• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Grepolis

DeletedUser

Guest
Vážení, vše se musí otestovat, mezi testování patří i zkoušení registrace, účty které tam nemají co dělat se potom ale stejně mažou...takže dokud nebude oficiálně oznámeno spuštění grepolisu tak nemá význam se tam registrovat

To jo, za cca 3 minuty jsem vyraboval 2 vesnice a postavil 3 a půl budovy. :diablo:
 

DeletedUser

Guest
Nevíte, jestli oznámí start oficiáního světa dopředu?
A jestli jo, tak řeknou i hodinu( třeba v 17-18 hodin, nebo přesnej čas startu).
 

DeletedUser120

Guest
Určitě to oznámí předem... nebo alespoň já se to pokusím zjistit a napsat to sem
 

DeletedUser

Guest
Určitě to oznámí předem... nebo alespoň já se to pokusím zjistit a napsat to sem

Dikes, s kámošem bysme se chtěli lognout ve stejnej čas stejnym směrem, abysme byli k sobě co nejblíž a bez přesnýho času startu světa je to prakticky nemožný. :(
 

DeletedUser6753

Guest
a ten směr bude jaký nerad bych dopadnul jak posledně osamoceně
 

DeletedUser1447

Guest
Už se tam objevilo fórum, ale nefunguje.

BTW: na Grepolisu se budu jmenovat Jekonius Cesar:::)):::::))::
 

DeletedUser

Guest
Hmm... tak jsem na ostrově s kopixem a klubunem.. asi dlouho nepřežiju:-)
 

DeletedUser

Guest
Nevíte o nějaké alianci, která je na severozápadě?
Hledám alternativu k Masters, protože se mi k nim nechce a vlastní ally zakládat nechci.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte o nějaké alianci, která je na severozápadě?
Hledám alternativu k Masters, protože se mi k nim nechce a vlastní ally zakládat nechci.

Já bych možná zítra založil vlastní ally jelikož jsem v jedný ale není u nás na ostrově a to se nehodí jinak jsem taky na severozápadě ale zítra řeknu podle toho kolik kámošů se logne.
 

DeletedUser2076

Guest
Sleduju! Ale to že se mu tam nehce neznamená, že se k nám nakonec nepřidá, zatím je to nějvětší ally a narozdíl od ostatních aliancí které jsou na prvních příčkách berem úplně všechny.
 

DeletedUser120

Guest
což znamená i nekvalitní hráče a ve chvíli kdy se bude moci začít útočit a nebo až se dostaneme do fáze zabírání vesnic tak půjdete extrémně rychle dolů...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2076

Guest
No to se uvidí časem. zatím jsem spokojený, protože většina lidí v ally má určitě hodně zkušeností z DK (na fóru se chlubí statisícy miliony bodů) Mně se v DK moc nedařilo :-( tak zkouším štestí v Grepolisu...
 
Nahoru