• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Hádanky

DeletedUser

Guest
8 lidí a 14 koňů-lehký-to jsme před třema rokama řešili ve škole
 

DeletedUser

Guest
co je to?
pomalejší jako kulka,rychlejší než Chuck Norris.
A je také chytrý jako opice(doslovně)
 

DeletedUser

Guest
Když furt naznačuješ tu rychlost - není to náhodou Forest Gump?
 

DeletedUser

Guest
skusim ja
beznzvufj.png

v tomto obrazku musite pripojit vodu (v) elektrinu (e) a plyn (p) do troch domcekov problem je v tom ze sa ciari nesmu krizovat
PS:nepitajte sa ako ja to tiez neviem :::)):::::)):::indián::hoj::hoj::kobylka::kobylka::klubun:
 

DeletedUser765

Guest
Vzala bych to jednoduše :D . křížit se to nebude, protože voda teče ve vodovodních trubkách..takže půjdou v podzemí. Těsně nad nimi můžou být trubky s plynem a nad zemí elektřinu bude vést elektrické vedení :D.
 

DeletedUser

Guest
To je taky možnost a já to chápal tak že se to má spojit jako nějakou čarou .... Asi moc přemýšlím :D
 

DeletedUser

Guest
pbd dobre si pochopil a nie vsetko ma taku istu trubu v takej istej hlbke neni to tahak ide o logiku
 

DeletedUser

Guest
Tak dám já:

Kde vždycky včerejšek přichází až po dnešku?:hoj::hoj::hoj:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Správně,dej další :klubun:

OK, po 3. nesprávné odpovědí Vám dám nápovědu:

Máme tři krabice plné kuliček. Jsou označeny nálepkami (popiskami) - 'bílé'; 'červené'; 'bílé a červené.' Ty označují barvu kuliček, co jsou v krabicích.
Jednoho dne Vám přemístím nálepky tak, že žádná není správně. Pokud se nepodíváte do krabic, kolik musíte vytáhnout kuliček, abyste mohli dát všechny popisky správně?


Tak co, kdo to uhádne?
 

DeletedUser

Guest
Napadlo mě, že když jsou všechny špatně, tak že by mohla stačit jedna (ale je to jen úvaha).

Ale musel bych táhnout z krabice bílá+červená, když by tam byla např. bílá tak vím že v krabici červená jsou smíchané a v krabici bílá+červená jsou jen červené.
:indián:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Napadlo mě, že když jsou všechny špatně, tak že by mohla stačit jedna (ale je to jen úvaha).

Omlouvám se že odpovídám pozdě a jsem rád že se zapojila i Darling.
SPRÁVNĚ!!!! :yes:

Proč?:
[SPOIL]Stačí jen jedna.
Vytáhnete kuličku z krabice s nálepkou 'bílé a červené' - řekněme že je červená. Pak krabice musí být plná červených (kdyby tam byly i bílé, pak není nálepka špatně).
Krabice označená jako 'bílé' musí být tedy obojetná (červená je zabraná a bílá by byla správě).
A na třetí krabici zbývá nálepka s nápisem 'bílé.'
Pokud vytáhnete bílou, řešení je prakticky totožné, jen naopak.[/SPOIL]

Nápověda by byla:
[SPOIL]To že žádná nálepka není správně je Vaše výhoda.[/SPOIL]

Tak, T.U.R.I.S.T.O, dávej další!
 

DeletedUser

Guest
dam ja
v autobuse je 20 ludi na 1. zastavke vystupi 8 a nastupi 15 na 2. vystupi 23 a nastupi 17 na 3.vystupi 12 a nastupi 6 kolko je ludi v autobuse?
 

DeletedUser

Guest
dam ja
v autobuse je 20 ludi na 1. zastavke vystupi 8 a nastupi 15 na 2. vystupi 23 a nastupi 17 na 3.vystupi 12 a nastupi 6 kolko je ludi v autobuse?
1) 15 (20 na začátku bylo včetně řidiče)
2) 16 (20 na začátku nebylo včetně řidiče)

Ale jelikož se píše lidí, mělo by to být i s řidičem a proto by to měla být 1) možnost.
 
Nahoru