• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hry po netu

DeletedUser4295

Guest
Call of Duty 4: Modern Warfare :)
Ale určitě budu hrát i CoD6 po netu, jelikož se ji chystám zakoupit.
 

DeletedUser

Guest
Tak poslední dobou hraju hlavně CoD5 - Nazi zombies. A ještě nedávno jsem hrál CoD4: MW a Left4dead - potom přišla přeinstalace Windowsu :).


Taky hrávám nejčastěji přes GP - teď jsem hrozně rád za ten poker, už aby to bylo i pro nepremium hráče :smoker:
 

DeletedUser4295

Guest
:D Nick? :)
Mne tam najdeš jako GaNG_Lojda :ups ha:

Ale už tam tolik nehraju...hraju ted hodně zombie Madness...docela sranda :D

Tak já jako hadl, jako všude jinde. Asi ti napíšu na ICQ nebo Skype a někdy dáme ;)


Tak poslední dobou hraju hlavně CoD5 - Nazi zombies. A ještě nedávno jsem hrál CoD4: MW a Left4dead - potom přišla přeinstalace Windowsu :).


Taky hrávám nejčastěji přes GP - teď jsem hrozně rád za ten poker, už aby to bylo i pro nepremium hráče :smoker:

No, CoD5 mi na GP nějak nešla hrát, vzhledem k tomu, že jí mám..., no vy víte :D
Ty flashovky na GP moc nehraji, až na tu, jak jsi tam skládal na sebe ty bedny nebo co to bylo :D
 

DeletedUser

Guest
Tak já jako hadl, jako všude jinde. Asi ti napíšu na ICQ nebo Skype a někdy dáme ;)

Ok ;) ...já spíš ten Zombie mod teda :D ale můžem někdy TDM,SaD,HQ nebo jakej typ hry hraješ? ;)

Já taky dost hraju na Gameparku,je to tam dobrý.



Taky hrávám nejčastěji přes GP - teď jsem hrozně rád za ten poker, už aby to bylo i pro nepremium hráče :smoker:


Heh dobrý no :ups ha:.... všichni na GP :smoker:
Jinak cos e týče toho Pokeru,nezkoušel sem,pač nemám prémium a ani Poker neumim :ups ha:...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ok ;) ...já spíš ten Zombie mod teda :D ale můžem někdy TDM,SaD,HQ nebo jakej typ hry hraješ? ;)

Taky sem hrál hrozně dlouho zombíky v CoD4 :) Nějakou dobu na zaparit - asi pro 60 lidí a pak na GP, jak zavedli hodnosti :) Ale někdy v prosinci jsem přestal a od tý doby sem to hrál max. tak 10x :)
 

DeletedUser

Guest
Hraju jedině TDM :D
Ale abych pravdu řekl, jsem asi 39lvl, už jsem byl jednou skoro 50lvl, ale cd-key mi blokli, takže odznova :D

Já měl 55 lvl.,5 dnů nahranejch,a 4/5 zlatecjh zbraní...ale jakmile sem začal hrát Zombíky tak se mi to smázlo a ted jedu od 1 lvlu. :D
Stejně na levelech moc nezáleží,nejlepší zrbraně jako AK-47,M40A3 sou hned odzačátku...jedině Desert Eagle :)...

Taky sem hrál hrozně dlouho zombíky v CoD4 :) Nějakou dobu na zaparit - asi pro 60 lidí a pak na GP, jak zavedli hodnosti :) Ale někdy v prosinci jsem přestal a od tý doby sem to hrál max. tak 10x :)

Na GP ted ty zombíky nestojí za nic...hrál sem tam ted někdy a hrálo tam asi jen 5 lidí,hraju na jednom serveru kde je od rána do večera plno,je to na 30 hráčů a je to nejlepší,hlavně tam přidávaj vlastní mapy,třeba tam pobíhám ve Springfieldu... :smoker:
Jinak sem taky hrál poprvé někdy v zimě,když ještě nebyli zavedený hodnosti,a když si to tak vezmu,tak v porovnání s tim cot am jede dneska,to nestálo za nic..:ups ha:
 

DeletedUser

Guest
No na ten server bych mohl kouknout :) Asi nic nedožene masakry o 60 lidech na zapařit, ale toto taky vypadá slušně - na GP jeden čas také hrávalo i 30 lidí, ale teď je to tam fakt na prd :). Mohl bych tedy poprosit o IP ?

