• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hry po netu

DeletedUser

Guest
Já hraju se svým kámošem hru The Lord of the Rings the battle for Middleearth
 

DeletedUser

Guest
Prosím poradte...zrovna se snažím rozeběhnout BF 2142,už sem přihlášenej,všechno,ale když se chci připojit na server tak mi to napíše INVALID CD KEY,přitom mám oriošku :( ...nemůže to být že nemám nejnovější patch?
 

DeletedUser

Guest
TAKŽE...přeinstaloval sem BF 2142...z aktualizoval PUNKBUSTER...povolil to firewallem...mám originální hru...a pořád mě to vyhazuje...NECHEATUJU...tak čim to ksakru je?!... :( ...nevíte? :(
 

DeletedUser765

Guest
napiš přesnou a doslova chybu, kterou to píše... podle toho se dá hledat na netu v čem je zrada ;-)
 

DeletedUser

Guest
napiš přesnou a doslova chybu, kterou to píše... podle toho se dá hledat na netu v čem je zrada ;-)

V tom je právě ten problém... :( ...připojim se na server...vyberu pušku,pozici respawnu a se štěstim stihnu vystřelit...pak mě to hodí zpátky do hlavního menu a napíše prostě: PUKBUSTER...jenom PUNKBUSTER...nic víc...můžu dodat screen...
 

DeletedUser

Guest
není to podobný případ?

http://www.battlefield2.cz/forum/archiv/index.php?action=vthread&forum=3&topic=2456

Jestli ano, zkusit jít podle toho návodu, co tam doporučuje onen hráč, jen s verzí pro tvoji hru.


To už jsem udělal,stáhnul PBsetup,vybral BF 2142,a dal CHECK FOR UPDATES...a nepomohlo to...Firewall sem taky zkusil vypnout a taky mi to nešlo... :( ...nejnovější patch mám také... opravdu nevím co s tim je... :(

Řídil sem se podle tohoto: http://battlefield2.cz/forum/viewtopic.php?f=8&t=11

Sice je to BF 2 aale myslím,že je to skoro to samé..
 

DeletedUser765

Guest
No zkusím to zítra...jednomu kámočovi který mi s tim dneska pomáhal to prý jedend en nešlo...taky ho to vyhazovalo...a druhý den už v pohodě hrál...no tak uvidíme... :ups ha: každopádně dík ;)

jj nemáš zač, někdy stačí i jenom restart, aby se něco rozchodilo. Tak hlavně aby to dneska nebo jindy šlo. ;-)
 

DeletedUser

Guest
jj nemáš zač, někdy stačí i jenom restart, aby se něco rozchodilo. Tak hlavně aby to dneska nebo jindy šlo. ;-)

Tak...pořád nejde...ale všiml jsem si čera když mi to padalo,že to napsalo GUID BAN ????(aw86 t tahkel různý písmena a číslice)

Tak ted z toho?...Možná to bude tim,že sem tu hru pučovala si před půl rokem kámošovi... :eww:
------------------------
Takže,hru jsem odinstaloval a zpátky nainstaloval,stáhnul generátor klíčů,vygeneroval novej klíč,zaktualizoval PB...a pořád mě to vyhazuje! :( Nevíte proč?! :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru