• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Film který vás nadchl, zklamal atd...

DeletedUser

Guest
odporucal by som filmy forrest gump a zelena mila. videl som aj vela z tych filmov, co tu pisete, ale forrestovi a zelenej mili sa tie filmy nevyrovnaju. odporucal by som vam pozriet si tieto filmy. moj nazor
 

DeletedUser3327

Guest
madagaskar 2,drž hubu... je jich fakt hodne:loool::mad talking:
 

DeletedUser3698

Guest
kurz sebeovladani je taky hodne dobry :D

Jo, taky jsem zapomel na nejvetsi klasiku a tou jest serie Rocky, proste klasika, super film, mam ho rad :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Klass hodně drsný, ale je to bohužel takhle na některých školách
 

DeletedUser

Guest
no mě se nejvíc líbil film 3 15 zemřeš můžu ho doporučit všem kteří mají rádi horory:scream::scream::scream: a navíc je to natočený podle skutečný události.Ještě se mě líbila komedie hurá do basi:fun::good luck:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
dobry komedie: drz hubu, borat, red dwarf

moje oblibeny sci-fi: stargate, doctor who nebo heroes
 

DeletedUser

Guest
Nejlepší film pro mě How High, pak Česká RAPublika, 8mile a všechny díly Rychle a zběsile :coolie2:
 

DeletedUser3925

Guest
No já to vidim na LOTRa, i když je to nehorázně nepodobný knížce(a já jsem obrovský zastánce knih od Tolkiena), ale to jsou všechny filmy natočený podle knih...A nejhorší? Tak to je jasnej Eragon
 

DeletedUser

Guest
Temný rytíř - Joker to je borec, Pulp fiction, Mistři Hazardu, Van Helsing, Ironman atd.
 

DeletedUser

Guest
Mě se líbyl Maverick, Pravá a Levá ruka ďábla, Tulák z širých plání a *CID*
 

DeletedUser

Guest
Mě se docela líbí film, který byl nedávno v televizi-Ďáblova lest, dále mám rád četník ve výslužbě a ty ostatní díly, a vůbec se mi nelíbí ten film, jak na něj byly v televizi neustále reklamy, byl to megafilm- medvídek...
 

DeletedUser

Guest
Filmová trilogie, na kterou můžu koukat kdykoliv a kdekoliv a "kolikrátkoliv" je Pán prstenů - jsou to skvělý filmy (všechny 3 díly). Myslím, že Tolkienova knižní série je jen o málo lepší, než filmová trilogie, ale to je věc názorů... osobně se mi líbí i kniha i film.:sugar sugar: Z nových Oscarových "bijáků" se mi líbil Podihuhodný případ Benjemina Buttona. Další moje oblíbené filmy jsou: Dobrý Will Hunting, čistá duše, Batman (začíná a Temný rytíř), 300 ....ale taky, dle mého názoru geniální Sám doma:loool:
Zklamal mě hodně pátý Potter, Eragon... a Stmívání na které jsem musel jít do kina:-( (ale od toho jsem vlasně nic nečekal, takže mě nemohlo ani zklamat...)
 

DeletedUser

Guest
Tak nejlepší film co jsem viděl je: Rallye smrti. Kdo neviděl doporučuji skouknout.Jen malé upozornění: Neni to pro slabé, brutální.
 

DeletedUser

Guest
Mě se docela líbí film, který byl nedávno v televizi-Ďáblova lest, dále mám rád četník ve výslužbě a ty ostatní díly, a vůbec se mi nelíbí ten film, jak na něj byly v televizi neustále reklamy, byl to megafilm- medvídek...
myslíš teda seriál ;) (měl 3 díly) mě se líbí filmy o autech např. Rychle a Zběsile všechny díly, ale i nějaké westernovky
 
Nahoru