Tady ho máš: 78.24.9.139:29270
Jenom je tam takový problém,admini mluví anglicky,a většina hráčů taky,čecha tam někdy taky se štěstím najdeš...:ups ha:
Ale jinak doporučuju...;) Asi omrknu ten server na zaparit,jak tě tak poslouchám :)
 

DeletedUser

Guest
Tady ho máš: 78.24.9.139:29270
Jenom je tam takový problém,admini mluví anglicky,a většina hráčů taky,čecha tam někdy taky se štěstím najdeš...:ups ha:
Ale jinak doporučuju...;) Asi omrknu ten server na zaparit,jak tě tak poslouchám :)

Super díky :) Angličtina snad problém nebude, hrál sem kdysi na Maďarskym a Italskym serveru :D Určitě se tam potkáme ;).
Jinak to zapařit už taky není, co bývalo - chodívalo tam spousta lidí, dokud ten server nezrušili kvůli CoD5 :mad talking: - a po obnovení už tam moc lidí nechodí :(.
 

DeletedUser

Guest
Super díky :) Angličtina snad problém nebude, hrál sem kdysi na Maďarskym a Italskym serveru :D Určitě se tam potkáme ;).
Jinak to zapařit už taky není, co bývalo - chodívalo tam spousta lidí, dokud ten server nezrušili kvůli CoD5 :mad talking: - a po obnovení už tam moc lidí nechodí :(.

Nemáš zač ;),hraju tam každodenně tak bysme se tam měli potkat :D...na ten zapařit server sem ted koukal,je tam 0 lidí :(...škoda no...masakry v 60 lidech to musela bejt síla...:whaaat:
Ale škoda na na tom twsku(server jak sem psal IP) vypli tu tmu,nevím jeslti to měli i na zapařit,ale tam si viděl maximálně do 5 metrů a pak už jen a jen tma... Ted už to tam neni,už to neni taková atmosféra no :(...
 

DeletedUser

Guest
Nemáš zač ;),hraju tam každodenně tak bysme se tam měli potkat :D...na ten zapařit server sem ted koukal,je tam 0 lidí :(...škoda no...masakry v 60 lidech to musela bejt síla...:whaaat:
Ale škoda na na tom twsku(server jak sem psal IP) vypli tu tmu,nevím jeslti to měli i na zapařit,ale tam si viděl maximálně do 5 metrů a pak už jen a jen tma... Ted už to tam neni,už to neni taková atmosféra no :(...

Taky že byly :) Nejdramatičtější to bylo na jedné mapě, taková farma s vyschlym korytem řeky uprostřed (nevzpomenu na název, ale je to jedna z původních map) - všichni vlezli do stodoly a tam jsme se bránili - děsný masakry - taky jediná mapa, kde jsem kempil :D.

A tma - ta tam byla pořádná, bez nightvision sis na některých mapách neškrtal :-D

Jen teď koukám, že mi nefunguje zapařit klient :(
 

DeletedUser

Guest
Taky že byly :) Nejdramatičtější to bylo na jedné mapě, taková farma s vyschlym korytem řeky uprostřed (nevzpomenu na název, ale je to jedna z původních map) - všichni vlezli do stodoly a tam jsme se bránili - děsný masakry - taky jediná mapa, kde jsem kempil :D.

A tma - ta tam byla pořádná, bez nightvision sis na některých mapách neškrtal :-D

Jen teď koukám, že mi nefunguje zapařit klient :(

Typiju že myslíš Downpour nebo jaks e ta mapa jmenuje,vím jakou myslíš,tam já většinou taky kempim :D znám tam několik jumpů tak toho docela využívám,Zombíci se tam dostanou jen tim jumpem nebo High Jumpem(speiální schopnost)
Mimochodme ty hraješ pod nickem DiskoStu? :) Abych tě tam poznal...:smoker:
 

DeletedUser

Guest
Zde je IP druhého zombie serveru který znám: 88.86.107.135:29550
Je to an 40 hráčů,je tam tma,ale hlavní nevýhoda že tam moc lidí nehraje :(...
 
Nahoru