi (vsecky dily),řada neštastnych prihod(knizky sou ale lepsi),a drz hubu:D
 
Nahoru