• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hry po netu

DeletedUser4517

Guest
v tuto dobu hraju call of duty 2 ,club cooee,Ultima ON-line shard Kelevar
 

DeletedUser

Guest
Ja hraju Sniper elite a hravalsem Joint operations a taky chvylku cs 1.6
 

DeletedUser

Guest
CS

Tak nejvíc hraju Counter Strike na [xx-games.eu] PuBliC #1 85.25.184.196:27019
:zásek:
 

DeletedUser

Guest
ja hraju hodne strategie imperial glory-stary ale dobry a este novejsi
este hraju unreal tournament 3 mylsym ze posledni
 

DeletedUser

Guest
POUZE a JENOM Team Fortress 2 :cool2:
Dřív jsem hrál i Soldier of Fortune 1 a 2, Titan Quest, Red Alert 3 a FlatOut 2 (Ultimate Carnage mi bohužel nefunguje :cry:)
 

DeletedUser

Guest
Mě hodně baví CS:S - Counter Strike:Source.. Fakt good.

btw.. Nevíte o nějakym (non steam) Hide and Seek (Hns) servru? :lovec:
 

DeletedUser1447

Guest
CS, Half life a datadisky, Club Cooee, Team Fortress 2, atd.
orc.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já hlavně pařím Battlefield 2142, téměř od začátku, občas BF2 a COD 4 ( pokud to mám nahozený v PC)
 

DeletedUser

Guest
ted se chystam hrat cld:modern warfare 2 ale nejak nemam cas:(
 

DeletedUser

Guest
já hlavně pařím Battlefield 2142, téměř od začátku, občas BF2 a COD 4 ( pokud to mám nahozený v PC)

Battlefieldy jsou super oba, CoD po netu moc ne ale stejně není moc času :( bylo už lépe:zed:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4517

Guest
tak ja hraju CoD 2,4 a mozna jak se zadari moder warfare 2 ale jinak jeste GTA SA po netu kdyz neko bude chtit napiste reknu server na GTA ale jinak na CoD jsem na GP:kobylka::lovec::zásek::střelec::zásek::bandita::crazy::siesta::mexikán:
 

DeletedUser

Guest
tak ja hraju CoD 2,4 a mozna jak se zadari moder warfare 2 ale jinak jeste GTA SA po netu kdyz neko bude chtit napiste reknu server na GTA ale jinak na CoD jsem na GP:kobylka::lovec::zásek::střelec::zásek::bandita::crazy::siesta::mexikán:

My jsme s kámošem měli hodně dobrej server,ale musel být zrušen,napiš mi tedy prosim to ID serveru ok? :yes:
 

DeletedUser

Guest
Já jelikož hodně cestuji a tak chvíle času použiji na browser hry :).. Hraji třeba travian, divoke kmeny, tanoth :).. Jo a jeste novou hru RubyGates, znate ji? Skvela hra :).. :zásek:
 
Nahoru