• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

A jak si vyberu třeba poseidona atd?

Postavíš budovu -templ- a tam si zvolíš svého boha, podle svého výběru. Je třeba se předem poradit s nápovědou a vymyslet strategii.

-------------------------------------------

Mi se velice líbí ty kecy v profilech;" Vznikli jsme proto, abychom nastolili spravedlnost a vyhladili naše nepřátele".
Já nevím kam na to ti chytrolíni chodí...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser

Guest
346
začal jsem to hrát po hodině kdy se zde na fórum objevilo oznámení
 

DeletedUser

Guest
Pff, jak takové body děláte (a jak jich probohy dělají ti co jsou první!!!)

Ještě bych se chtěl zeptat těch zkušenějších z TW, jestli je lepší rozestavět doly na nějakou rozumnou mez (třebas 10), pak se teprv pustit do kasáren, nebo naopak postavit dříve kasárny a vojáky abych drancoval vesnice? Nebo to udělat nějak jinak?
 

DeletedUser120

Guest
Pokud máš čas se tomu věnoívat je lepší dělat vojáky a farmit vesnice ve vnitrozemí. ty se do 75% nálady nebrání a máš tam vysoké zisky, doly tady tolik nevynáší. Ale zase pokud nemáš čas na farmení tak je jasné stavět doly a a za to co zbyde stavět ostatní budovy a vojáky
 

DeletedUser

Guest
Pokud máš čas se tomu věnoívat je lepší dělat vojáky a farmit vesnice ve vnitrozemí. ty se do 75% nálady nebrání a máš tam vysoké zisky, doly tady tolik nevynáší. Ale zase pokud nemáš čas na farmení tak je jasné stavět doly a a za to co zbyde stavět ostatní budovy a vojáky

Jo, přesně tak sem to zkoušel, ale při soušasném poštu 22 vojáků mi za jednu dobročinnou loupež poberou 352 souhrnem surovin ale zároveň sníží spokojenost o celých 5%... a k tomu budovy jsou dražší a dražší :( tedy jsem zvědavý jak to bude vypadat později... posílit vesnici na 100% a pak ji vybrat jedním velkým zlodějským útokem? :) nebo lze nějak slušně vydělat na protihráčích (a zároveň jich nenechat vydělávat na mém polis)?
 

DeletedUser120

Guest
Spíš ta možnost a, posílit vesnici a sebrat, farmení spoluhráčů jsem ještě neměl možnost nijak pořádně vyzkoušet, ale zatím mám pocit že v grepolisu bude obrana než útok
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak ono než se dostaneš na nějaký lepší útočný vojáky, tak to potrvá.. Zatím bych to viděla na obranný a útočit s nima na ty zelený (nehráčský) vesničky..
 

DeletedUser

Guest
Lepší útočný voják je střelec z praku :::)):: a na toho se dostat není vůbec problém... Dokonce ani na hoplitu to není extra těžké (do sedmého dne to stihne aspoň půlka serveru)
 

Deleted User - 31870

Guest
Spíše jsem pomýšlela na "Harpii" a "Reitera", ale nevadí :)
a pak se mi zamlouvá "Medusa"
 

DeletedUser

Guest
Harpie je zajímavá, ale jen o malinko silnější než jízda, medůza se zdá docela pěkná, jestli správně počítám nejsilnější bodnej útok :) jen ta rychlost, no aby se vlekla s katapulty... Zas má docela pěknou obranu, takže může i vysedávat ve městě. I když možná jsou údaje na wiki špatně...
 

Deleted User - 31870

Guest
Já to brala podle německýho.. hodím ti screny.. Je fakt, že jsou tam lepší jednotky, ale zase to záleží na Bohu, ke kterému se modlíš..

481348131.png


161216122.png


Edit: pardon, jsem to zapomněla rozkliknout :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já to brala podle německýho.. hodím ti screny.. Je fakt, že jsou tam lepší jednotky, ale zase to záleží na Bohu, ke kterému se modlíš..

Hehe, nedala jsi tam jejich bojové hodnoty. Ale popravdě překvapivě Harpie a Medusa maj nejsilnější sečný a bodný útok ve hře :-D

Jak jsou silné v obraně se mi zjišťovat zrovna nechce

(btw prý se na Grepu řeší jakej mám nick, čili chci potvrdit že tam hraji a nick vám neprozradím :p zkuste si to zjistit, sice nevím jak, ale určitě máte šanci, jen co se začnu projevovat na tamním fóru...)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
Mě přišlo ze začátku naprosto nejlepší budova obranu, poté v klidu začít stavět útok... přijde mi že heslo nejlepší obrana je útok na grepolisu zrovna moc neplatí..
 

DeletedUser

Guest
Mě přišlo ze začátku naprosto nejlepší budova obranu, poté v klidu začít stavět útok... přijde mi že heslo nejlepší obrana je útok na grepolisu zrovna moc neplatí..

Jen pro představu, co se bere jako vybudovaná obrana? :)
Já takhlenc vůbec nemám tušení, jestli mi bude například stačit třebas 5ková hradba a 90 vojáčků (rozhozených jako 30 s mečem/30 lučištníků/30 hoplitů), či stačí menší armáda, zato větší hradba, nebo větší oboje, protože se bude operovat s počty okolo 500... (myslím tím samozřejmě po sedmém dni do třebas toho čtrnáctého)
 

Deleted User - 31870

Guest
Rozhodně obojí - na německým jsem nestihla vystavit moc hradbu a mých 750 obranných jednotek padlo jako šlupka proti 820 útočným.. Jednotky už přesně nevím, protože záznam z útoku jsme smázla a začala znovu..

PS: ale nepředpokládám, že budou útočit takto ze začátku, spíš tak po 3 týdnech až měsíci
 

DeletedUser

Guest
já jsem stacěl obranu a teď budou končit ochrany tak už si dělám vojsko
 
Nahoru